Atsakau į laišką apie norą bledavoti

31

Šiandien gavau vienos skaitytojos laišką. Pripažinsiu, man žiauriai patinka, kai į mane kreipiasi kaip į kokią santykių ekspertę. Kas gi daugiau sutvarkys tavo gyvenimą, negu žmogus nesugebantis susitvarkyti savojo?

“Kodėl būna taip, kad vienu metu yra dx bernų, kuriuos nori pisti ir išnaudoti, bet negali, nes negražu pagal etiketą. Todėl juos tik simboliškai truputį išnaudoji ir papisi. Tada visi pamato, kad visus po biškį pisi ir pabėga. Tai lieki nei pasipisus gerai, nei ką. Ir be bernų, ir be pinigų. FML.”

Hahaha. Taip būna dėl paprastos priežasties – your life is fucked (kaip ir mūsų visų). Ir blemba, honey, kaip bebūtų gaila, bet bachūrą teks rinktis vieną (du arba tris – priklauso nuo tavo slapukavimo ir strategavimo sugebėjimų). Nes visuomenės akyse PRIVALAI atrodyti šventoji. Niekas juk nenori duotis su kūrvomis (kalės tuo ir skiriasi nuo kūrvų, kad viską padaro tvarkingai ir slaptai – classy). Tad jeigu nori santykiauti su dešimt lopų, devynis (aštuonis arba septynis) paprasčiausiai tvarkyk kur nors užsienyje. Jeigu nėra tokios galimybės, pakentėk draugaudama su kokiu daunu metus – taip atgaivinsi savo žlugusią (?) reputaciją. “Ji susirado rimtą vaikiną. O aš laikiau ją kekše. Pasirodo, net ir aš klystu…” – taip sakys apgauti aplinkiniai. Bet jeigu tam tikslui negali išsirinkti vieno, tai gal geriau išvis nesirink jokio ir būk viena, kol neatsiras tikrai zjbs. Aš va pvz., sėdžiu ir laukiu princo. Sulauksiu gal ant pensijos, hahaha. O bledavojimų ir bernų išnaudojimo privengiu ne dėl aplinkinių nuomonės, o dėl savo pačios savijautos. Moralkės etc. FML.

Komentarų nėra

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook