“Išgerk ORGAZMAKSO”

01

Kiekvieną dieną girdžių tą pačią dainelę – nėra vyrų normalių/visi vyrai – kiaulės/jis man pasiūlė tapti jo meiluže (šita man patinka labiausiai). O bet tačiau, pasirodo, mergų gerų irgi nėra lygiai taip pat, kaip ir vyrų. Bent jau taip jie patys sako. O gal mes tiesiog per gerų antrų pusių ieškome (čia apie tuos, kurie apksritai ieško)? Aišku, jei šioje teorijoje ir yra tiesos, man ji netinka. Nes aš pati esu too good to be true. 😀 Ir reikia nepamiršti, kad žmonių kokybę mes pagal skirtingus kriterijus matuojame.

– Nu žinok, vyrų normalių (man tinkamų VISKUO) nėra tai tikrai.
– Nu nx, negąsdink.
– Aš negąsdinu. Gal bobų gerų daugiau yra.
– Nu ble, negalvok taip. Bobų irgi nėra.
– Nu tai gali būti, gali būti…
– Aš kokių 15 išpisu, kol 1 normali būna.

Hahaha. O baisiausia giesmė, kokią man tenka girdėti yra apie tai, kaip žmonės nesiskiria, nes nenori būti vieni ir bijo, kad geriau neras. Jie tikriausiai pamiršo, kad dabar madinga būti single. Geriausiu atveju – in an open relationship. Todėl please dry your eyes mate. Bet kažkada jau buvo kalbėta, jog šis trendas tęsis dar maždaug metelius, o po to atseit nauji vėjeliai pūsti pradės… Nepamenu tiksliai, kas ten žadama.

Aš dabar bijau, kad man jau 27 metai ir jei ieškosiuos naujos bobos, būsiu per daug išrankus. Aš jau ir taip galvoju – “nu ta geresnė tame buvo, ta geresnė aname, ta gerai pisosi, ta suprasdavo geriau”.

Metams einant į pabaigą, manęs draugė klausė, kodėl “tu su juo nenori prasidėti ir kada pagaliau baigsi bledavoti?”. Bet aš tik matau, kad nori-nenori, bet kitaip nesigauna niekaip – arba bledavoji, arba būni vienas. Nes mano nuomone, su balvonais susidėti ilgesniam laikui yra per daug rizikinga (padidėja įvairių protinių susirgimų rizika). Jie tavo psichiką gali paveikti negrįžtamai – per juos irgi tapsi balvone. Net nepastebėsi, kai liga tave užklups netikėtai. Anyway, nebalvonų paieškomis užsiimti aš tingiu, nes tai prilygtų adatos šieno kupetoje paieškoms.

Tai dabar reiškia turiu aš du variantus:

– celibatas, celibatas ir dar kartą CELIBATAS;
– one night stand’ai, kurių nepatartina praktikuoti Vilniuje

Fuck, neturiu planų atostogoms užsienyje. 😀

picture-22

P.S. Nors ir single, aš ir toliau nesu atvira pasiūlymams. Nes visi tie pasiūlymai – balvonų reikalas. O tokių žmonių bėdos man nėra įdomios. Profesionalai dirba kitaip. Iš karto perspėju, kad profesionalai neklausia, KAIP.

P.P.S. Rytoj jau penktadienis. Ir išvis… JAU VASARA. Atrodo, kad dar vakar švenčiau Naujaką brome “kad visi metai TOKIE būtų”.

Komentarai

Tikrų tikriausia tiesa, kad one night stand’ų mergytėms praktikuoti Vilniuje nepatartina. O jei taip jau noris pysiaus, geriau su ex’ais pabendrauti, nes GAL dėl bendros praeities neišduos ;]

PartyMedia ( May 22, 2009 at 4:55 AM )

Nusipirkit linksmakotį ir alkogolio. išspręs visas jūsų problemas, nes matau vistiek jum meilės nereik 😛

petras ( May 22, 2009 at 8:46 AM )

abu variantai man netinka 😀

evelina ( May 22, 2009 at 11:30 AM )

Nežinau kodėl, bet man rods, kad tau neišvengiama baigtis viena iš dviejų:
1, mirsi vienuolyne
2, pragyvensi likusį gyvenimą su balvonu, bet vistiek mirsi.

petras ( May 22, 2009 at 12:59 PM )

šūdo 😀

aš dar pavarysiu, palauk :DDDD

evelina ( May 22, 2009 at 1:00 PM )

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook