“Blt, Evelina, tu mane gąsdini.”

2009-05-21 | 00:03 | Muzika, This is the Life
21

Naujas trendas – kiaulių galvos namuose. “Neūkininkaujantys latviai perka kiaules, norėdami įveikti krizę. Vasarą jie laikys kiaules kaip naminius gyvūnėlius, o žiemą naudos jas maistui.” (© delfi)

picture-14

Žiauriai tingiu šiandien bloginti, nes kažkaip mane pykina po sporto truputį. Iki vasaros liko dešimt dienų, o aš dar neatrodau taip, kaip man reikia. Tai mane nervina. Bet ar kada nors (kurią nors vasarą) ši mano PAREIGA buvo atlikta? Ne. Baisus vargas yra būti boba. Ir dėl ko mes čia taip vargstam? Aš asmeniškai stengiuosi dėl diedų, kurių nėra ir dėl savęs, kuri mane persekioja kiekvieną mielą dieną. Nusipirkau šiandien dvi maikes ilgesnes (juodą ir pilką), kad jausčiausi saugiai. T. y. būčiau užtikrinta, jog į viešumą niekada gyvenime neišlįs mano lovely love handles (puke).

picture-121

Dar man žiauriai reikia naujų akinių nuo saulės, bet:

– man visiškai jokie netinka (šiuo fenomenaliu atveju stebisi netgi pardavėjai, kai aš išmatuoju visą jų pasiūlą ir nerandu nieko tinkamo);
– visokių ten “Zara” ir pan. aš nenoriu, nes man reikia normalių akinių su normalia apsauga etc. O šaibų, kaip žinia, nedirbdama turiu pilną seifą. Manau, apsisukčiau su 500 Lt. Namioką supratot.
– jaučiu nedidelę alergiją “wayfarer” tipo akiniams.

picture-15

Žodžiu, man labai liūdna ir aš noriu į Niujorką. 🙁 Nu arba bet kur, bele von iš čia!!!*

*Nesiūlyti kelionių į kitus Lietuvos miestus, Latviją, Lenkiją, Baltarusiją ir Kaliningradą.

Komentarai

o kas su wayfarer negerai? As tai gausiai ju uzsipirkau ir man px.

gab ( May 21, 2009 at 6:13 AM )

Nori labai į niujorką ? tai tapk manekene ir galėsi ten nuvykt 🙂 arba parduok visas savo tašes ir akinius kurių neturi ir nusipikr bilietą lėktuvo. viskas paprasta :)) nes matau kitaip susirgsi požiemine-vasarine depresija.

petras ( May 21, 2009 at 8:48 AM )

negerai, nes pas mus nešioja juos masiškai visi. jau nusibodo. bet ant kai kurių gerai atrodo. tuo tarpu ant kitų matosi, jog nešioja vien dėl trendo. wannabe hipsters. yuck.

petras, o skudžiausia yra tai, kad šiandien pas mane atvaro pusseserė, kuriai aš padėsiu užpildyt kažkokius ten popierius, NES JI VARO Į NIUJORKĄ PAS SAVO SESERĮ. FML.

Evelina ( May 21, 2009 at 11:58 AM )

pavok pinigų pas kąnors, vizos nereik tai ir varyk su puskę bus kur gyvent. pabūsi keletą dienų atsigausi, geriau nei sėdėt ir blogus rašinėt :DD nes jei nenuvarysi ekspromtu belenkaip, tai tikriausiai išvis nebenuvarysi.
Aš pvz. ir norėjau varyt šią vasarą, bet užėjo krizė atlygį numušė smarkiai, nėra pinigo, o dar penki vaikai ant palangės manęs laukia sugrįžtančio… 🙁 reiks kitąmet traukt 😀

petras ( May 21, 2009 at 1:30 PM )

nu gal kada nors rasiu kavalierių, kuris man PASTATYS šią pramogą.

evelina ( May 21, 2009 at 1:37 PM )

o jei turtinga lesbietė pasiūlytų važiuot , sutiktum?

o jei ( May 21, 2009 at 2:45 PM )

ne 🙂 nebent pasiūlytų KAIP DRAUGĖ.

evelina ( May 21, 2009 at 3:05 PM )

na va tai tau, tokia gudri sąmojinga, su aukštuoju viską 🙂 o siekius savo ir svajones palieka princui ant balto žirgo, kuris gal net neatjos. neegeeeraii …

jei tu lesbietė (čia į “o jei” kreipiuos) ir nieks su tavim nevaro, tai man pasiūlyk. galiu kaip draugė, kaip sugulovė kaip tik nori, tik pasiimk 🙂

petras ( May 21, 2009 at 4:37 PM )

nu gi nebaigiau dar aukštojo, tai todėl sąmojingumu nė nešviečia 😀
gal ir neatjos, todėl ieškau alternatyvų. nesėkmingai.

evelina ( May 21, 2009 at 4:39 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook