Dienos citata. Never fall in love, loser.

2009-10-06 | 02:42 | Citatos ir dialogai
06

Šiandien daviau draugei patarimą ir mano didžiulei nuostabai, tuos beverčius žodžius ji įvardijo kaip GOLDEN WORDS. Būtent dėl šios priežasties savo pačios neišmintingą citatą postinu kaip DIENOS CITATĄ:

“In this game, the one who falls in love is a loser. But you can remain a winner if another player doesn’t find out.” (© UFB)

Tiesą sakant, pati nežinau, kiek tuose mano žodžiuose yra tiesos. Bet turiu pripažinti, jog žmonės yra kažkiek tūpi, ko pasekoje, sužinoję, kad kažkas juos yra įsimylėjęs arba pajutę kažkieno padidėjusį dėmesį, jie yra linkę atsitraukti (taip buvo pvz., mano ir Dauno atveju.). Atsitraukdami jie paprastai žingsniuoja per gatvę kur nors į kairę pusę, raudonai šviesai degant. Tada, žinoma, įvyksta “nelamingas atsitikimas”. Tuo pačiu metu, kitame miesto gale, “įsimylėjelis” gydosi nervus ligoninėje – “Išėjo pirkti cigarečių. Dingo be žinios.” The long story short – viskas pasibaigia ištrintais “Skaipo” kontaktais. Vienintelis dalykas šioje situacijoje man neduoda ramybės. O kas, jei abu įsimylėję, bet TYLI IKI GRABO LENTOS?

Kitame gyvenime, brangučiai, kitame gyvenime…

Komentarai

Taigi interkomunikaciju jau nebeliko. Dabar visi drozia ant to, kiek vienas apsiks kita (arba nuripins etc).

Andrius ( October 6, 2009 at 1:05 PM )

hahaha, plz tell me more about this.

evelina ( October 6, 2009 at 4:55 PM )

Įsidarbinai?;o

Pooshie ( October 6, 2009 at 6:37 PM )

Karoce, zmones dabar ne stengiasi atiduoti dalele saves, bet isprojektuoti savo ego ant kito arba jega arba mazdaug kaip astuonkojis ar voras, apgaubti visa pasnekova, kad tas pasijustu kaip nelaisveje ir tokiu budu gaunamas absorbavimo malonumas. Tai labiau pavyksta gero sudejimo zmonems. Dochli ir ploni stengiasi itraukti kita.

Andrius ( October 6, 2009 at 9:10 PM )

Jeigu tu antvaziuotum i Dublina, galetum pamatyti geriau, nes cia visos zmoniu emocijos labai permatomos. Atvykeliai pradeda is laimes svaigti, o vietiniai keikia sia vieta ir kitus visais imanomais zodziais, nes ilgiau isgyventi tokioje busenoje yra pakankamai sunku. Todel airiai niekada nieko doro nera padare ir yra pati bestolkoviausia tauta. Viskas atrodo mazdaug taip: jeigu kontinente daug problemu nuo itampos, kylancios galvoje, tai cia problema yra atvirkscia – nieko galvoje neimanoma islaikyti, nes viskas iskyla virsun. Senis Cashman ispejo mane apie bukle kada “neimanoma islaikyti minciu galvoje” ir beprote (na ji nebuvo beprote mano akimis ziurint, tik gulejo beprotnamy) Joanne minejo, kad “judancios mintys galvoje” vercia ja kankintis. Blia, po penkiu metu laiko privalau isvaziuoti ven del tu paciu problemu.

Andrius ( October 6, 2009 at 9:20 PM )

airija iteisino santuokos nutraukima 1997. tells a lot, huh?

madam_vodka ( October 7, 2009 at 11:46 PM )

nič nieko nesako, heh 😛

petras ( October 9, 2009 at 1:23 PM )

Tai daunai su evaporuotomis smegeninemis. Jie atsisake savo kalbos vien tik del to, kad kalbeti anglskai jiems atrode “mandriau”.

Andrius ( October 11, 2009 at 5:07 PM )

LOL

o kodėl tu sėdi pas daunus tuomet? nu gal ir zjbs būt protingu tarp daunų 😀

evelina ( October 11, 2009 at 5:15 PM )

Taigi vaziuoju nx poryt i Vilniu paraiskos rusynan priduoti. Jau sudaunino ir mane nx. isciulpe, v pizdu juos debilu tauta. Beprotnamis cia.

Andrius ( October 11, 2009 at 5:44 PM )

eina nąąąąą. tai papasakok man daugiau apie tuos airius.

o ka rusyne? kuda? počemu?

evelina ( October 11, 2009 at 5:47 PM )

Ubagu krastas amziu amziais buvo. Dabar gavo pinigu dachuja nedirbant, uzsienio kompanijas ripinant, bet tauta kaip nedorazvitais buvo taip ir litko. Valstyve zmonemis nesirupina, duoda dali nuo pyrago, tie geria ir zvengia. Pasikele, zinoma, iki nerelaliu padangiu. Si pavasari teko girdeti kaip vieni paaugliukai purkstavo kaifuodami centre perejoje “We are Irish! We are Irish! We has born for money!”. Jie pamirso, kad jie tik siknas stato transkorporacijomis uz tai gaudami dali. Dirbti airiams neleidzia. Pries du metus kviete i vieno sociologo knygos prezentacija, kuris triuksmavo, kad transkorporacijos su Airija daro ka nori. Vietiniai is baimes bijo pajudeti, nes jeigu Google isvarys – bus pizdec visiems. Toks ir gerbuvis nedirbant. Babkiu yra – darbo nera.
O rusyne tai nadiezda, kad darba koki pasiulys. Daug nesitikiu, bet bandyti turiu. Galu gale nieko nepralosiu, dar Vilniu pamatysiu. O man dar persikelti i koki Chabarovska irgi nera dideles baimes, kad tik lauktu kas. Cia nichuja niekam nereikalingas. Jau gerti vakarais pradejau, artinasi pizdec vadinasi. Rusai priima pagal ruso korta http://www.fms.gov.ru/programs/fmsuds/index.php

Andrius ( October 11, 2009 at 6:41 PM )

čia ta korta, kur reik kažkiek procentų rusizmo savyje turėt, jo? man irgi reikia pasidaryt, bo turiu 25%. 😉

evelina ( October 11, 2009 at 6:45 PM )

Rusu kalba moki – tai ir uztenka rusizmo. Tavo tevas TSRS gimes, to uztenka.

Andrius ( October 11, 2009 at 6:54 PM )

mat kaip.

evelina ( October 11, 2009 at 6:57 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook