Atsakau

08
Tavo vardas:
Kenis
Dėstyk: *
skaitau as tavo bloga ir nesuprantu kas tu per boba, ar siaip protinga kale, ar tiesiog dura nerandanti ir nezinanti ko nori is gyvenimo, bet cia manau su “amzium” issispres sitie dalykai 🙂 klausimas butu ne apie tai….sakai kad tau patinka vyresni…min 5 metais…tai va klausimas butu toks, o tu jiems patinki? 🙂

Dažniausiai jo, nes esmė juk išvaizdoje. Jeigu ji patinka, tai patinka ir visa kita, JEI MAN TO NORISI IR AŠ PASISTENGIU – vis tiek jiem gi tas labai svarbu, kad ir kokias nesąmones žmonės kalbėtų apie vidinį grožį (čia grubiai paėmus). Protingą, subrendusią ir visokią kitokią gudri chytra moteris-lapė (teko girdėti, jog turiu į šias panašių savybių) visada sugebės suvaidinti. Na, tiesiog pasiėmi diedą ir žiūri, kas čia per čiortas. Su kai kuriais vis tik per klaidą nusprendi likti savimi, o štai su kitais jau būni tokia, kokią jie nori tave matyti (tam reikia minimalios vyro smegenų analizės). Žinoma, pirmus kartus nepatartina vartoti svaigalų ir kitokių protą temdančių priemonių – geriau seksis vaidinti ir mažiau nusišnekėsite. Nors, aišku, čia kaip kam. Kita vertus, viena kita taurelė vyno dar niekam nepakenkė.

Komentarai

jeigu tu taip is tiesu manai, tada tau reikia GILESNĖS vyru smegenu analizes, nes nifiga nieko nerauki… ai beje, girdėjau esi vienisa? Logiska.

mileris ( August 8, 2009 at 1:54 PM )

pasakei visišką bullshit. daug ką aš manau, bet blog’as yra blog’as, o gyvenimas yra gyvenimas. yra UFB ir yra evelina. bet žinoma ir savame suprantama, jog aš manau BŪTENT TAIP – t. y. neraukiu nieko.

o esu vieniša, nes kaimiečiai manęs nedomina. clear? 🙂

evelina ( August 8, 2009 at 2:09 PM )

Pasikelusi suka… ;D Nemazai tokiu, tarp pasiturinciu teveliu vaikeliu buna, bet viskas baigiasi, kai joms pacioms reikia pradeti pinigus uzdirbti* 😉

Nors blogas zjb ;D

*sito gali ir nereiketi daryti, jei jos sugeba turtinga dieda susirast (kaip matau toks tavo tikslas)

lala ( August 8, 2009 at 5:25 PM )

hehe, o kas tau sakė, kad mano tėveliai pasiturintys? tikrai labai įdomu pagal ką čia nusprendžiama.

diedus renkuosi ne pagal pinigus. bet jeigu pastatytų du identiškus, iš kurių vienas būtų biednas, o kitas – turtingas, imčiau tą turtingą. gal aš debilė, kad kitaip daryčiau? 😀

evelina ( August 8, 2009 at 5:34 PM )

Jūs sušikti kaimiečiai, kada suprasit, jog visos nesamonės kurias skaitot yra rašomos specialiai hiperbolizuojant? Kuris iš Jūsų skaitytų šitą blogą jei jį rašytų gera miela mergaitė apie mėnulį ir žvaigždes?

Anu ( August 8, 2009 at 5:36 PM )

evelina, na bent as taip nusprendziau pagal parodytas smutkes, batus, tases. na dar ciuju blackberry prisidejo 🙂 Jei klystu – sirdingai atsiprasau 🙂 O kad diedus renkiesi ne pagal pinigus, na tai nesamone 🙂 visos jus taip sakot, o darot atvirksciai, juk bachuras, nesugebandis uzdirbti pinigu yra lopas, nea? 😀

Anu, nesisvaidyk tokiom frazem, kaip susikti kaimieciai.. kaip mano neilga praktika rodo, tie, kurie taip klykia, buna lengvai pagaidinami tu paciu kaimieciu (kalbu apie tuos, kiurie atvyko i miesta mokytis) tiek studijose, tiek konkurencineje kovoje del darbo 🙂 ir siaip nemanyk, kad tu viena/as cia viska supranti 😛

O siaip tai nelabai suprantu, kokio velnio as cia malu suda 😀

lala ( August 8, 2009 at 5:53 PM )

dėl blackberry buvo parašyta – gavau dovanų. draugo dovana. šmutkių galima prisipirkti ir per seilus. kažkaip nepasakyčiau, kad leidžiu milijonus joms.

pinigai puošia žmogų – faktas. bet jeigu bachūras, tarkim, yra labai užsiėmęs mokslais ar ten dar kažkuo ir neturi babkių tuo metu, tai jis nėra lopas. jis investuoja į ateitį.

anu, beje, labai gerai pastebėjo. matosi, įžvalgus žmogus. 🙂

evelina ( August 8, 2009 at 5:58 PM )

Jei Tu žadi gyvenime ir toliau nejudint smegenų ir suvokt viską tiesiai šviesiai, tai better rinkis šuolį nuo Mindaugo tilto.
Sušiktais kaimiečiais aš vadinu žmones, kurie yra KVAILI. Pvz, skaito šitą blogą taip pat atsakingai kaip aš rytais geriu kavą, TIKI visom šitom nesamonėm ir dar sugeba parašyt kokį piktą, įžeidžiantį “visažinio” komentarą. Kiekvienas blogas, kiekviena televizijos laida ar dar koks mėšlas turi savo skaitytojus/žiūrovus. Koks blogas tokie ir skaitytojai. Skaitai apie šmutkes ir kaip gaidinami kaimiečiai, tai padėkok Evelinai ir užsičiaupk, o jei ne tai leisk kaimiečiam pasidžiaugti “tos blogos mergaitės rašomu blogu”.

p.s. klausimas buvo skirtas Evelinai, bet ir aš prisidėsiu.
“bachuras, nesugebandis uzdirbti pinigu yra lopas, nea?”
Taip. Aš asmeniškai niekada nesikesinau į niekeno pinigus. Seniau išvis neleisdavau, kad už mane mokėtų. Dabar viskas pasikeitė, jei žmogus užsidirba pinigų ir nori juos leist ant manęs, why not? Ne mažas vaikas, kad suprastų pinigų vertę ir pats spręstų kur nori juos leisti. Man nesvarbus vyro piniginės storis, bet jeigu matau jog jis protingas, gabus, dirbantis ir užsidirbantis savo pragyvenimuj, savo malonumams ir kt. žmogus tai jau jis tikrai nebus man tuos klausimu LOPAS.
O kiek pilna bimbinėjančių ir nieko nedarančių..?

Anu ( August 8, 2009 at 6:15 PM )

“Jei Tu žadi gyvenime ir toliau nejudint smegenų ir suvokt viską tiesiai šviesiai, tai better rinkis šuolį nuo Mindaugo tilto. ”

Tu nuostabiai izvalgi, zinai ka as darau gyvenime, kiek judinu smegenis ir taip toliau. O tas zodelis better, viduryje lietuvisko sakinio, tikrai padaro tavo komentara labiau argumentuota 🙂

“Sušiktais kaimiečiais aš vadinu žmones, kurie yra KVAILI. Pvz, skaito šitą blogą taip pat atsakingai kaip aš rytais geriu kavą, TIKI visom šitom nesamonėm ir dar sugeba parašyt kokį piktą, įžeidžiantį “visažinio” komentarą. ”

Cia kaip suprantu esu apibudintas as 🙂 Ir vel tu puikiai viska supranti, tiesiog permatai mane, zinai, ka as darau, kaip daznai ir kaip atsakingai. 🙂 zinai, kuo as tikiu ir kuo ne. Be to mano komentaras nebuvo izeidziantis (bent jau as nesistengiau nieko izeidinet), bet tikrai siek tiek piktas. Jei cia kas nors ka nors ir izeidineja, tai tik tu: “kvailas”, “kaimietis”, “tiki nesamonem”.

“Kiekvienas blogas, kiekviena televizijos laida ar dar koks mėšlas turi savo skaitytojus/žiūrovus. Koks blogas tokie ir skaitytojai. Skaitai apie šmutkes ir kaip gaidinami kaimiečiai, tai padėkok Evelinai ir užsičiaupk, o jei ne tai leisk kaimiečiam pasidžiaugti “tos blogos mergaitės rašomu blogu”.

Niekaip negaliu nesutikt. Bet as si bloga skaitau ne del smutkiu, kazkokiu kaimieciu gaidimo, o del man patinkančio minčių reiškimo ir rašymo stiliaus (kitaip tariant mintis reiksti su keiksmazodziais, tiesiai sviesiai, be zodziu vyniojimo i vata).

Tikrai nenorejau taves nei izeisti, nei sunervinti, tiesiog labai nepatiko “susiktas kaimietis”. Ir tikrai nesitikejau, kad ka nors atsakysi i ta komentara ir tuo labiau, kad tas atsakymas bus toks hmm… piktas. 😀 Gal pataikiau i skaudzia vieta? (Cia jei ka retorinis klausimas, nors esu tikras, kad pati suprasi ir sita nesamone baigsim 🙂

lala ( August 8, 2009 at 6:44 PM )

“pasikelusi suka”. Tai bent komplimentas.

Tikrai nebandžiau įžeist. Tau skyriau tik pirmą pastraipą apie tiltą. Visa kita buvo mano mintys apie blogą, jo skaitytojus ir komentatorius.

Pats sau prieštarauji ir labai, tyngiu aiškintis.

Anu ( August 8, 2009 at 6:52 PM )

tiesą sakant, šio blogo pagrindinė esmė ir yra stiliuje, o ne turinyje. aš norėjau įrodyti, kad gali rašyti bet kokį šūdą, bet tave vis tiek skaitys, jei turi talentą gražiai/įdomiai tai pateikti.

evelina ( August 8, 2009 at 6:53 PM )

Na, tau PUIKIAI sekasi 😀

rednails ( August 9, 2009 at 4:57 PM )

😛

evelina ( August 9, 2009 at 4:58 PM )

“tiesą sakant, šio blogo pagrindinė esmė ir yra stiliuje, o ne turinyje. aš norėjau įrodyti, kad gali rašyti bet kokį šūdą, bet tave vis tiek skaitys, jei turi talentą gražiai/įdomiai tai pateikti”. Idealiai atitinka ši mintis mano mintį. Gerbiu.

Corot ( August 10, 2009 at 1:21 AM )

mekeke

evelina ( August 10, 2009 at 1:22 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook