BitchyPedia: Sekso vergeliai

2009-06-20 | 02:59 | BitchyPedia
20

Kaip galima suprasti vien iš pavadinimo, sekso vergeliai vergauja seksui. Tiksliau, žmogui, kuris buvo dosnus ir padovanojo jiems TĄ dalyką. Sekso vergelių kontekste, tas žmogus vadinamas sekso imperatoriumi. picture-3

Savaitgaliais kažkodėl padaugėja vergelių skambučių imperatoriams. Greičiausiai taip nutinka dėl ANT DRĄSOS išlenktos taurelės. Nes blaivam juk nedrąsu kreiptis į imperatorių.

Pagrindiniai sekso vergelių būdo bruožai: kilnumas, tvardymasis, pislumas. Taip pat jie pasižymi fenomenaliu užsispyrimu – niekas jiems nesutrukdys siekti tikslo (įlįsti imperatoriui į lovą, o gal net į dūšią). Netgi atmestas skambutis.

Vergais tampama labai paprastai:

– jie su kažkuo permiega;
– tas kažkas tikisi, jog tai buvo tik eilinis one-night stand’as;
– tačiau vergeliams seksas tikriausiai palieka KAŽKOKĮ įspūdį ir jie ima “patarnauti” tam žmogui;
– to pasekoje, stengiamasi pakartotinai pagulėti lovoje su imperatoriumi

… kuris tuo tarpu valdo situaciją (galbūt ir visą vergų pulką): nori – duoda, nenori – neduoda. Įgudę imperatoriai iš vergelių sugeba išpešti visokeriopos praktinės naudos: batų, tašių ir dar batų (kai kurie pageidauja kosmetikos, televizorių, lygintuvo).

Sekso vergeliai dažniausiai būna jauno amžiaus (iki 25 metų), bet pasitaiko ir vyresnių. Daug kas priklauso nuo imperatoriaus įgūdžių. Kuo jis profesionalesnis, tuo didesnė vergelių amžiaus amplitudė.

Ačiū Dievui, po kažkiek laiko sekso vergeliai vis tik susipranta. Įgavę patirties ir paskaudinti, jie (kaip ir likę žmonės) turi nedidelę galimybę tapti princais. Todėl nenuostabu, kad daugybė dabartinių kokybiškų trisdešimtmečių kadaise pradėjo būtent nuo vergovės.

Komentarai

O dar, pasak moteriškos legendos, reikia bijot lazdos su dviem galais, nes išsižadėjusioms sosto imperatorėms ateis laikas ir jos pačios pataps vergėlėmis… 🙂
Taip ir gyvenam visi abiejuose vaidmenyse 🙂

aaa ( June 20, 2009 at 5:42 AM )

:D:D:D:D bleeeeet, reik i spauda sita teksta duot. KAIP PIRSTU I AKI!!!! jeee – bitchypedia grizo.

Corot ( June 20, 2009 at 12:59 PM )

Cia tos kurios “duoda” kai berznuzelis uzsimano bando save tituluoti imperatoremis ir vaidinti kad tai jos valdo situacija. O kitos tokios pacios dziaugiasi (kaip matome is Corot komentaro:)). Cha cha cha.
Nice try.

Mersas ( June 23, 2009 at 10:37 AM )

Na tikrai davimas neduoda imperatorizmo. Čia ne tame esmė.

evelina ( June 23, 2009 at 1:55 PM )

P.S. Corot yra vyras. 🙂

evelina ( June 23, 2009 at 1:56 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook