“Fainai, kad paskambinai. Beje, tavo balsas gražėja. Gal tai meilė?”

2009-03-14 | 21:30 | This is the Life
14

Aišku, kad ne meilė, nes meilė bus madinga tik kitą sezoną. Anksčiausiai. Dėl šios priežasties manęs niekas nemyli ir neperka nei batų, nei tašių. O mes negalime sau leisti vaikytis dar neatėjusių trendų, nes tai tiesiog būtų per didelė prabanga, kai Lietuvoje tokia situacija (“k” word). O situacija, mano akimis, eina tik blogyn ir blogyn. Bet aš kalbu ne apie ekonomiką. Labiau apie kaimelio statusą, kuris nepasikeis, kol kaimietukai nepavirs žmonėmis.

Labai gaila, bet mano patriotizmas per pastarają savaitę sumažėjo iki nulio ir aš pagaliau pradėjau galvoti, kad emigrantai visgi nėra daunai. Sakyčiau, visiškai atvirkščiai. Išskyrus braškių ir kitų uogų skynėjus, žinoma. Na, bet aš kol kas niekur važiuoti neplanuoju. Gal čia tik laikinas nusivylimas. Biurokratija, lievais daktarais, kaimiečiais, tūsais, dar kažkuo.

Biurokratijos esmė yra ėsti žmonių nervus. Tie žmonės sukuria taisykles, kurių patys nežino. Pasako pagal vieną, padaro pagal kitą. Dar mėgsta jas dažnai KEISTI. O po to patys jose pasimeta ir tu blt turi dar mokyti juos, nes žinai tas taisykles geriau už juos IŠ INTERNETO. Galiausiai viskas pasibaigia taip, kaip turi pasibaigti. Tačiau kas pasirūpins mano dvasinėmis traumomis?

“Atsiųsk cigarų. Didelę dėžutę. Nes labai užpakalį skauda.”

Šiandien sapnavau labai daug žmonių, su kurias bendrauju. O tas sapnas buvo toks labai jau simboliškas, nes jis man atseit norėjo parodyti, koks žmogus kokį vaidmenį atlieka mano gyvenime. Tik gaila, kad beveik nieko neatsimenu.

– Sapnavau, kad jo darbas mano gyvenime – pisti man protą.
– Jis yra tavo balvonas, kuriam TU turi pisti protą, kad išmoktum. Na, kaip kriaušė. Tai reikia dabar kasdieną treniruotis.

Komentarų nėra

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook