Jūsų laiškai

2011-05-18 | 20:31 | An Issue to Discuss
18

“Evelina, būk gerutė. Parašyk post’uką apie popades mergas. :***”

Labas 🙂

Gal ir būsiu gerutė, tik kas tos popadės mergos? Ar tai mergos, esančios asilui po padu? O gal kaip tik atvirkščiai – gal tai bobos, turinčios balvoną po savuoju? Laukiu atsakymo ir daugiau laiškų/komentarų su pageidavimais.

Einu ėst picos.

UPDATE:

Ah, apie pyzdos vergus čia. Nu, aišku.

Visų pirma, neįsivaizduoju, koks turėtų būt bobos durnumas, kad jai būtų įdomu su pyzdos vergu būti. turėti vergą – trumpalaikis malonumas, kuris labai greitai nusibosta, o po to dar ir sąžinę ima graužti. Nors čia turbūt nuo mergos priklauso. Abejoju, kad kokiai barakudai tokiais atvejais ką nors graužia. Na, o normalesnė mergina po kiek laiko ims jausti kaltę ir galvot – “gal aš čia negerai elgiuosi? man gaila to asilo”. Tada kekvienas iš pažiūros geras pyzdos vergo žingsnis ims liūdinti, vietoj to, kad džiugintų.

O kaip gi asilai patys prieina prie vergavimo? Būna žmonių, kuriems labai patinka dažnai įsimylėt. Įsimyli jie vos ne kas antrą fainesnę personą, kuriai po to atsiduoda visa širdimi. O veltui. Per tą savo MEILĘ vėliau ir nemato realybės. Na pvz., kad jo karalaitė dėl praktinės naudos su juo tik ir sėdi.

Šiaip kiekvieno atsidavusio ir mėgstančio pamaloninti antrą pusę nevadinčiau “pyzdos vergu”. Žinai, jei graži meilė, tai visai zjbs, kai abu vienas kitam geri ir net kartais “pavergauja”. O be to, kas mes ten žinom, kas poroje dedasi už uždarytų durų. Gal pavadėlis ant kaklo iš tikrųjų puošia visai ne tą poros pusę.

Komentarai

Kadangi man nelabai suvokiama, kaip imanoma rasti tokiu durnutuku diedu (gerai gerai, pavydziu biski), tai pageidauju apie tas laimingasias kurios tokius turi (liaudyje dar zinomi kaip Pyzdos vergai).

Alina ( May 18, 2011 at 8:59 PM )

papildžiau postą atsakymu 🙂

Evelina ( May 18, 2011 at 9:19 PM )

buvo metas, kai tuerjau toki, bet buvau jauna tai gailejau palikt. bet stengdavaus iskelt konflikta visaip, ir kai net idedavo sauksteli i mano arbata, su kuriuo pries tai maise savo saldinta arbata(jojo zinau, bet ka daugiau daryt) , trenkdavau durim, iseidavau. o anas verkdamas ateidavo atsiprasyt :< sad sad story :<

indre ( May 19, 2011 at 10:28 PM )

Omg, what a monster you are! 😀

Evelina ( May 20, 2011 at 8:45 AM )

Visiems gyvenimo atvejams. http://www.great-advice.lt

Gg ( May 23, 2011 at 5:36 PM )

Ar galima gaut daugiau maisto ausim, blet?:)

iii ( May 28, 2011 at 10:14 PM )

hehe, nieko nenoriu žadėt. 🙂 matai, blogą rašiau visų pirma dėl malonumo sau ir noro apie ką nors pasiskųst.

dabar turbūt per gerai gyvenu.

evelina ( May 28, 2011 at 10:45 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook