Facebook’o draugų tradicijos

2009-10-27 | 07:57 | Haha
27

Jūs tik pamanykite. Tie žmonės, su kuriais visą gyvenimą buvai mandagus (t. y. metus, jei ne daugiau, vien dėl geros širdies laikei kaip draugus anokiame Šūdsnukyje), nuoširdus (t. y. nuoširdžiai siuntei nachui mintyse), pagarbus (t. y. nekomentavai statusų – nesiuntei nachui viešai) ir visoks kitoks paslaugus (t. y. darei aplinkiniams žmonėms paslaugą pristatydamas anuos žioplius iš blogosios pusės – kad jiems nereiktų vargintis patiems) staiga ima ir iškrėčia tau malonią staigmeną. O dar juk net ne Kalėdos.

Žodžiu, buvo taip: pastarojom dienom NETGI DU (gal ir daugiau, tik aš dar nespėjau to pastebėti) mano praeities lopai, su kuriais seniai nebebendrauju, ištrynė mane iš savo draugų sąrašų. Čiuju, iš to juoksis net mano motina (mama, parašyk man į Skype, pasakysiu KURIE – numirsi, ahaha). Ši skausminga metų netektis verta netgi atskiro posto populiariame Vilniaus tapkių blog’e – MANO BLOG’E. Man tik keista, kodėl jie to negalėjo padaryti anksčiau – t. y. tada, kai mano nepakartojami atnaujinimai tikrai galėjo sukeltį šiokį tokį (tarkim, kokios nugaros) skausmą.

Kaip praneša populiarus socialinis tinklas “Twitter”, incidentą galėjo sukelti kelios svarbios priežastys:

Picture 25

Aišku, dar galima būtų dadėti ir kitokių variantų. Pvz.:

“Evelina, man tą teko padaryti, nes aš nenoriu, kad tu būtum informuota apie mano pastaruoju metu šlubuojančią sveikatą bei minusinę banko sąskaitą. Ir neduokdie, nespėsiu nuimti tag’o, kai užtagins mano bręstantį alaus ir cepų pilvūzą.”

Šitas motyvas būtų labai neapgalvotas, nes nejaugi jie pamiršo (gal jie tiesiog buvo šiek tiek neatidūs kaip balvonai?), kad aš LABAI MĖGSTU KOMPUS IR INTERNETĄ. Tai reiškia, kad galiu žiūrėt tuos profilius IR TAIP. LOL. Jei panorėsiu, žinoma.

Klausimas skaitytojams: o kaip gi Jūs traktuojate nuopisas socialiniuose tinkluose? Aš, asmeniškai, tik mandagiai. Aš gi negaliu pripažinti nuopisai, jog “tu, nuopisa, esi nuopisa”. Jei trukdo, pisi ten kokį “hide” ir tiek. Jei nenori, kad matytų tam tikros info, tai paslėpi ją nuo jų. Bet gink Dieve, svarbiausia taisyklė yra NETRINTI IŠ DRAUGŲ. Toks žingsnis niekuomet nenueina į naudą. Nes tada… Frienemy finds out he’s actually an ENEMY to you!

Komentarai

Klausimas: Koks tau blem skirtumas ištrynė tave ar ne? gal jau prieš tūkstantmetį ištrint norėjo, tik neprisiruošė… Negi labai skauda, kai kažkas mano, kad tavo egzistavimas FB drauguose yra beprasmiškas ir nereikalingas?
Man tai dabar labai kažkaip lame atrodo tavo “nuskriaustos avytės post’as”… oh, poor little baby….

parapapapa ( October 27, 2009 at 8:47 AM )

Veidaknygė yra šūdas, kaip ir visi kiti socialinai tinklalapiai ir panašios nesąmonės, todėl man labai gėda, kad aš juo naudojuosi :((
vnž po kokio šimtmečio žmonės jau gal kibernetinėj erdvėj gyvens 🙂

petras ( October 27, 2009 at 10:29 AM )

Heh. Fain tu čia nuskėlei. Tačiau šiuo atveju aš laikau tave susireikšminusia nuopisa, kurią sunervino kelių gerbėjų praradimas, todėl ant galvos pili šūdą 🙂 man realiai px yra nuopisos mano anketoj. Aš trinu нах, ir tada pasidarau nesharinti info su kitais asmenimis. Ir bb tu rasi. Atmink, kad yra žmonių, kurie geriau naudojasi internetu nei tu. 🙂

Heh ( October 27, 2009 at 10:54 AM )

ai nu xz. gal tiesiog uzpiso tavo mood’ai ir istryne. pagalvojo, jog per daug paprasta tiesiog uzhidinti.

cosmic ( October 27, 2009 at 11:09 AM )

nu va, o jie gal negaili nuopisų ištrinti iš savo draugų..

cheerleader ( October 27, 2009 at 11:09 AM )

“Bet gink Dieve, svarbiausia taisyklė yra NETRINTI IŠ DRAUGŲ”
Na na, taigi anksčiau praktikuodavai “draugų” valymą. 🙂

Bonifacijus ( October 27, 2009 at 1:44 PM )

trindavau nepažįstamus žmones – čia visiškai skirtingi dalykai. tokio pobūdžio valymas – savaime suprantamas dalykas, kuris turi būti daromas profilaktiškai/periodiškai. 😉

kalba eina apie tokius, kuriuos PUIKIAI PAŽĮSTI KELETĄ METŲ. 🙂

evelina ( October 27, 2009 at 1:48 PM )

To heh:

1) aš ir esu susireikšminusi (!);
2) jie seniai nėra mano gerbėjai, anei draugai, anei dar kas nors – tiesiog ištrindami, mano akimis, jie iškasa užkastą karo kirvį. xui znajit. aš tą daryčiau slapčia. 🙂 negudru ir tiek.
3) šitas gestas išvertus reiškia – “nuo šiol nebesisvekinkime viešumoje”. nors aš savo neįkainojamą pasiveikinimą jiems suteikdavau ir tai tik karts nuo karto. ir tik kilniais tikslais – na, čia kaip elgetai duoti litą, žinai. kartais gaila ir to lito. “neturiu laiko pinigų ir kt. šiandienos problemos”.

evelina ( October 27, 2009 at 1:58 PM )

parararpa,

ne skauda, o niežti. pirštus. tokias istorijas pasakoti savo blog’e. apie ką jis, beje, ir yra. 🙂

evelina ( October 27, 2009 at 2:01 PM )

O tai papasakok nemegstančiai kompų ir interneto kaip žiūrėt tuos profilius IR TAIP..

selena ( October 27, 2009 at 2:29 PM )

nulaužti jų arba kieno nors iš jų draugų FB pass. 🙂 sudėtinga čia aišku. ir nelabai galiu pasakot, nes maniškiai daunai perskaitys.

paprastesni (mano neišbandyti) variantai:

– paprašyti ko nors iš draugų, kad parodytų;
– susikurti kokį nors fake profilį (dabar jų daug reklaminių, tai tavo galėtų būt irgi toks – na, neaišku tik, ar auka yra spamo mėgėjas), juos prisiaddint ir tikėtis, kad priims. 🙂

evelina ( October 27, 2009 at 2:46 PM )

profilių, jei jie nenorės, nematysi, o nulaužti normalaus žmogaus profilio šansų beveik neturi. dėl foto taginimo — taip pat yra nustatymas, kad tik užtagintam žmogui praneštų apie taginimo faktą ir jau jam spręsti ar tai palikti, ar ne.
kita vertus, gal čia tas naujas FB tave užgliučino, nes šone rašo reconnect with some of your friends, pradžioje galvojau, kad tiek daug žmonių mane defeisino, o pasirodo, čia tik FB skatinimas pabendrauti su tais, su kuriais retai bendrauji.

latentinis homoseksualas ( October 27, 2009 at 3:03 PM )

ne, ne. neužgliučino tikrai.

dėl apsaugos – tiesa. bet jei aš pvz., turiu priešui artimo žmogaus prisijungimą. 🙂 nemanau, kad nuo jo haidins informaciją (kuri, beje, manęs nedomina visiškai – tik šiaip sakau, kad priėjimas įmanomas).

evelina ( October 27, 2009 at 3:26 PM )

Kas yra “cepai”?

Andrius ( October 27, 2009 at 7:35 PM )

cepelinai

evelina ( October 27, 2009 at 9:21 PM )

Jeigu noriu pažiūrėti asmens, kuris nėra mano draugas FB nuotrauką, tiesiog susirandu ką nors iš tikrų draugų, kuris tą asmenį turi draugų sąraše ir paprašau padaryti ‘like’ ir linką duot – iš karto viską matau 🙂 Kartu pažiūrim, apkalbam ir ramu 🙂
Kolkas ši taisyklė galioja tik tiems, kurie manęs ‘draugauti’ neprašo, nes mano aplinkoj tai ‘nedraugavimas’ bent jau kolkas nepraktikuojamas 😉

me_myself_I ( October 27, 2009 at 11:41 PM )

na, su tuo ištrinimu būtų viskas ok, jei ne faktas, kad abudu ištrynė vienu metu lyg susitarę. nes jie dar ir pažįstami yra. juokingas sutapimas. 😀 kaip mano draugės sako, GAL PASIDALINO PATIRTIMI. lololol.

evelina ( October 28, 2009 at 12:01 AM )

Na o as pamaniau kad FB yra apskritai nereikalingas man ir issitryniau profili, tai as lame irgi?

Andrius ( October 28, 2009 at 12:04 AM )

Cepai yra jega! Admiral’e juos gamina. Gal kada proga atsiras.

Andrius ( October 28, 2009 at 12:50 AM )

gagaga, kind of. ir tu tą padarei ką tik. kodėl?

evelina ( October 28, 2009 at 5:32 AM )

Ka padariau?

Andrius ( October 28, 2009 at 12:02 PM )

Nevrubilsia, nes teksto idemiai neskaiciau.

Andrius ( October 28, 2009 at 12:51 PM )

čia buvo apie kito andriaus FB ištrinimą.

evelina ( October 28, 2009 at 2:43 PM )

Evelina, jiems skauda matyti tavo postus. Tai ne apie tai, kad tu JU nematytum..

As trinu FB friends dviem atvejaus: 1) Kai norisi istrinti is gyvenimo.2)Kai uzpisa su savo pasaukimais dvidesimt penkta karta tapti jo kokio nors kito FB lapo fanais, kai as nenoriu tuo fanu tapti

ca ( October 29, 2009 at 3:32 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook