“Ir aš norėčiau su juo pasidulkint, manau.”

2009-09-10 | 04:27 | This is the Life
10

Picture 54

Blog’o herojai ilsisi parke saulėtą dieną.

Neįtikėtina, bet JIE (kol kas negaliu sakyt, KAS – плохая примета) pagaliau davė man šansą pasirodyti. O taip, aš kalbu apie prieštaringai vertinamą job of my dreams (aišku, jei mane priims, būtinai sugalvosiu naują TIKSLĄ – need to move further)!

– Nuvarei į Vakarus, tai dėsi ant Rytų dabar, hahaha.
– That’s my job!!!

Dar vis kosėju, bet jau mažiau. Balsas irgi po truputį grįžta į vėžes. Ta proga, rytoj (t. y. šiandien) prisukama supermarketų kalė ir Lošėjas eis pakelti keletos taurelių (tikėkimės, kad daugiau) už būsimą UFB sėkmę (Bože, man tikrai asmenų susi-N-jinimas)! Skirtingai nei planuota, taurės bus pripildytos ne vandeniu, o gal net kokiu gerokai rimtesniu skysčiu. Pvz., medetkų ekstraktu arba ženšenio šaknies tyrele. Į sveikatą!

Beje, man reikia kažkokiu nežinomu būdu apsipręsti, kokius batus rytoj dėtis. Nes matote, tie Lošėjai paprastai pageidauja kablų, bet kalėms juos užsidėjus, jie kaip mat ima plyšti juokais. O mane vakar kaip tik ištiko tokia baisi nelaimė… Vienžo, viskas įvyko tada, kai aš pirkau batus tam atvejui, jei imtų lyti arba snigti (antras variantas nėra labai įmanomas, bet anyway, pagrindinė esmė yra PIRKIME). Buvo labai karšta, todėl batai man nutrynė taip, kad turėjau prigriebti dar ir flip-flops’ų porą – kad saugiai (ne basa per stiklus) pareičiau namo. To pasekoje, kitą dieną (t. y. šiandien) aš negalėjau užsidėti jokių batų – VISUR ŽAIZDOS BL. Išskyrus dvi poras – oranžinius kablus, su kuriais pasirašau išeiti į žmones tik nežmoniškai girta ir rausvi gladiatoriai, kurių nelabai mėgstu, nes gerai įsižiūrėjus pasidaro akivaizdu, jog jie nėra juodi. Nu, tai ką man dabar daryt? Sad face.

Krč, o pagrindinis dalykas, kurį reikia daryti Jums – laikyti kumščius, kad praeičiau svajonių darbo feiskontrolą. OK, OK – galiu pasakyti tiek, kad man reikia parašyti rašliavą į TEN (jau parašiau, beliko pataisyt) ir REIKIA, KAD JI JIEMS PATIKTŲ.

Dar vienas dalykas, kankinantis mano neramią sielą – o tai čia rimtas bajeris, kad Jimmy Edgar turi bobą latvę? Nes į mano e-mailą ar tai Skaipą (tiksliai negaliu pasakyti, nes dabar toji info – ant desktopo) parėjo VA TOKIA ŠTAI NAUJIENA.

Beje, šiandien praradau dar vieną nekaltybę – PIRKAU NORMALŲ MAISTĄ LONDONO SUPERMARKETE. Ne iš kokio marazilnyko (na, sąlyginai).

Komentarai

Per didelis pasitikejimas savimi nepadeda susirasti darbelio?

Kinda ( September 10, 2009 at 10:27 PM )

O Makaulis Kalkinas nuotraukoje prie ko? Patinka depiliuotos liaskos?

Andrius ( September 11, 2009 at 2:25 AM )

jo jo

evelina ( September 11, 2009 at 2:28 AM )

Kinda,

keistas klausimas. mane domina tik tos pozicijos, KURIOS MANE DOMINA. ant nulio nesėdžiu. į paslaugų sferos pusę net nežiūriu. 🙂

evelina ( September 11, 2009 at 8:22 AM )

Party Monster…

Jau kitą penltadienį, yeeh-hah !
http://www.youtube.com/watch?v=F7TGNhVsa94&feature=related

internetinis vyras ( September 11, 2009 at 11:28 AM )

jojojo 😀

evelina ( September 11, 2009 at 12:04 PM )

Paslaugu sfera neturi perspektyvu. Siandien dirbi, o po savaites vel bedarbis ir dar priedo ant nulio.

Andrius ( September 11, 2009 at 5:03 PM )

nu, man ji šiaip lieva yra.

evelina ( September 11, 2009 at 5:04 PM )

Juokingai skamba kai be vidurinio issilavinimo neturinti mergina sako “manes paslaugu sfera nedomina” lyg ji turi ir netgi privalo dirbti kokiame mados ar finansinio sektoriaus darbe, ar ne tik sluotigalio paimti i rankas su tokiu mastymu ? businesswomen :))

Mystery ( September 11, 2009 at 6:56 PM )

mystery, o tu bent žinai, apie ką šneki? arba bent nutuoki, kiek man metų? nekalbant jau apie CV turinį. the deb.

evelina ( September 11, 2009 at 8:55 PM )

Cia is tu pidarazu, kurie gyvenimo malonuma jaucia shikdami ant kitu su savo tariamu ismanymu kas kaip turi dirbti.

Andrius ( September 12, 2009 at 10:12 PM )

PA VY DAS

evelina ( September 12, 2009 at 10:13 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook