Dar šiek tiek tuštybės, gal kokį pletką vieną ir dovanų

2008-12-28 | 01:01 | Archyvas
12

“Vakar Kazka baliuj buvo, tai šiandien pachmėlnas.” – Paimta iš visiškai nerealaus “Lietuvių žargono žodynėlio”. Vakar tokį padovanojau draugei, bet laikinai (kol nepadovanojau draugui) turiu dar vieną egzempliorių. Skaitėm vakar “Woo” gerdami ir žvengėm. Rekomenduoju!

 

Taigi vakar buvo linksma ir šiandien man net ne bloga, bet nereikėjo valgyt tų salotų iš “IKI”. Mano skrandis dar nepasiruošęs iššūkiams. Visus šiandieninius pasimatymus perkeliu rytojui. It’s official, nes per šias kalėdas padovanojau sau asmens neliečiamybės teisę (baigsi tu kada nors nusišnekėti ar ne???). Namie niekas su manim nekalba. Tai labai negeras dalykas, bet man jis taip patinka. Ramybė, vandenukas iš krano (nes negeriu gazuoto mineralinio, o tik tokio yra) ir “Mezymas”. Puiki sekmadienio popietė. O rytoj Jums visiems turbūt į darbus reikia bėgt? Man tai ne, nes aš nedirbu. Rytoj eisiu rinkti likusių dovanų. Smagumėlis. Bet tai kodėl namiškiai nekalba su manim? Dėl to, kad vėl pavėlavau į šeimyninius pusryčius, kuriuos kiekvienas valgo savo kambary prie teliko arba kompo? O tai ką aš galiu padaryti, jei kiekvieną savaitgalį nutinka vienas iš žemiau pateiktų dalykų:

– kieno nors gimtadienis;
– kieno nors vardadienis;
– kalėdos;
– velykos;
– naujakas;
– įkurtuves;
– iškurtuvės;
– groja supergeras mega DJ superstar iš toli – brangiai kainavo, turiu jo kompaktą;
– kas nors emigruoja kur nors;
– kas nors grįžta iš “Erasmuso”;
– yra tiesiog penktadienis

Ir taip toliau ir panašiai. Žodžiu, mūsų grafikas yra žiauriai įtemptas – visi savaitgaliai seniai užbookinti. Vakar buvau “Gravity” ir “Woo”. Visiškas šūdas “Grave” ir visiškai zjbs at “Woo”. Tik nebenoriu tų šotų (ir kokteilų, ir grynų gėrimų) daugiau akyse matyti. Atsimenu, bėgiojau nuoga po lauką ir mes sugalvojom su Kamile, kad susirgsim plaučių uždegimu ir nebereiks galvot, ką veikti per Naujaką, nes teks sedėti namie ir gerti vodkę. Bet blogiausia yra ne tai. Blogiausia yra, kad vakar aš aplenkiau pati save. T. y. pradėjau šnekėti nesąmones ne afteryje, kaip būna įprastai, o daug anksčiau – dar būdama “Woo”. Koks siaubas. Ir kaip visada, neatsimenu nei vieno savo išmintingo sakinio. Kitą kartą pagalvosiu apie diktofoną, kuris yra mobiliake, bet tokių priepuolių metu man visai ne tas galvoj. Aš esu kompas. Ramai ir flopikai. No dūvdė. No CD-Rom.

Dovanų gavau maisto ausims – auskarus-pyragaičius, ženkliuką iš Berlo ir maikoną su meduoliu. Draugė sakė, kad pasitrumpinčiau maikono rankoves, bet mane tokios kosmetologinės procedūros visada labai vargina ir aš niekada neprisiruošiu jų padaryti. Aš pavyzdžiui, esu įsitikinusi, kad savo batų taip niekada ir nenunešiu į taisyklą.

 

Vakar draugas man sakė, kad kai kurie mano poelgiai visgi yra bitchy, kad ir kokia gerietė šventosios kalėdų eglutės akivaizdoje aš bebūčiau. Net ir šiąnakt nebuvau gera, nes miegojau su… Kęstu. Bet tai yra katinas! Kaip ironiška. Mano juodi drabužiai visiškai apsipūkavo katinuku. Nebenešiosiu daugiau juodų skudurų. Bet su kitais aš blogai atrodau… Siūlau sau išgerti kavos.

P.S. Pradedu atgaminti vakarykščius pokalbius… Tik ne tai. Ahaha, sunegalavau net. Undo, undo. Detele. Shut down.

P.P.S. “Tavo balsas pritraukia daugiau klausytojų šiaip. Nėra svarbu, ką šneki. Jis labai savotiškas. Įtaigus ar kažkoks. Gal primena kažką, kad tipo reikia klausytis nes bus blogai. Mokytojos balsas.”

Komentarų nėra

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook