“Kai nėra kuo tikėti, aš tikiu horoskopais.” – Lori Pyrstas

2009-10-27 | 05:13 | This is the Life
27

Horoskopas žurnale, kurį radau namuose ant grindų šią savaitę man žada suteikti nemažai malonumų. Netgi du: LOVE and LUXURY. Kaip čia kažkas interpretavo: “Evelina, tikriausiai tai reiškia seksą naujajame palte.” Visko gali būti! “Savaitgalį nepamirškite užsiminti, ko tikitės – žvaigždės jus išklausys.” Čia apie ką? Aš pvz., tikiuosi, kad kitą savaitę ims lyti batais, nes jų man kažkaip pritrūko kažkurią čia dieną – kam šią naujieną turėčiau pranešti? Dievui, tikriausiai. O jis, beje, mane besąlygiškai myli. Pvz., šiandien jau maniau, kad mano vogtas internetas dingo per amžių amžius amen negrįžtamai, bet pasirodo, jog smarkiai klydau. Kol maukiau kavą gražiausiame miesto “Starbuckse” (kurio nekenčiu, nes jame nėra tūliko), jis ėmė ir atsirado. Nes aš to verta!Picture 9

Noriu TOKIŲ kojų ir tatuiruotės ant šonkaulių.

Nusipirkau bilietą į Valencią lapkričio penktai dienai. Tai kokias dvi savaites bloginsiu iš ten (darbo metu). Atgalinio bilieto dar nepirkau – gi neaišku, kas tokiai durnei kaip aš gali šauti į galvą su tom grįžimo datom. Galbūt aš nuspręsiu įkurti ten verslą ir negrįžti niekada… Arba kitais metais.

Ai, jau galutinai apsisprendžiau, kad per Kalėdas namo negrįšiu. Nes sausį vis tiek teks tenais varyti. Be to, kiek aš jau galiu skraidyt pirmyn-atgal neturėdama didelio reikalo. Taigi, greičiausiai liksiu Londone, nors ir yra minčių apie tą pačią Ispaniją (kuriomis aš abejoju). Nors iš tikrųjų labiausiai norėčiau išbandyti… Kalėdinį Londoną. Sako, kad šiame atvykėlių mieste anuo metų laiku būna tuščia (kaip Evelinos kašylioke per išpardavimus) ir liūdna (kaip Evelinos sielai, kai ji priauga lygiai vieną gramą) , bet manęs tai kažkodėl negąsdina. Mano kambarioko irgi per šventes greičiausiai nebus. Kažin, ar kas nors padovanos man bent kokį Kalėdinį meduolį? Kitokiu atveju, Kalėdos tikrai bus ne iš smagiųjų.

Noriu į tūliką bet negaliu pakelti užpakalio. Čia nuo to “Snickerso”, matomai. Antras saldumynas per vieną parą simbolizuoja padidėjusių papų periodo priartėjimą. Tai mane, žinoma, džiugina… bet ir kažkiek nervina, nes NEDUOK DIEVE, nespėsiu įvykdyti interpretuotų, ant grindų rasto horoskopo reikalavimų.

Tikiuosi, paltas pareis jau rytoj. Miaaaau!

Komentarai

as irgi siais metai pirmakart per kaledas nebusiu su seima. ir nebusiu net su kavalierium nes iki kaledu jauciu ji mesiu. busiu viena per toli nuo kuciuku stalo kuris mane ir siaip ir taip nervina. maciau holyvudiniuose filmuose kad susitinka per kaledas grazuole ir turtuolis kokiam skating rink’e ir tada smagiai duodasi visa gyvenima (ok, ir kelius dienu uzteks) ir viskas buna zjbs romantiskai, su breakfast at tiffany. taigi mano kaledos jau suplanuotos.

salmonelioze ( October 27, 2009 at 6:24 AM )

ooooo. čia jau įdomiau. o kodėl mest jį nori? (postas aukščiau kaip tik apie tai.)

tu – niujorke, štoli?

kūčiukų stalas nervina ir mane. praeitos šventės buvo liūdniausios metų dienos.

evelina ( October 27, 2009 at 6:28 AM )

baisi ta tatuiruotė :/
Jo, Kalėdos a taip a taip – baisiausias metų laikas. Silkė su kūčiukais. Brrr.

yshtabi ( October 27, 2009 at 8:42 AM )

Ė, o tai kurį paltą kirtai?
Looking forward for fotkės 🙂

internetinis vyras ( October 27, 2009 at 10:39 AM )

http://www.allsaints.com/product/?page=1&category_id=117&&prod_desc_id=5051214479897&position=1

šitą juodą. kai atsiųs man jį, įsidėsiu save į jį įpakuotą Į INTERNETĄ. 🙂

evelina ( October 27, 2009 at 1:50 PM )

suplojai uz ji 250 svarkiu??

brum ( October 27, 2009 at 2:49 PM )

brum, taip.

evelina ( October 27, 2009 at 3:23 PM )

nu tai pakažžžž… savo tą paltą ant saves – žiauriai nepatinka paveiksliukai su rubais “kabančiais ore”.

protinga boba ( October 29, 2009 at 4:50 PM )

geras paltas! tai nzn jei ner ka per kaledas waryk pas mane cia bus pjankiu wisokiu:) myl :*

deeelaila ( October 30, 2009 at 2:41 PM )

As manau, kad geriau tiketi Dievu nei horoskopais 🙂

Romas ( November 3, 2009 at 10:50 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook