Jauni vs. normalūs

2009-03-30 | 03:57 | An Issue to Discuss
30

Dar vienas postas, kurį rašau ne visai savo noru, o savo mylimų komentatorių pageidavimu. Žodžiu, iš mano kalbų (žr. postu žemiau) buvo suprasta, kad bendraamžiai ir nedaug vyresni bernai man dėl kažkokių mistinių priežasčių yra ne prie širdies. Manęs paprašė, kad apie tai pakalbėčiau plačiau. Kadangi skaitytojo noras kartais man tampa įsakymu, pabandysiu taip ir padaryti.

Iš pavadinimo galima suprasti, kad aš kažkiek diskriminuoju niekuo neprasikaltusius jaunuolius (lyg laikyčiau juos kažkokiais nenormaliais). Tą darau sąmoningai, nes nu… jie tiesiog yra jauni vargšiukai, kuriuos reikia kankinti ir dresuoti, kad vėliau užaugtų į VYRUS.

Išvardinsiu pagrindinius jaunuolių minusus, lyginant su normaliais (26+):

– mažesni protiniai sugebėjimai;
– prastesni (taip vadinamieji) SKILLS (tik jau neprašykit detalesnių paaiškinimų, KAS TAI – gi ir taip aišku, apie ką aš);
– finansinė padėtis;
– didesnis pislumas kairėje pusėje (čia labai ginčytina)

Svarbiausi – pirmi du punktai. Babkės nėra taip svarbu, nes jeigu diedas jų turi, tai dar nereiškia, kad jis tas babkes leis ant tavęs. Viskas čia labiau priklauso nuo dosnumo/šykštumo ir prioritetų. Tai reiškia, kad neturtingas gali taip pat sėkmingai pirkti tau tašes (o mes prabangių ir neprašom). Tiesą sakant, aš pati niekada neturėjau mirtinai dosnių kavalierių. Dėl šios priežasties esu tokia neišpindėjusi ir mažai reikalaujanti. Niekada nebuvau lepinama. Patyriau skurdą, vargą ir tuščią spintą. Klausiate, ką aš pati galiu jiems pasiūlyti? Nekaltą žvilgsnį, neplautų indų kalną ir raudoną pedikiūrą.

Su pirmu punktu turėtų būti viskas aišku – su metais ateina branda, patirtis, išmintis, prastėja atmintis. Antras punktas – pataisomas, tačiau aš tai tikrai nesiruošiu užsiimti edukaciniais dalykais. Be to, nemiegu su savo sukurtais robotais. Tai būtų tas pats, kas dulkinti savo vaiką. Nesu tokia šiuolaikiška, kaip atrodau, todėl incestas man yra tabu. Žodžiu, vyras turi būti zjbs savaime, be mano software update’ų.

Net mano motina kažkada sakė – “Nesusidėk su jaunesniais nei dvimšešių”. Tada man buvo dvidešimt. Nu tai va – aš irgi taip galvoju. Aišku, tai nėra taisyklė. Be to, visi diedai juk skirtingi yra. Paliubomu pasitaiko daug gudresnių už trisdešimtmečius jaunuolių. Bet aš kalbu apie bendras tendencijas, t. y. apie dažniausius atvejus.

Jaunimu per daug lengva manipuoliuti, kas kelia lengvą žiovulį? Ne visada, bet ši yda pasitaiko gana dažnai. Iš tikrųjų aš net nelabai domiuosi, pasiduoda jie ar ne. Esmė yra tame, kad bendraujant su bendraamžiais, man atsiranda natūralus ir nesuvaldomas noras jais manipuliuoti. O tai reiškia, kad nėra tolko su tokiais ir prasidėti, nes TUOJ TUOJ bus nebeįdomu. Pastaruoju metu man išvis niekas neįdomu. Todėl neįdomių santykių neištverčiau jokiais būdais. Man neįdomu tai, kas lengvai perprantama, primityvu, dauniška. Tai taikytina ne tik vyrams, bet ir apskritai viskam. Vyresni už jaunus paprastai būna mažesni debai, nes gyvenime jie jau buvo neblogai paskaudinti ankstesnių žiurkių. Tokios patirtys padeda jiems geriau perprasti bobas ir išmokti visokiausių gudrybių. Aišku, tie, kurie yra nepataisomi daunai iš prigimties, nepasimoko niekada.

Krč, jau yra vėlu, todėl tai, ko neaptariau čia, siūlau aptarti komentaruose.

Komentarai

Sneki itin itikinamaui. Kyla klausimas is smalsumo, kiek is viso bernu turejusi esi? 🙂 Ir kiek esi iskankinusi/isdresavusi tu jaunikliu? 🙂

Corot ( March 30, 2009 at 9:05 AM )

Oh honey, you made my day. Kai ateisi onlainen, pasakysiu dar ka nors

Dzhoilda goes wild ( March 30, 2009 at 9:52 AM )

Corot, ne milijonus tikrai. Ypač rimtų. 😀 O su tais, kurie prašosi kankina net neprasidedu. Nebent labai trumpam. Nakčiai pvz. :)))))))))

evelina ( March 30, 2009 at 11:36 AM )

Evelina,
čia off-topic, bet padaryk, kad rodytų pilnus įrašus rss’e.:))

Tomas ( March 30, 2009 at 1:38 PM )

na, ir kiek kartų aš dar išgirsiu šį prašymą? 🙂

evelina ( March 30, 2009 at 1:38 PM )

butum mano sielos sese… jei gyventum siauliuose ;/ aisku mes abi pistumem lauk is tu siauliu , nes neidomu yra. bet kadangi man zjbs nera metu tai bapkes nuo mamos priklauso ;/

fetisistine ( March 30, 2009 at 2:59 PM )

mano irgi nuo mamos, deja :)))))

evelina ( March 30, 2009 at 3:01 PM )

aš tai jau noriu pist lauk iš vln. man čia ankšta. nebežinau, ką daryti 🙂

evelina ( March 30, 2009 at 3:01 PM )

Atvažiuok į Panevėžį, iš karto suprasi, kad ir Vilniuj gyvent galima.. :|||||

Darius ( March 30, 2009 at 3:16 PM )

tai aš apie kitus lietuvos miestus net nekalbu. ;))))
kitur nei vilniuj nusižudyčiau tikrai.

evelina ( March 30, 2009 at 3:20 PM )

Nežinau, kas pas jus per problemos bet man RSS rodo pilnus įrašus. Tiesa aš pačią pirmą diena perkėlus blogą pasiėmiau iš naujo saito. Ir ėmiau ne RSS o atom. Jokių problemų google reader rodo net pasišokinėdamas.

O dėl bernu tai mieloji UFB, be reikalo sau apribojimus statote. Daug prarandate

tinginius ( March 30, 2009 at 7:11 PM )

tai aš jų stngiuos nestatyti kaip ir. taip gaunasi.

evelina ( March 30, 2009 at 7:13 PM )

kodėl renkiesi vyresnius, daugmaž supratau ir iš tavo komentarų. nu sukonkretinai, ok. man buvo įdomi pati manipuliacija (paskutinės tavo pastr. sakiniai), t.y. KAIP ir ką išpeši iš jų. na, linksmosios istorijos, prikolai

tralivali ( March 30, 2009 at 7:26 PM )

bet matai. aš nesiimu tų manipuliacijų. nes tie daiktai (kuriuos gali gali gauti manipuliodama) ir kiti dalykai vis tiek nebus verti laiko gaišimo. čia būtų savotiška prostitucija.

nėra čia jokių prikolų.:) tiesiog jauniems lengviau vadovaut.

evelina ( March 30, 2009 at 7:29 PM )

hm, nu tada ką tu vadini vadovavimu? eik ten, eik šen, ir jie be vaprosų ein? nesuprantu, nepadarau niekaip išvados, kodėl tu jautiesi “valdove” prieš bendraamžius? dėl pirmų 2 punktų? pirma – tūpesni už tave, antra – neranda klitoriaus, g taško, 5 orgazmų tau nepadaro?

tralivali ( March 30, 2009 at 7:51 PM )

protinga moteris norėdama kažko pasiekti niekada vyrui nesakys – “daryk tą, daryk aną”. ji juos melš subtiliai, mandagiai ir gražiai. tačiau vyresnius pergudrauti – daug sunkiau. vat tada prasideda įdomybės.:)

jaučiuosi valdovė, nes jaučiuosi zajebesnė už juos ir tiek. per prasti jie man.:D (būna išimčių). ne visi yra už mane tūpesni ir blogesni lovoje.

evelina ( March 30, 2009 at 8:17 PM )

apet dvatsatpet 😀
tai aš ir klausiu, kaip tu juos “subtiliai, mandagiai, gražiai”? pvz duok, įsimintiną įvykį? niekam neįdomu, kad tu išranki. įdomu, kaip tai pasireiškia, pademonstruok savo mol meistriškumą. ką tu norėdama kažko pasiekti darai junior’ui, o ką master’ui.
nu mergyt, jau kitaip nemoku paaiškint. pasiduodu

tralivali ( March 30, 2009 at 8:30 PM )

1) kiekvienas atvejis skirtingas ir reikalauja konkretaus žmogaus analizės;
2) tikrai ne su kiekvienu tų pastangų APKSRITAI reikia;
3) darau tai, ko išmokstu pirmame punkte.
4) juniorų niekada nesiekiu. jie gali susižavėt vien dėl tavo atvirumo pvz.

evelina ( March 30, 2009 at 8:46 PM )

Kazkoki bibi sugalvojei ir per RSS neleidi skaityti pilno iraso tik pirmus du zodzius, tai atsisveikink su manimi kaip tavo blogo skaitytoju!

Tukstantis ( March 30, 2009 at 8:51 PM )

Specialiai nieko nedariau. 🙂

Na, tai iki.

evelina ( March 30, 2009 at 8:54 PM )

ispindejes jaunimas,. matai negali svetaines atsidaryt 🙂 kiek kvadratinis cm reklamos kainuoja?

Draugishkas ( March 31, 2009 at 12:17 AM )

ahahahha, xz

evelina ( March 31, 2009 at 12:19 AM )

tu esi visiškai zjb.
dėl software update visiškai sutinku.

iš kitos pusės, būna itin žavu rasti aukso grynuolį skills’ų prasme.

dog ( March 31, 2009 at 7:59 PM )

:)*

evelina ( March 31, 2009 at 8:10 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook