Jūsų laiškai. Draugės užpisuoklės.

2011-06-05 | 15:41 | An Issue to Discuss
05
Galima porą pastraipėlių apie drauges – užpisuokles? Tokias, kurios verkia dėl neišsprendžaimų susikurtų problemų ir kitų šūdų. Ar neturi tokių? Gal jau visos pasiųstos tolokai? Tauta laukia

Oi, puikiai suprantu, apie ką Tu kalbi. Su kokiom konkrečiom draugių parkėm tenka susidurt?

Prieš pradėdama probemos nagrinėjimą dar norėčiau paminėti, kad tas užpisuoliškumas ne visada yra nesveikas. Čia šiaip  neretai moteriai būdingas dalykas. Labiausiai turbūt – pernelyg susirūpinusioms savo išvaizda ir apskritai savimi. Kartais užpisuoliškos galim būti ir mes pačios. Aš manau, kad yra atvejų, kai toks elgesys yra pilnai atleistinas, bet aš žinau, kad Tu kalbi apie tas neišauklėtas nesavarankiškas nedraugiškas vėplas, kurios šneka tik apie save ir aplink save nieko kito nemato.

Labai lengva jas atpažint, kai dar nepažįsti, bet bandai pabendraut. Neturi gebėjimo išklausyti. Pasakoja tik apie savo parkes, bet tavųjų girdėti nenori. Nuolatos verkšlena, kad neturi ką apsirengt eidamos į kokį nors nereikšmingą eventą. “Einu į Maximą. Neturiu rūbų. Oi, ir pasidažyt reikia – avdrug sutiksiu kaimyną ar potencialų būsimą vaikiną.”

Šiuo metu tokių draugių neturiu, o kai ir turėjau, turbūt tikromis draugėmis jų net nelaikiau. Tokie žmonės – lyg energiją čiulpiantys vampyrai. Jie neduoda jokios naudos, o tik nuvargina.

Ojėzau, Tu man nepasakok, kai bandau atsimint, kai kas nors mane bandė užpist savo nereikšmingom parkėm, tai net siutas ima. Jos sugeba valandą zirzt apie tą patį, kai tu pvz., bandai susikaupt prie kokio darbo. Joms atrodo, kad jų nagų problemos kažkodėl turėtų tau rūpėt. Aišku, nepamiršk, kad kai kurios mūsų bėdelės kažkam irgi atrodo debiliškos.

Mano pasiūlymas sprendžiant šią bėdą – bandyt pasišnekėt ir paaiškint kas kaip yra. Tikėtis, kad supras. Nesupras 100%, todėl teks siųsti tolokai ir tiek. Gal bandyk švelnesį po truputį ir iš lėto nutolimo variantą.

P. S. Tikrų draugių bėdos niekada nebūna menkos. Jos juk mūsų bėdos irgi. 🙂 O ir galvos šūdais jos mums nekvaršintų.

Komentarai

beje, man visai patiktų, jei rašytumėt neanonimiškai. 🙂 aišku, nebent jau kokią žystą rašot, kur būtina tapatybę slėpt.

Evelina ( June 5, 2011 at 4:15 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook