Depresija / ponių ponios / davai ryt ramiai (N-18)

2009-02-06 | 03:46 | Bullshitism
04

Šiandien vakare mane kankina kiek depresovos nuotaikos. Visų pirma, tai jos ir negali būti geros, kai tau skauda galvą, ar ne? Rytoj (t. y. šiandien) jau penktadienis ir aš sugalvojau, kad būtų visai smagu (?) nors kartą gyvenime šią dieną praleisti namie. Juolab, kad nevyksta jokie stebuklingi tūsai. Kita vertus, kas geriau mažina stresą negu taurelė degtinės? Va, va, būtent – niekas. Bet iš tikrųjų tai labiausiai norėčiau išleisti kokį vieną kitą milijoną šaibų šūdams, o tada nuvaryti į kokią kelionę ir ten išleisti dar vieną milijoną. Man puikiai tiktų kuris nors Europos didmiestis.

Taip pat pastebėjau, kad žiauriai tingiu mokytis.

Dar blt tos sup*stos laižymosi viešose vietose šventės artėja. Ajajaj – kaip miela. Apsišikti galima. Šiemet per šią popierinių širdelių šventę aš būsiu vieniša. Nes niekas manęs nemyli.

O tai reiškia, kad nešvęsiu ir net nenueisiu romantiškos vakarienės, nekalbant jau apie savaitgalinę kelionę į kokią ramią vietą (viešbutį pvz.). Teks nuobodžiauti.

Man liūdna, eikite nx.

Beje, aš labai mėgstu pažaisti su “Facebooko” grupsais ir štai šiandien atradau vieną tokį:

“Geras laikas, prabangus kailiniai, ekspresyvus vyrai, tikri perlai, juodos chanel style suknutes,chanel pudra, sodrus vynas, aukstakulniai, shotukai ir sortukai, andriai ir audriai, prabangus suniukai,vokieciu gatves butukas, nuotraukos nuo rankos, vip baliai, keliones su…., vairuotojai, gerbeju pulkai, invino vynas sielai, rene midijos, non limited kreditines korteles, ypatingieji sarasiukai ir dar daug daug tikros prabangos…”

Pasak patikimų šaltinių, visa tai jau yra kažkur girdėta – “fu, kopijūnės kažkokios”. Ar tik kai kas (nevykusiai) nekopijuoja mano beloved “Turto ir prabangos”? Galvoju – idėja gal ir pusė bb, bet plagijavimas ir pats aprašymas, tai Viešpatie apsaugok. Bet kadangi Viešpats tikriausiai nė neegzistuoja, tai nebuvo kam ir apsaugot.

Maloniai prašom nejoininti.

Ką Jūs vakare?

Komentarų nėra

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook