Egzistenciniai klausimai iškyla sekmadieniais

2013-01-27 | 15:26 | Inner city life
27

O Dieve, kokį siaubingą stresą ką tik apturėjau. OK, pasakoju viską nuo pradžių.

Sėdėjau sau lyg niekur nieko skaitydama pasaulio aktualijas, kai galiausiai daėjau iki straipsnio apie Ethan Hawke parduodama namą Niujorke. Galvoju – nu norėčiau aš to tavo namo. Kas žino, gal kada nors būsiu ant tiek turtinga? Bet tada man iškilo dilema – na OK, sakykim, būsiu normaliai aš turtinga ir imsiu aš jo ar kokio Christopherio Walkeno Manheteno chatytę, tačiau ar chatos prabanga ir selebių statusas užtikrins šimtaprocentinę apsaugą nuo šlykščiųjų Niujorko gyventojų, tarakonų?

Jau seniai atkreipiau dėmesį, kad šios temos nenagrinėja nei bulvarai, nei televizija. Viename Sex and the City epizodų buvo užsiminta apie pest control, bet turint omenyje, kad Niujorkas, herojų butai ir interjerai yra nemaža serialo dalis, nusprendžiau, kad klausimui skirta per mažai dėmesio, nes taip ir nesupratau, kaip dažnai po Kerės manolus ropojo tie padarai.

Sumaniau atsakymą tiesiog išsigūglinti. Iš ankto žinojau, kad tai – durna mintis, nes visada įrašius gyvių pavadinimą yra šansas, kad išmes nuotrauką. Bet galvoju – nu davai atsargiai aš. Įrašiau į gūglą „Do celebrities have cockroaches?“. Kažkokių labai gerų atsakymų man neišmetė, bet užmačiau vieną, kuris sudomino. Straipsnis Guardiano – tikrai nieko blogo nebus.

Deja, nudegiau ir labai smarkiai. Linko į straipsnį duoti negaliu, bet ten buvo kažkas apie realybės šou I’m a Celebrity… Get Me Out of Here! ir kaip tai laidai pritrūko kažkokių tarakonų, kurių ten jau ir taip sunaudojo tūkstančius (tiksliai nepasakysiu dėl savaime suprantamų priežasčių). Žodžiu, gavau foto su visais organais in my face. Kaip mečiau aš tą kompą! Gerai, kad lovoj sėdžiu – nuo šiol,  jei kas nors man dar priekaištaus, kad aš tinginė, nes sugebu pusę dienos po kaldra praleist, galėsiu jiems papasakot apie tokio gyvenimo būdo privalumus. Ką daryti toliau, buvo neaišku, nes tam, kad išjungčiau tabą su tuo straipsniu, pirma turėjau pažiūrėt jam į akis. To daryti nesiruošiau. Tada bandžiau išjungti kompą. Pataikiau į reikiamą mygtuką iš kokio penkto karto. Įjungusi kompą ėmiau viską skubiai force quitinti, kad tik tarakonas neiššoktų man kur nors iš praeitos sesijos.

O ar selebiai turi tarakonų, taip ir nesužinojau.

Komentarai

Sekant selebričių ir tarakonų santykius, aš šiandien užkliuvau už citatos iš panašaus buities pasaulio (gal tau pakels nuotaiką :)): “There are 10 bazillion people in this world, and guess what. We all shit. Cher shits, President Obama shits, Justin Beebz shits, and, yes, wait for it… the almighty Madonna shits, as well.”

Mantas Velykis via Facebook ( January 27, 2013 at 3:32 PM )

😀

Lauryna Vireliūnaitė via Facebook ( January 27, 2013 at 3:33 PM )

man tai sunkiausia patikėti, kad šika karalienė elžbieta…

Maistas Ausims via Facebook ( January 27, 2013 at 3:35 PM )

Ju cia visur pilna :(( Vienuose butuose daugiau, kituose maziau, bet visur – Manhattan, Brooklyn, Queens. Ir kas Lietuvoj, butu buve ‘tragedija’ cia yra mazdaug normalu. Vakar vakare bevalgant uzmusiau tarakona ant sienos su puodeliu, net nebepalieku maisto keptuveje/puode neuzdengto, kai valgau 🙁

Mano vyras turi teorija, kad Joe’s Apartment (http://www.youtube.com/watch?v=Iw_zUUE4BE0) buvo sukurtas kaip terapija new yorkers dealint su tarakonais ir nestresuoti del to.

Marija, NYC ( January 27, 2013 at 5:25 PM )

ar tame klipe yra tarakonų? jei taip, tai negaliu jo žiūrėti – per didelė fobija.

pas mano puskę, gyvenančią NYC, kažkoks geras pest controlas, nes pas juos nėra. o vat daug kam nepadeda – žudyk nežudžius.

ir vis tiek niujorkas zjbs…

Evelina ( January 27, 2013 at 6:42 PM )

ctrl + w uzdaro taba greitai ir neskausmingai

sup ( January 31, 2013 at 9:45 PM )

Nu čia primytivi komanda, bet ir jos nesugebejau pataikyti uzsimerkus.

Ufb ( January 31, 2013 at 10:44 PM )

Tik mano atveju tai Cmd, o ne Ctrl.

Ufb ( January 31, 2013 at 10:45 PM )

taip,.tame klipe yra tarakonų, jie dar ir šoka, ir dainuoja 🙂
šlykštynė didžiausia, aš jų net nužudyti negaliu su skuduru – jeigu pamatau kokį virtuvėje, tiesiog bėgu greitai iš ten, vonioje atakuoju juos su dušo galvute, kažkaip per atstumą ne taip šlykštu 🙂

me_myself_I ( February 11, 2013 at 8:44 PM )

jo, ir aš panašiai, dar pradedu rėkt.

Evelina ( February 11, 2013 at 9:06 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook