Aš ir mano gyvenimas. Kas sunkesnis?

2013-06-07 | 09:21 | Gyvenimo tiesa
21

Šitą postą rašiau gerokai įkalus ir tikrai nebeatrodo jis man toks fainas. Tačiau negaliu skaudinti ir nuvertinti savo antrojo aš (t. y. girtosios E) sugebėjimų pezėti, tad šį postą vis tik viešinu (nors gal jis labiau tiktų ir į kitą mano blogą – į blogą apie sveiką mitybą).

Mano gyveimas – labai sunkus. Pvz., man labai sunku susirasti idealius maudymuko trauzus. Man reikia trauzų, kurie tip top parodo lygiai pusę žopos – nei daugiau, nei mažiau. Aš nuolatos perku tuos trauzus ir šiaip random bikinius internetu ir, deja, jie dažnai guli NE TAIP arba yra biškį platoki (nors aš ir storesnė pagal nurodytus išmatavimus – prikyn, aš sakau, ME LA GIAI).

Man reikia kažko tokio:

F

Žodžiu, viskas blogai, o aš dar net nepriėjau prie lifakų temos… Tikiuosi, ir neprieisiu, nes anyway visi lifakai MAŽINA mano papus, dėl to man reikia vaikščiot nuogais papais – tada tos proporcijos kažkaip geriau susantykiauja. Bet kaip jau rašiau ankstesniam poste, biškį ne šitam pasaulyje gyvenam, kad galėčiau vaikščiot kaip panorėjusi. Nors kita vertus, tie norai keičiasi kas antrą dieną, tai kaip ir px.

Tai va. Toliau ieškau idealių trauzų. O tai tikrai nėra lengva užduotis tokiam užimtam žmogui like myself. Tai jie per nuogi, tai jie per too 60’s. Žodžiu, reikia rodyti daug. Daug strijų ir celiulito. Bet NE PER DAUG. Aš renkuosi trūkumus rodyti, nei visai jų nerodyti, nes karoče, kai slepi tas savo strijas ir celiulitą, tai kiti tik dar labiau atkreipia į juos dėmesį. Nes visiems labai įdomu, ką ten slepi. O jei slepi, tai reiškia, kažkas ten negerai. Nu bet kiekvienam savo. Dėl manęs galit iš viso į beachą neiti.

Dar vienas nuogo užpakalio pliusas – kuo nuogiau, tuo daugiau ĮDEGIO. O tai yra, taip vadinama,  „automatinė nemokama nauda“ – įdek ir mažiau matysis celiulitas bei strijos (plius ne taip karšta… gal).

Geros vasaros, čipsėdros. Nemeskit gazuotų gėrimų.

Komentarai

tipo stringu, bet ne stringu?:D

Joana Supranavičiūtė via Facebook ( June 7, 2013 at 9:43 AM )

parodyta gi 😀

Maistas Ausims via Facebook ( June 7, 2013 at 9:51 AM )

joooo, panaši problema, bet man gal šiek tiek uždaresnių norisi, o visi būna aptysę, nes mat neturiu tokio užpakaliuko KAIPO Kim Kardashian :d

Indrė Sraigė Kuršvietytė via Facebook ( June 7, 2013 at 9:56 AM )

manau reikia trauzų pagal pasiuvimą arba tiesiog matuotis viską, o ne online pirkti. online perkami tinka, bet ne 10 balų.

Maistas Ausims via Facebook ( June 7, 2013 at 9:59 AM )

Tai čia pusę šiknos?! Man atrodo, kaip 2/3

Dovilė ( June 7, 2013 at 7:06 PM )

čia 2/3 parodo, bet man tinka, jei rodytų ir vos vos mažiau.

evelina ( June 7, 2013 at 7:09 PM )

BrazilianBikiniShop

Karolina RocknRolla via Facebook ( June 7, 2013 at 9:57 PM )

iš čia esu pirkus raudoną bikinį su stringais, bet jis tikrai ne kasdienai.;)

Maistas Ausims via Facebook ( June 8, 2013 at 10:36 AM )

O pala, kur tavo mitybos blogas ar cia buvo figure of speech?!

Marija A. Silk via Facebook ( June 12, 2013 at 6:40 AM )

jis tikrai egzistuoja!!! čia buvo mažas tyzeris. 😉 nes kol kas per daug jo neskelbiu, bet susirasti tikrai įmanoma. kai kuriose social platformose esu metus į jį nuorodą.

Maistas Ausims via Facebook ( June 12, 2013 at 11:55 AM )

iap, geras puslapis apie sveijka mityba

Kaimietiz ( June 13, 2013 at 2:54 PM )

dėkui dėkui

evelina ( June 13, 2013 at 3:04 PM )

Internetu vargiai ar lengvai nusipirkt galima tokį dalyką, kad pačiai tiktų 🙂 reik eit į parduotuvę, matuotis ir žiūrėt kaip atrodo 🙂

Celiulitas ( December 19, 2013 at 3:19 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook