Draugas bėdoje – toy to fuck around with

24

Šiandien pasitarimo metu Lietuvos Respublikos robotų saugos ir sveikatos komisijos nariai vienbalsiai nusprendė, kad geriausia santykių forma yra taip vadinama sekso bičiulių (aka draugų bėdoje) santuoka. Tik nepabijokite skambaus žodžio “santuoka”. Tai nė iš tolo neprimena tradicinės santuokos, kai vargšui vyrukui kasdien tenka kęsti žmonos ašaras ir storėjimą. Šiuo atveju sąvoka “santuoka” reiškia raštišką (SMS, e-mail, Skype etc.) abiejų pusių susitarimą šeimos ūkio reikalais.

Bene daugiausia klausimų poroms sukelia sutarties punktas “žaidimas į vienus vartus”. Kai kurios poros šalia jo esantį langelį pažymi paukščiuku, o štai kitos renkasi kiek labiau apgalvotą variantą – langelį palieka tuščią arba jame įrašo kokį nors skaičių (tinka ir “N”).

Pagrindinis santykių su draugais bėdoje privalumas – inkvizicinių viduramžių laikų bausmių nebuvimas. Šių bausmių forma – ypatingai žiauri. Paprastai pasireiškia moralinėmis kančiomis, kurias sukelia smegenų veiklą trikdanti neadekvati kitos pusės kalbėsena.

Kaip ir visi NORMALŪS žmonės, draugai bėdoje irgi turi bėdų. Ir labai didelių. Sumanę prisirišti prie savo partnerio, jie kelia jam stresą, nemigą, įvairias priklausomybes. Kartais tokie dalykai gali paveikti psichiką negrįžtamai. Pasėkmės tada būna baisesnės net už inkvizicines bausmes.

Komentarai

Cia tipo apie sexa tarp draugu

Draugishkas ( May 24, 2009 at 2:37 PM )

ne visai. nes jie nebūtinai turi būt draugai. gali būti šiaip pažįstami. nu fuckbuddies.

evelina ( May 24, 2009 at 2:41 PM )

Bet tokiu atveju merga igauna Papisukes statusa…. Nieko gero….

Bru ( May 25, 2009 at 7:42 PM )

priklauso. jeigu miegi tik su vienu (bet su juo nedraugauji), tai kokia iš tavęs papistukė? net ne mini kūrva. 😀

evelina ( May 25, 2009 at 7:44 PM )

jo, čia zjbs variantas. ypač vyrams. esu girdėjęs apie vieną tokį – turi tokias 3 + jos viena apie kitą žino. pasakiška šeimynėlė

tralivali ( May 26, 2009 at 9:57 PM )

Na kam ko reikia, esu ir as ta “fuckbuddie” turejes, bet kazkaip pabodo, nes buka mergina buvo. Beje beda tame, kai vienas is ju nori daugiau, tuo tarpu antrasis tenori islaikyt fuckbuddies statusa. Tai va, tiek ir tenorejau pasakyt 🙂

siaipsau ( March 1, 2011 at 5:57 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook