Forever young, forever broke

2010-05-20 | 08:27 | Inner city life
20

I saw this coming. I saw this coming. Mes su Tarasova, nuo tada, kai atsikraustėm į savo mielą butą, buvome pripratusios palaikyti tam tikrą chatos temperatūrą. Taip vadinamą – “Africa mode”. Kaip žinia, už Afriką, Australiją, kitaip sakant, ŠILDYMĄ… ar ką tu ten nori, (gal Zelandiją ar Tasmaniją)… kažkada tenka susimokėti. Kadangi esame turtingos kaip badaujantys Somalio vaikai atsikišusiais pilvais, už elektrą gauti £440 bill’ą mums yra visiškai normalu (turint omenyje, kad už taksą man teko gauti £381 ar kokią ten sąskaitėlę).

Jums geriau nežinoti, kiek mano pragyvenimas kainuoja mėnesiui. Kiek daugiau (gal labiau tiktų žodis “gerokai”?) nei uždirbu. Išvados? Mano išvada ir patarimas SAU tikrai nėra TAUPYMAS. Patys blet ir taupykit. Aš gyvensiu Afrikoj ir važinėsiu taksu į Londoną. Mano išvada skamba taip: “Daugiau niekada nebesipisk nachalia, Evelina”. Taip pataria mano širdies balsas. A-a-a-a!!!

Pinigus palikite ant stalo.

Nu, Londonas, tu sūka, visus rūbus iš manęs iščiulpsi.

Kaip tyčia, prieš gaunant šią puikią žinią, aš susapnavau sprendimą. Susapnavau VERSLO PLANĄ. Planas buvo ant tiek nuostabus, kad net atsibudau žvengama. Žodžiu, sugalvojau, kad ištikus finansiniams sunkumams, visada galima imtis VAFLIŲ GAMYBOS IR PREKYBOS. Ir kokius gi vaflius Jūs norite gaminti, panele UFB? Na, tuos tokius… Tokius, kaip pardavinėja Lietuvos kurortuose. Išmirkytus šokolade. Tačiau aš sumaniau, kad jie turėtų daug didesnę paklausą, jei vietoj šokolado naudočiau karamelę ir braškių sirupą – būtent tokį, kokį naudoja Makdonaldas savo ledams. Taip pat sumaniau, kad reikia ir trečio… original flavour… Tokio, kokio neturi… NIEKAS! What could it be?

Tai – arklio spermos skonis. TADAM! Baltas sirupėlis (nesu mačius live, bet manau, kad susapnavau teisingai – juk arkliai nelabai taip jau ir skiriasi nuo vyrų, ane?). Kodėl pasirinkau būtent tokį (švelniai tariant) nesąmoningą “sirupą”, o ne pvz., aviečių koncentrato užpilą? Ogi buzzui sukelti. Marketingas! Aš ėmiau įsivaizduoti, kaip mano prekystaliu susidomės žiniasklaida. Visi tik ir bėgs čekirautinti, ką ten tokio pardavinėja. O aš juk net nenaudočiau tikros arklio spermos. Realiai, ji egzistuotų tik prekės pavadinime.

Tiesą sakant, anam padažui planavau naudoti natūralų jogurtą iš Sainsbury’s už 35 penius.

P.S. Sapnas vyko anglų kalba. Kaip “Tėve mūsų” atsimenu visą vizualą. Prekystalis su A4 formato iškaba. Iškaboje – kažkas prirašyta ir nupieštas arklys. WAFFLES. Caramel. Strawberry. Horse’s cum.

Komentarai

ačiū už verslo planą.
kai uždirbsiu melejoną iš vaflių, duosiu tau kokią štukę svarų batams ir čipsams 🙂

m ( May 20, 2010 at 5:25 PM )

lol. panaudosiu juos buto nuomai ir mokesčiams. lol.

evelina ( May 20, 2010 at 6:12 PM )

unreal sapnas, pranašingas sakyčiau 😀 įgyvendink!!!

yshtabi ( May 20, 2010 at 10:36 PM )

Gal sakau tiesiog paprasciau isjunk sivea iseidama is buto?

Andrius ( May 21, 2010 at 2:01 AM )

Garbės žodis, vos neapsimyžau beskaitydama :))

g. ( May 22, 2010 at 8:59 PM )

Tik reikia nepamirsti, kad situ vafliu target marketas tai bobos. Ir reklamine zinote turetu buti skirta joms. Pvz: “Horse’s cum – a new thing in your daily routine”.

lalal ( May 22, 2010 at 9:16 PM )

džiugu :))

evelina ( May 22, 2010 at 9:21 PM )

evelina, parodyk naujus batus

agne ( May 23, 2010 at 4:51 PM )

tai teve britai evelaina vadina?

mtmv ( May 25, 2010 at 8:49 PM )

Jie mane vadina “evil ass” arba “crackalina”

evelina ( May 25, 2010 at 9:08 PM )

Bet jau kam jau kam, bet evelinai iki didziosios britanijos karalienes sosto truksta maximum 20 metu… Nes londona kaip matau dbr tvarkai kaip kadais vilniu zuokas

Kaimietiz ( May 26, 2010 at 12:37 PM )

ką turi omeny?

evelina ( May 26, 2010 at 12:54 PM )

Nu gi, kad maladiec varai. in general. permeciau paskutinius postus – uber alles. mekeke

Kaimietiz ( May 26, 2010 at 1:09 PM )

dv greičiau naują postą.ok?

mtmv ( May 27, 2010 at 12:05 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook