BitchyPedia – Proto Pisikas

2009-03-27 | 01:46 | BitchyPedia
27

Proto pisikai laisvalaikiu mėgsta žmonėms papisti protą. Kaip ir darbo metu. Jie paprastai būna darbštūs juodadarbiai, kurie labiausiai pisa protą būtent apie darbą. Didžiausia stresą jiems kelia nedirbančių žmonių laimė. Kad tą laimę apmažintų, jie pisa jiems protą – “Kodėl tu nedirbi? Ką tu veiki per dienas?” Ačiū Dievui, bedarbiai dabar turi puikų atmazą savo nedarbui pateisinti – “Nedirbu, nes krizė.”

“Darbas – tai savęs durinimas, nuovargio kėlimas. O veikti ką nori – čia ir yra tikrasis GYVENIMAS.”

– O darbo birža – tai išvis kažkokia niekinė organizacija. Kam ji reikalinga? Babkėm plaut?
– Ką aš žinau. Pašalpoms gaut.

Pabandžiau pakalbinti vieną proto pisikų auką (šiuo metu nedirba ir yra tuo patenkinta):

“<…>Ir pagaliau – koks kieno reikalas? Savo namiškius jau išauklėjau. Bet draugai dar vis bando pist protą. Bet aš jiems atsakau nesirinkdama žodžių. Paaiškinu išsamiai, ką veikiu. Priklausomai nuo žmogaus, aišku. Kartais sakau, kad gyvenu labai įdomų ir pilnavertį gyvenimą, kuris mane šiuo metu visiškai patenkina. Paprastai nedetalizuoju. O debilams sakau – rašau verslo planą, imsiu paskolą verslui. Čia tiems, kurie beviltiški. Bet tai jie ir patiki, žinok. Tu gali sakyti, kad rašai knygą ir studijuoji mokslo galimybes užsienyje – esi visiškai užimta. Vos randi laiko nusilakuot nagus. Be to, darbo paieška yra labai rimtas darbas!<…>

Po to įsiterpiau ir aš:

– Bet tokie vargetos, kur mums protus pisa, tai visada ir liks vargetomus, kurie aria ir vaikšto susiraukę.
– Ir niekas jiems nebepadės. Jie – proto pisikai iš principo. Tokia debilizmo sužalotų žmonių prigimtis. Jei tu rasi zjbs darbą, pis protą, ar tu susidorosi. Paskui pis protą, kad tu tiek ar tiek uždirbi. Nes proto pisikams skaičiuot svetimus pinigus yra lytinis malonumas. Ir kad ir kiek tu uždirbtum, visada tau pis protą, kad tu per daug išleidi ir kam tau reikia tos tašės ar tų batų. Ir jiems niekas negali padėt.
– Man tai dar būna papisa protą su blogu – tu gaišti laiką, gadiniesi reputaciją, gadiniesi gyvenimą, o jau tos intrigos…
– Gadini gyvenimą – pagrindinis proto pisiko argumentas. Nes jie nežino, kas tas gyvenimas.
– Būtent.
– Proto pisimas jiems yra gyvibiškai svarbus. Negavę papist proto, ima pist save. Todėl Lietuvoj tiek daug savižudybių.

Komentarai

Aš tai sakyčiau, kad proto pisikas vos ne profesija. Ir aplamai, žmonėmis proto pisikais būna tik tada, kai pisa protą tam, kurio išsilavinimas/socialinė padėtis ar dar koks kitas briedas yra žemesnis nei jo pačio. Tada jis turi moralinę teisę reikšti savo nuomonę, į kurią dažniausiai visiems nusispjaut, tačiau jaučiasi teisus.

Darius ( March 27, 2009 at 2:12 AM )

dar zjbs būna, kai IŠSILAVINĘ proto pisikai pisa prota nebaigusiems mokslų, bet pasidariusiems daug geresnę karjerą. tai gal čia iš pavydo viskas?

evelina ( March 27, 2009 at 2:20 AM )

nee.. jie gi iš dalies daro dėl to, kad padėt žmogui, bet tai iš tikrųjų tik dapisa jį 🙁
Aš pats nexujovas proto pisikas, bet tai mano pisimas baigiasi ties ta vieta, kai tie subjektai pasitaiso 🙂
o dėl tų, kuriuos paminėjai tai net neįsivaizduoju 😐 aš pats taip nedrįstu, bet gal paslaptis glūdi čia: “Proto pisimas jiems yra gyvibiškai svarbus. Negavę papist proto, ima pist save. Todėl Lietuvoj tiek daug savižudybių.” Nenorėdami, kad prasidėtų lomkės ir neišsilietų ant pačių savęs, kadangi Jie negali niekam papist proto, tai pisa protą visiems iš eilės, neatsirinkinėdami aukų. Bet šitie jau vos ne ligoniai jaučiu.. žiauru.

Darius ( March 27, 2009 at 8:39 AM )

😀 šventi žodžiai.

yshtabi ( March 27, 2009 at 11:13 AM )

Tikrai ne visi proto pisikai protą pisa norėdami GĖRIO. toli gražu. jie dalija šūdinus patarimus, kad tau pasisektų mažiau nei jiems. nes kaip čia tu idėjęs mažiau pastangų, nei aš, gali turėti daugiau. ufair, mol. daunai.

evelina ( March 27, 2009 at 1:10 PM )

Na aš šnekėjau apie panašaus lygio proto pisėjus kaip aš pats. Reiškiasi, aš dar ne tiek pažengęs šiame reikale, ir dar kažkiek turiu sveiko proto 🙂 Sveikintina. O tie kiti tai tegu užsipisa.

Darius ( March 27, 2009 at 5:58 PM )

haha, jo.

evelina ( March 27, 2009 at 6:01 PM )

pz , gryyynai! kiek daug tokiu zinau , dieve , nu ir gyvenimas tarp proto pisiku… ‘ka tu pasieksi bl gyvenime nieko neveikdama?’ lalalala….

fetisistine ( April 10, 2009 at 5:41 PM )

AHAHHAA

evelina ( April 10, 2009 at 5:59 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook