I’m caught in the grip of the city… Madness.

2009-08-24 | 16:03 | This is the Life
28

Mano širdį neramina vienas klausimas – ar pakankamai įdėmiai Jūs, mano mielos bjaurybės, skaitote šį blog’ą? Turiu įtarimų, kad tik permetat akimis kaip žiopliai ir į nieką neįsiskaitot. Taip praleisdami visą įdomumą ir dviprasmybėse paslėptus pletkus. Kaip Jūs nesuprantate – čia gi menas, literatūra ir… panašiai. Todėl siūlau visiems skubiai praeiti literatūros teorijos kursą. Pamenu, dėstė man tokia Čiočė (nerašau pilnos pavardės, kad neišsigūglintų) apie atidų skaitymą. Buvo neįdomu, nes čakros pas ją – kažkokios pernelyg atvertos kaip dėstytojai (filosofavimai ir religinė tematika kiekviename sakinyje, haremo kelnės, medinės apyrankės etc.).

Na, žodžiu, kaip visada nukrypau nuo temos per kilometrą. O norėjau pasakyti, jog vakar paaiškėjo, kad vis tik NE VISI SKAITO NEATIDŽIAI. Patyrę ir neblogai mokantys blefuoti lošėjai ilgai ir nuobodžiai stebi, kokie skaičiai iškrenta ruletėje. Kazino darbuotojai ir krupjė ima nekantrauti ir sukti ratus aplink salę – kas čia dabar bus, kas čia dabar bus. Išsitraukia cigaretę, kad nuramintų nervus ir galėtų toliau vesti lošimą. Po pavykusios partijos iš laimės apsvaigsta galva ir Aleksejui Ivanovičiui norisi sužaisti dar kartelį. Aišku, visada yra rizika tapti benamiu, bet dėl šampano finale galima ir pasiaukoti. Kita vertus, degtinė viename iš Londono parkų, kai oro temperatūra siekia 28, sueina irgi visai neblogai.

O realiai, tai šitas postas buvo apie tai, kad Jūs turite daugiau laiko praleisti mano blog’e, taip gerindami mano statistiką.

P.S. Mano mėgstamiausias žaidimas – DURNIUS. Bet su durniais aš nežaidžiu. 🙂 Ir dar aš nekenčiu POKERIO.

P.P.S. Draugas būrėjas sakė, kad kortose aš esu čirvų dama.

Komentarai

Nebūčiau vedęs – pasipirščiau tau

nuolaida ( August 24, 2009 at 5:31 PM )

kodėl?

evelina ( August 24, 2009 at 5:57 PM )

Tu tikrai mane žiauriai veži. Jei jau negaliu apsiženyti, tai bent kadanorsgyvenime alaus pakviesiu. Pasipiršti lengviau nei alaus pakviesti 🙂

nuolaida ( August 24, 2009 at 11:22 PM )

jo, gerai. bet aš alaus negeriu.

evelina ( August 25, 2009 at 12:08 AM )

tavo zmona turbut dabar puikiai jauciasi.

kaip nekenciu to tokio sikimo internete, kai zmones neisiskaito, bet jaucia nenumaldoma nora komentuoti. ir komentuoja ne i tema. o kai juos sudrausmini, tai buna `oj sorry, cia biski nedaskaiciau`.

as irgi nekenciu pokerio. nes nemoku jo zaist. o visi moka. nors as nekenciu ir tu kortu zaidimu, kuriuos moku. t.y. durniaus.

Reda ( August 25, 2009 at 12:57 AM )

Kodel pokerio nekenti? moki/esi zaidus? ;))

Dievas ( August 25, 2009 at 1:01 AM )

kvaila nemėgt to, ko nesi daręs.
o nekęst, jei nemoki… gal. bet čia jau bandymas nusikratyt kaltę nuo savęs))) imho

nutaip ( August 25, 2009 at 1:50 PM )

evelina: dar geriau kai dalintis nereikia

nuolaida ( August 25, 2009 at 2:02 PM )

aluje nuskendusi visa paauglystė.

evelina ( August 25, 2009 at 2:12 PM )

Hi five, aš ir pokerio nemėgstu.

Karolina ( August 25, 2009 at 9:28 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook