Atsakau į laišką apie vyrų smegenų veiklą

2009-03-27 | 04:06 | UFB pataria
31

Pagaliau išsikapsčiau iš darbų kalno ir radau vieną laisvą minutę atsakyti į (ištikimos, kaip ji save vadina) skaitytojos laišką.

Kokiu procentu vyrai galvoja galva ir kokiu – kita galva? Aš tai manau, kad 20%/80%, laikantis principo, kad 20% yra galva, o 80% – kita galva. O kaip pvz., mąsto moterys?

“Maisto Ausims” reporterė pabandė atsakymą sužinoti skambindama kažkokiam žinomam gydytojui. Tačiau ar jai buvo atsakyta?

“Nesileisiu į kompromituojančias diskusijas.”

Ir padėjo ragelį. Labai gražu. Nuo kada vyrai gėdijasi savo galvų? Todėl į šį suktą klausimą man tenka atsakyti pačiai. Tiesą sakant, laiškas mane baisiai šokiravo, nes iki šiol buvau įsitikinusi, jog vyrai neturi galvos. O dabar staiga paaiškėjo, kad turi netgi dvi. Sensacija!!! Kaip ten bebūtų, aš vis tiek pabandysiu panagrinėti, kuo gyvenimo virtuvėje vyrai naudojasi dažniau – puodu ar santechnikos įrankių rinkiniu?

Nuo neatmenamų laikų vyrai ir moterys vargais ir džiaugsmais dalijosi bendrame ūkyje. Pagrindinė moters pareiga tame ūkyje buvo stovėti prie puodų, o vyrų – atlikti įvairius smulkius buities darbus. Kaip žinia, vyrai visuomet buvo puikūs suvirintojai bei santechnikai. Ko nepasakysi apie moteris, geriausiai pasireikiančias prie viryklės.

Laikai keičiasi, bet net ir šiandien moterų santechnikių nerastum nei su žiburiu, nei su tarnybinių policininkų šunų gauja. O štai virėjų, namų šeimininkių ar kepyklų darbuotojų yra milijardai (tai reiškia, kad moterų, galvojančių galva skaičius yra netoli 100%). Atsirado ir kažkiek vyrų kulinarų, tačiau lyginant su santechnikais, darbininkais ir kitais juodadarbiais, jų yra vienetai. Todėl, remiantis statistikos duomenimis, 5% vyrų – naudojasi puodu (t. y. galva, esančia ant kaklo), 90% – sėkmingai naudojasi savo trijų dalių santechnikos rinkiniu, o likę 5% nesinaudoja niekuo, nes Dievas taip jau juos nubaudė.

Komentarai

“smulkius buities darbus” – hahaha. jie padarydavo VISKĄ, palyginus su moterim. atnešdavo į namus mėsos gabalą, kurį belikdavo paruošti ir juo pamaitinti namiškius. pusė iš šiuolaikinių tavo milijardų šeimininkių jau nemoka/nenori gamint. tai vyrai gryžę ir valgyt pasigamina, ir dar vaiką mamytės išlepintą ant pečių gauna prižiūrėt.
ir kai jie vakare tikisi persikrovimo/šilumos, anos dar pradeda demagogijas apie bbs kurt.
manau tokius klausimus užduoda tik nedap*stos. jei vyras po 5min bendravimo pasiūlo iš kart pereit prie paskutinio lygio, tai jos jau figiejit.. jis sutaupo savo ir tavo laiką. tai pirma. antra, nxj jums prieš išeinant į gatvę reik sexy nosytę pūdruotis valandą? ogi bb jau ieškot nuo 15m, bet nevisom tas ir 25 daeina. vyras iš prigimties medžiotojas, o jūs – uogų rinkėjos

tralivali ( March 27, 2009 at 10:23 AM )

va, tralivari akivaizdžiai parodė, kaip Dievas baudžia. Pasimelskime ;_;

yshtabi ( March 27, 2009 at 11:21 AM )

Totally agree with tralli valli

Kaimaz ( March 27, 2009 at 11:56 AM )

tralivali, nu pyzdiec, vargšiukai vyrai, galima pagalvoti, LOL. 😀 moterys vargsta prie veidrodžio dėl jūsų, mieli dalbajobai, dėl kitų moterų (konkurenčių) ir dėl pačių savęs.

beje, nejaugi rimtai galvojat, kad žmogaus IŠKIAULĖJIMAS priklauso nuo lyties? pasak tralivali, visos moterys yra kiaulės. tačiau, man rodos, atsirastų daug kas, galintis pasakyti, jog yra visiškai atvirkščiai.

aš tai toleruoju vyrus, jeigu ką.

evelina ( March 27, 2009 at 1:17 PM )

eveliute, bring the full rss back!!!!

menulio_vaikas ( March 27, 2009 at 1:19 PM )

man px jūsų RSS, kaip tu nesupranti. dar nenusprendžiau, gražinsiu jį ar ne. nes aš gudrauju – dabar tu esi priverstas užeiti į saitą ir didinti mano lankomumą, u know?

evelina ( March 27, 2009 at 1:24 PM )

evelina, aš tik parodžiau didelę vyro reikšmę šnd. žiūrint globaliai. nes pagal tave Jūs visos didvyrės – šeimyninkėlės; parodžiau kitą pusę. neimk į širdį;
kur aš rašiau kad VISOS moterys kiaulės?! (jei jau apsivardžiuot, tai dauguma Jūsų – kūrvos. bet vėlgi gamta tokias Jus sukūrė. mes bėgiojam ir kišam pimpalus į viską kas juda, o jums pxj su kuo ir kada);
aš tik parašiau, kad Jūs norit to pačio, bet kai kažkas siūlo, tai jau :O prasideda demagogijos: kaip aš dbr imsiu? neėmei tu, jis susiras pas kitą. o tada ji skundžias – o kaip gi aš. nubėgo paskui pirmą sijoną. tai kas dbr kaltas, pasakyk?! tema apie bb, stengiuosi jais tik ir apsiriboti
aš taip pat toleruoju moteris, jei ką 😉

tralivali ( March 27, 2009 at 2:12 PM )

tikrai aš nepervertinu tų bobų – man visi žmonės lygus. na, ir kai kurie, galbūt šiek tiek aukščiau (aš ir kiti išrinktieji – mano draugai pvz.):DDD juokaju, bl.

mums px su kuo ir kada? nu xz, gal tu kažkokiom kaimietėm nedapistom susidūri. nes tos, kur turi iš ko rinktis, su belenkuo tikrai nesipisa:)

evelina ( March 27, 2009 at 2:24 PM )

neskaityk visko pažodžiui. pvz.: ateis koks balvonas, gražiai susuoks, pasitrins (juk “mylit” ausimis) ir jau jūs už parankės su kitu;
p.s. gyvenu tam pačiam dideliam kaime, kaip ir tu. čia dauguma nedap*stų. skirtumas tas nuo kitų kaimų, kad pas daugumą lb didelis AŠ

tralivali ( March 27, 2009 at 2:36 PM )

deja, tik AŠ ir dideli.

HA HA HA HA HA

evelina ( March 27, 2009 at 2:38 PM )

ha ha ha
pagalvokim. kuris pas tave didžiausias ego: puikybė ar garbės troškimas?! ne, man rodos grožis “(ar aš gražus, ar vis dar gražus)” ha ha ha

tralivali ( March 27, 2009 at 2:57 PM )

aha, pagalvokim

evelina ( March 27, 2009 at 2:59 PM )

Vienas pastebėjimas. Vyrai turi vieną galvą ir vieną galvutę. Dviejų galvų pas mumis niekada nebuvo (nebent tik pas radioaktyviai paveiktus).

petras ( March 27, 2009 at 3:46 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook