Byčka ir babkės

2009-04-27 | 12:26 | Šiek tiek info apie mane
27
Tavo vardas:
petras
Dėstyk: *
kiek vidutiniškai ufb išleidžia pinigų per savaitgalį, kai tusinasi su “kreizi baxuriukais prie litų” ir kai bušavoja su “kaimiečiais”. (turbūt nebūna, kad gertum pasislėpus tamsiuke viena).

Visų pirma, UFB su kaimiečiais negeria, kaip ir pasilėpusi viena (labai teisingai pastebėjote, ponas Petrai). Su kreizi bachūriukais prie litų – itin retai. Paprastai ji geria su draugais (kaip tai Jums turėtų būt netikėta).tapo Kitas svarbus dalykas – ji beveik visada geria tik vieną savaitgalio dieną ir beveik niekada negeria vidury savaitės.

Kiek išleidau šį savaitgalį, tiksliai nepamenu, nes nežinau, kiek turėjau. Paliubomu toji suma yra mažesnė nei šimtas litų (įskaičiuojant taksus, cigaretes ir pan.), nes vyno kibirų sąskaitas apmokėjo džentelmenai. Greičiausiai kokių 50 Lt.

Geriant su kreizi bachūriukais prie litų, tiesą sakant, išleidžiama labai apvali sumelė – nulis litų ir nulis centų. Nebent UFB sumano pati susimokėti už savo transportavimą ir rūkalus. Tuomet tai kainuoja – 25 Lt už taksi (pirmyn-atgal) + 6 Lt už cigaretes (kartais prireikia dviejų pakelių). Bet mano kely seniai nebuvo tokių vyrų.

Apibendrindama galiu pasakyti, jog turint piniginėje 31 Lt, jau galima kelti koją iš namų.

P.S. Varydama į “Gravą” atkreipiau dėmesį į vieną dalyką – ten paprastai nusigeri už savo pinigus, bet pergeri jau už svetimus.

Komentarai

labai taiklu dėl g.

dainora ( April 27, 2009 at 12:53 PM )

O aš tai 20lt sumokėjau už troleibusą, pasirodo zuokas nebeveža už dyką :((
Šiaip pigiai prasisuki, tokiais sunkiais laikais 🙂

petras ( April 28, 2009 at 8:32 AM )

aišku, įvairiai būna, bet iš esmės tai jo. būčiau bachūras, būtų sudėtingiau.:D

evelina ( April 28, 2009 at 12:33 PM )

tik 50 lt??????? ???? ???? ???????? normalus vakarelis susideda is minimum triju vietu mieste. pirma tebunie prepartinis bariukas, kur iejimas nemokamas. Kitoms dviem isleidi apie 50 lt (anksciau gaudavos ir daugiau). toliau gerimai. prepartinis vyno bonke – minimum 15 lt (30 lt kainuojanti vyno buteli isgeria dvi draugiskos asmenybes i mean), arba pora kokteiliu, tai gaunas vienam 30 lt, jei vynas tai ir uzkanda tai dar 15 lt, zdz mazdaug preparciui palikime 30 lt.
toliau geriame klube ten kazkokiam. degtine+ red bull ~20 lt, po to tarkim vel degtine arba tekila ~12 lt. gal daugiau cia nebegeriam, nes uzpiso, einam kitur.
cia koks zudikiskas kokteilis (24-28 lt), po to tarkim wiskey 12 lt na ir einam namo.
O kur dar arbatpinigiai????????

taigi minimalios islaidos: 30 lt (preparty) +50 lt (bilietai) +70 lt (gerimai klube)= trali wali. siaip cia neprisigeri, bet gali atsirasti visokiu aplinkybiu, pavyzdziui pasiruosusiu nugirdyti dzentelmenu, tai td jau joooo… bet dzentelmenu saskaita is esmes (ir asmenines patirties) realiai tai nepritaupysi. na nebent eisi i visokias arklides mm prospecto arba ten na nezinauu su kaimieciais chili pikkkoj apie gyvenimo prasme sneketum jie sakytu kokia tu axujiena ir nupirktu pica uz eura.

savaitgalio matematika ( April 29, 2009 at 7:04 AM )

ne visada tiek mažai, bet dažnai. blet. juk tiek, kainuoja, kai beveik viską tau stato. nu. ar man paskaičiuoti, kiek išleido džentelmenai?

man preparčiai kainuoja daugiau, jeigu apkritai dalyvauju tokiuose, nes dažniausiai prieš tūsą geriu kabakuose. vidutiniškai tai kainuoja 40 lt. gerdama vyną niekada neužkandžiauju, nes neužkandžiauju su JOKIU ALKOHOLIU NIEKADA.

kokteiliai (vodkė+sultys) WOO man kainuoja 9Lt (tai su arbata 10Lt). “Gravity” – 16 Lt, man rodos.

bet rezultatas visada toks pats. ar tu išleisi 300 Lt, ar 30 Lt.

evelina ( April 29, 2009 at 10:54 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook