Blogging about blogging

2009-10-04 | 22:53 | UFB pataria
04
Tavo vardas:
Mandarinė
Dėstyk: *
Kaip išpopuliarinti savo blogą ? pagalvojau, kad Tu turėtum žinot.

Haha! Nesakysiu! O šiaip tai duok skaitytojams tai, ko jie nori – pagrindinė taisyklė. Na, čia daug pasakot reiktų. Ir taip, tu esi teisi – aš žinau, kaip tą padaryti. Bet pirmiausia, turi turėti, ką parodyti. You’ve got to have a talent. O tada jau su tuo ir žaisk. Punktai prasidėtų nuo klausimo, ant kokios platformos yra tavo blogas; postinimo laikas taip pat gali būti svarbus; postinimo dažnumas ir į kokią publiką orientuojies. Na, pasakot tikrai yra ką. Arba užduok konkrečius klausimus komentaruose, arba turėdama daugiau laiko, papasakosiu pati.

Komentarai

Reikia pas Ugniu Kiguoli kreiptis – pasiulys “sprendima”.

Andrius ( October 4, 2009 at 11:42 PM )

Pora teiginiu cia pas tave is pirsto lauzti – apie blogo populiaruma (kai blogo skaitytoju maziau net negu draugu, tai koks cia populiarumas?? Net savi neskaito, ka bekalbet apie svetimus) ir apie talenta (kazin, ar darymas k***e is saves labai jau talentas – gal tiesiog norejimas ispopuliaret bet kokia kaina?).

PS: isdrisciau lazintis, kad dali klausimu tu pasirasai sau pati – is atsakymu i juos labai akivaizdziai eina suprasti. Sitas vienas is tokiu, pacios pasirasytu, pacios atsakytu. Kaip bebutu – saunuole, stengiesi bent sitaip kompensuoti trukumus.

pasistengsiu svelniai ( October 5, 2009 at 1:55 PM )

atsakysiu papunkčiui:

500 unikalių lankytojų per dieną lietuvai yra ganėtinai daug. nors tu teisus (-i), facebook’e pas mane draugų kiek daugiau. 😉 na, bet kuriuo atveju, galėsime pasikalbėti, kai aplenksi mane savo lankomumu.

darymas kalės iš savęs? wtf? manblogo rašymas yra PRAMOGA. man malonu tą daryti. populiarumas man taipogi nerūpi, NEBENT JIS REIKŠTŲ PINIGUS. o dabar jis rūpet negali juo labiau, kai pati esu ne lietuvoje. anyway, kalbėdama apie talentą turėjau omeny, kad žmogus visų pirma turi būti RAŠTINGAS, o tik tada imtis blogo rašymo BEI POPULIARINIMO.

dėl POS SCRIPTUM, siūlyčiau pasigydyti galvą, nes tokiais šūdais tikrai neužsiėmiau ir neužsiimu. dugelis klausimų, kuriuos gaunu yra DEBILIŠKI ir NEPUBLIKUOTINI. publikuoju tik labai mažą dalį, o ir tie nėra kažkuom ypatingi. tad siūlau lažintis iš milijono. dėl įrodymų kaip nors susitarsim. turiu visokius ten IP adresus ar ko ten dar gali prireikti. 🙂

evelina ( October 5, 2009 at 4:01 PM )

Orientuojuos tai į tokius pat kaip aš, tik nežinau ar tokių dar egzistuoja. O dabar kai parašei apie laiką, tai susimąsčiau, gal per vėlai rašau, bet kad man ankščiau neišeina.

Karolina ( October 5, 2009 at 7:32 PM )

sėdėdama ant blogas.lt LABAI LABAI STEBĖJAU, kaip kasdien kinta statistika bei kaip ją veikia, kada ir kiek postinima. tai bent jau mano atveju, geriausi rezutatai būdavo, kai papostini apie 12 valandą dienos. na, ir kuo daugiau įrašų, tuo didesnis lankomumas.

būnant ant nepriklausomos plaformos kaip blogspot ar wordpress (turiu omeny, kai pradiniame puslapyje nerodo naujausių/populiariausių įrašų) tas, deja, neveikia. bet vis tiek būtinai update’ink blogą kasdien bent po vieną kartą. anyway, manau kad blogerio karjerą lietuvoje pradėti geriausia būtent ant blogas.lt (nes tie naujausi ir pan. linkai pradiniame puslapyje didina clicksų skaičių).

visada galima užsiimti ir nemokama reklama, naudojant visokius social media tools, kurių dabar pilna (facebook, twitter ir kt. – nors manęs asmeniškai kiti nelabai domina). tačiau tam irgi reikia skirti laiko, nes be nuolatinių atnaujinimų nieko nebus.

na, atsiverčiau aš tą tavo blogą – šūlia, mados, lifestyle. aišku, kad žmonių panašių į tave – pilna. tokių blogų (ypač užsienyje) irgi nemažai. pagalvok, ką į jį galėtum įterpti VISIŠKAI UNIQUE, ko nesiūlo kiti.

evelina ( October 5, 2009 at 7:41 PM )

Jau pradejei nesamones rasineti, nebeskaitysiu tavo blogo.

Rima ( October 5, 2009 at 8:18 PM )

proszę bardzo. 🙂

evelina ( October 5, 2009 at 8:49 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook