Going insane

2010-02-08 | 22:46 | This is the Life
08

Išėjau iš namų padirbėt ne namų aplinkoje. Norėjau kavos – tebūnie tai būna “Starbucks’as” (mano mėgstamas ir nekenčiamas brendas vienu metu). Taip, aš mėgstu šūdiną, šiek tiek overpriced kavą.

Nes gyvenimas yra pernelyg gražus, kad nepagardintum jo šūdu.

Visada einu į gražųjį St. Katherine Docks “Starbucks’ą”, nes vos kelios minutės nuo namų. Bet nekenčiu jo, nes debilai nesugeba tūliko įrengti. Man rodos, Vilniuje tokios kavinės net neturi teisės egzituoti, nes ten teisiškai kažkaip turi būt tūlikas būtinai. Ar klystu? Todėl man asmeniškai nėra labai suprantama, kaip dviejų aukštų kavinukėje (kurios lankytojai pagrinde turistai) nėra WC. Aš tokiose skylėse sėdžiu po kelias valandas maukdama kavą, todėl mane diorgina tokie tualetiniai nesusipratimai.

Tačiau, ačiū Dievui, visai neseniai prie manęs atidarė kitą “Stabucks’ą” (šiaip dar yra kitas netoli, Whitechapely, bet aš nepernešu to rajono – dvelkia Alachu). Jie praktiškai stovi vienas ant kito. Naujasis – prie pat Tower Bridge. Nelabai didelis, bet su tūliku bent jau. Tai nuvarau šian į jį – ir zabytas visas… Evelinai tenka grūstis į aną be tūliko… Na, padirbėjau ten kelias valandas ir galvoju, eit čia namo ar dar pasišlaistyt. Žodžiu, nusprendžiau įkalt DAR KAVOS. Naujajame Starbuckse. Netrukus užsimaniau namo. Dar užėjau į parduotuvę – namuose trūksta skysčių. Pirkau pieną ir nagų lako valiklį. Prie namų supratau, kad neturiu raktų.

Teko eiti į pubą prie namų.:(

– Mano nervai – čiuju, pakrikę. Aš pamiršau raktus nuo namų ir noriu verkti. Nors namie sėdėčiau internete lygiai taip pat kaip ir dabar.
– Pas mane tas pats šūdas. Jei kokius grikius išberiu, noriu nusižudyt.
– Noriu vemti iš pykčio.

Pastaruoju metu labai lengvai pratrūkstu. Kad parinuosi dėl kiekvieno šūdo, jau seniai aišku. Bet šiaip nevirkauju be reikalo. Bet dabar dėl tų raktų jaučiuosi kaip mažas vaikas. Pamiršau raktus. 🙁 Blemba, kaip liūdna! Nu, raktus pamiršau, įsivaizduojat?! FUUUUUUUUUUCK.

Taip pat mane nervina chatos paieškos. Turėjom ant dienų dvi apžiūras, bet aišku, nespėjus daeiti, jau kažkas kitas jas PASIGLEMŽĖ. Dieve, maldauju tavęs labai, tegul rytdienos chata MUMS PATINKA. Nusotabiausia, kad ji ir available no pat rytojaus. Gal TAI išgelbėtų mano liūdinčią širdį? Ak, ak.

Noriu namo.

Komentarai

ale man tas pats šūdas dėl smulkmenų. pasirodo, nėr skirtumo, kurioj skylėj sėdi, šūdas tave atseka.
šiom dienom galvoju, kad jei kiekviena diena nebūtų pagardinta kokiu tokiu šūdu, pavažiuotų stogas.
šiek tiek tikiuosi, kad dėl šito klystu.

alkoholikairnieksai ( February 8, 2010 at 11:42 PM )

Kitapus Tower Bridge irgi yra Starbuck’sas. Su tūliku. Ten iškart už tilto žemyn nusileidus.

archatas ( February 9, 2010 at 1:44 AM )

žinau. bet ten jau man per toli. 😀

evelina ( February 9, 2010 at 1:45 AM )

man tai starbuckso kava tokia slyksti. ir vienokia bandau ir kitokia ir vistiek ji man smirda po 3 gurksniu. costa, coffee inas, ar net is pakelio man skanesne. ciuju atsisveikinau su starbucksu visam laikui 🙂

agne ( February 9, 2010 at 2:42 AM )

ai, man tai jos visos vienodos. o coffee inn’as man irgi labiau patinka, bet labiausiai dėl to, kad ten daugiau sirupų rūšių. 😀 kai būnu vilniuje, geriu sausainių skonio latte.

evelina ( February 9, 2010 at 2:44 AM )

šokoladinių sausainių skonio latte ftw 🙂

eR ( February 9, 2010 at 10:38 AM )

Neisivaizduoji, kaip zjb yra Siauliai. Rytoj atgal. Poryt – naujo buto paieskos. Jau uz Dublino, aciu dievui, ir normalaus modernaus buto. Kur nereikia pas kaimynus su kastetu baladotis.

Andrius ( February 10, 2010 at 5:13 PM )

http://www.depart.in/index.html šitą kada pabandyk – turi jie ten pigios kavos/arbatos, nemokamo bevielio ir patogių sopkių beigi pigių knygų. Aldgate East stotelėj sėsk link Comercial Road važiuojančių 15, 115 ar 135 autobusų, išlipk Limehouse Station stotelėj ir ten jau pamatysi tokią stiklinę kavinukę prie pat kelio (lauke jie turi pasistatę tokią senovinę rišką).

Evelina ( February 11, 2010 at 10:28 AM )

o. prie aldgate east ir gyvenu =]

evelina ( February 11, 2010 at 12:25 PM )

Tas darbas tai Evelinai visai ne į naudą išėjo. Tuoj ir visai nustos maitinti skaitytojus..

Corot ( February 11, 2010 at 4:27 PM )

lol lol
😀

tikrai nepersidirbu, bet nuo kompo reikia pailsėti.

evelina ( February 11, 2010 at 4:44 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook