I know what I want and I want it now

2009-06-11 | 02:20 | An Issue to Discuss, Gyvenimo tiesa
19

Vakar nebuvau prisėdusi prie kompo, todėl negalėjau nieko pablog’inti. O šiandien irgi užtrukau, kol perskaičiau visas dviejų parų naujienas (jos, kaip visada, man ėdė nervus besidubliuodamos, bet ką padarysi). OMG, tie pletkai yra tikras darbas. Skaitai, gaišti laiką. NES TURI ŽINOT VISKĄ.

Vakar dieną praleidau taip, kaip labiausiai mėgstu – kavinėse ir svečiuose, skambant LIVE picture-42pletkams. Ir vienas dalykas man labai užstrigo. Krč, mes su mergom pastebėjom, kad kai kuriems nelabai protingiems vyrams rūpi mergos STATUSAS. Štai pvz., mano graži, liekna ir t. t. draugė susitikinėja su kažkokiu ten ponu, kuris kadaise buvo vedęs MISS LIETUVĄ. Ir jai kelia nerimą faktas, kad “gal aš čia prastesnė”, nes “aš juk nesu misė”. Jis, aišku, nesakė, kad “man reikia dar vienos MISS LIETUVOS ar šiaip visuomėnėje pripažintos OFFICIALLY GRAŽIOS bobos”, bet draugė taip pamanė, nes progai esant jis mėgsta tą faktą paminėti.

Kitas pavyzdys: vienas mano draugas (jis tikrai nėra kvailas), kai paklausiau, kaip jam sekasi su boba, atsakė man, kad viskas gerai ir ji pagaliau susirado darbą. Nes jis atseit jau buvo sunerimęs – “kaip čia taip dabar yra, kad mano boba nedirba”. Ne lygis mol. “Man reikia, kad mergą statusą turėtų.” – sako man jisai. Aišku misių ir dirbančio žmogaus statusai – du visiškai nesulyginami dalykai. O pastarąjį turbūt netgi galima būtų lengvai pateisinti. Aš ir pati nedirbu, todėl man aktualu. Ir žmonės stebisi, kaip čia taip įmanoma gyventi šūdą malant, “nieko neveikiant” ir t. t.

– Ką tu veiki per dienas?
– Rašau verslo planą.

Aš nesuprantu, koks kieno reikalas. Ką noriu tą ir veikiu, o tu gal jau eik numigti, nes rytoj vis tik anksti keltis, ahaha.picture-11 Grįžtant prie gražuolių mergų statuso, ne visi vyrai pageidauja misių. Kiti nori selebričių, manekenių ar dar kokių patiuninguotų mergų (lyginant su paprasta mergužėle iš gatvės, kuri, tarkime, irgi yra labai graži). Man net kartais norisi kažkokiu būdu įgyti kokį nors funky statusą, kad nejudindama piršto pasiekčiau viską, ko man reikia daug greičiau ir lengviau. Na, tai galėtų būti kokia nors įdomesnė profesija (aktorė, o gal stiuardesė, ahaha), bet tai turbūt nėra labai realu. Užtat man tikrai labai įdomu, kuo turi būti boba, kad diedui būtų zajebiškiau girtis ja prieš draugus. A? Gi tikrai ne padavalka. Vat todėl aš ir be cento sėdėdama neisiu į jokius šūdinus darbus. Nors, aišku, negalima čia nuvertinti ir TOKIŲ darbų, nes vis tik tai yra darbas ir taip toliau. Ir ką tu čia šneki, gal bomžė būsi ateityje prasinarkašinusi. 😀 Nu, bet kol galiu sau leisti, tai ir varau. Realiai tai aš visada leidžiu sau šnekėt ką noriu, nes aš juk esu nepakaltinama. 😀

batasKita vertus, ne tik vyrams, bet ir moterims reikalingas tam tikras vyro statusas (ne visoms, aišku). Pvz., kad bachūras būtų didžėjus arba turėtų daug mašinų. 🙂 Man pvz., rūpi, kad nebūtų labai jaunas. Nu, man tas jaunimėlis – ne seksas ir vsio. 😀 Man rūpi, kokia gimimo data parašyta jo pase. Ir nesvarbu, kad pagal protą jis yra mažvaikis, vėjavaikis ir taip toliau. Čia gi kaip tik dar geriau. Dvim penki – per mažai man. Vat jeigu man pastatytų du visiškai identiškus bernus, iš kurių vienam būtų dvim penki, kitam – trisdešimt, tai spėkit, kurį aš rinkčiausi? Antras variantas. Gerus gimimo metus turėti yra netgi svarbiau už zjbs mašiną, nes jeigu jaunas bachūras tokią turi, tai ją jam greičiausiai nupirko turtingi tėveliai. O man tokie dalykai visiškai neimponuoja.

P.S. Už mėnesio turėčiau gauti dar vieną porą batų (dovanų). Yes. yes, yes. Gal dar ir pati spėsiu ką nors įsigyti iki to laiko.

Komentarai

nu va man tai mociutes drauge patarima nutare duot del vyresniu vyru (anot thai burejo , as toki gausiu .lol) :
“znai, man 72, o mano vyrui 80metu. as jam kuri cia tai vakara sakau :” gal pasimylim?”. o jis sako : “nebeiseina man jau”. tai va , vaikeli, man reikia, o jis jau nebegali.. ”
aisku, a little more than i wanted to hear but damn it she made her point 😀

madam_vodka ( June 11, 2009 at 2:35 AM )

Man baisiausias dalykas, koks gali šauti į galvą yra mano mylimas vyrelis einantis na lieva su jaunesne, gražesne, pislesne galbūt žiurke. Išžudyčiau, bl, visus.

Botox, botox, botox.

evelina ( June 11, 2009 at 2:37 AM )

va cia parke. del to reik but ta jaunesne. gerokai. kad fiziskai su jaunesne neitu susidet

madam_vodka ( June 11, 2009 at 2:43 AM )

jo, bet manęs visiški seniai netraukia. 30±3 yra optimalu.

evelina ( June 11, 2009 at 2:44 AM )

bet bapkes ir valdzia pats tas buna pas 40.
bl traukia vyresni – daddy issues. traukia jaunesni – daddy issues. visada daddy issues

madam_vodka ( June 11, 2009 at 2:49 AM )

tai jiems 40 kažkada ir sukaks. 😀
rimtai daddy issues? gali gal labiau paanalizuot?
aš maniau, kai jaunesni traukia, tai čia jau mommy issues. 😀

evelina ( June 11, 2009 at 2:51 AM )

nu imho tai jaunesni daznai machos bando primest kad permustu savo maza amziu ir vis dar irodytu ‘as vyras’ . tai gauni savo stipru peti ir rupesti vietoj daddy care 😀

madam_vodka ( June 11, 2009 at 3:00 AM )

žiū blem, negi tau vyresni diedai babkės mašinos statusai batai tašės ir kitas šūdas svarbiau už trū meilę ?? (kur pasakose būna). :)) ple žėk pakirs koks jaunėlis be babkių širdį tavo :DDD ot tai juoko būtų. (per ašaras)

petras ( June 11, 2009 at 9:39 AM )

daddy issues ;DDD ahahahaha made my day ;DDD
batu ft zjbs , tavo plaukai toj ft atrodo zjbs , naturaliai tokie ar kazka darai?
o postas tai totali tiesa. ble toks bicas buvo ir jis mete galima sakyt viskuom tobula pana ir iskeite i tipo manekene , nors ana jo buvus zymiai manekeniskesne visa isvaizda buvo, skirtumas tas kad viena grazi be titulo , o kita baisi bet su titulu, tai tas debilas ta patiuninguota (;DD) pasirinko.

fetisistine ( June 11, 2009 at 10:40 AM )

tai juoko būtų stopūdovai agagagag
aš dėl to ir bijau prisišnekėti.
man babkės nėra svarbiau už trū meilę – jokiu būdu. kaip ir skaičiai. bet aš tiesiog statistiką vedu – bendras savo viso gyvenimo simpatijų tendencijas.

fetisistine, mano plaukai visiškai natūralus, nedažyti etc. o toje nuotraukoje dar ir išdžiūvę natūraliai, nes vėlavau ir išėjau iš namų šlapia galva. 🙂

o bernas tai debilas, jo. ačiū die, ne visi tokie (gal).

evelina ( June 11, 2009 at 11:54 AM )

Tai nudrozei, visgi, savo teva!

Andrius ( June 12, 2009 at 9:05 PM )

gausi dovanų šitus batus, kur nuotraukoj??? oh vargeli, su tokiais max 50 m paeit possible :DDD

aš irgi už vyresnius. ir net gerokai, ne tik 5 ar 7 metais. 35 irgi ne pasaulio pabaiga;]. kažkodėl vyresni man asocijuojas su atsakingesniais.

tylumoj ( June 12, 2009 at 9:57 PM )

*atsakingumu

KAS PER SAKINIO STILIUS LOL.

tylumoj ( June 12, 2009 at 9:58 PM )

7 metai man asocijuojasi su protu ir reivu vienu metu.
gausiu batus tai ne tokius kietus!

evelina ( June 13, 2009 at 4:10 PM )

o kokius? labai smalsu :]]]

beje, kai tu siuntiesi iš yoox arba asos, kiek maždaug kainuoja atsiuntimas? ar apsimoka?

tylumoj ( June 15, 2009 at 10:34 PM )

dar neaišku. bet čia prabangūs parodyti. 🙂 tai to nebus.

yoox – 15 eur
asos – 4 arba 12 (?) svarų, man rodos. 4 būna, kai labai mažas svoris.

evelina ( June 15, 2009 at 10:40 PM )

ne “OFICIALLY” grazios…., o “OFFICIALLY”:))

Truly yours!

prizefighter ( September 19, 2009 at 3:14 PM )

oi sorry, taisau;)

evelina ( September 19, 2009 at 7:14 PM )

Great common sense here. Wish I’d thuhgot of that.

Precious ( March 23, 2017 at 8:19 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook