An issue to discuss: suvaidintas orgazmas

2009-03-03 | 22:50 | An Issue to Discuss
04
Apie ką pletkas?
suvaidintas orgazmas ir lochai
Dėstyk: *
Kas čia per nesamonė? Kokia turi būt debile, kad vaidintum orgazmą? Nu nebent labai myli ir nenori įskaudint. Bet ir tai nesamonė. Kuom aš kalta, kad sugulovas lochas ir nesugeba patenkint? Ir išvis jei patenkina, tai stengiuos suvaidint kad nepatenkino, kad vistiek locho vietoj liktų.

Daugiau tokių laiškų!

Visų pirma, orgazmo vaidinimas nėra toks jau baisus dalykas. Galbūt tau paprasčiausiai nusibodo ir tu nori, kad greičiau viskas pasibaigtų. Tada suvaidini ir labanakt.

Taip pat aš galvoju, kad ne viskas priklauso nuo vyro pastangų. Vyras gali stengtis iš paskutiniųjų kaip tikras profesionalas, bet vis tiek tu NEPASIEKSI SAVO. Kokios to priežastys – bbžino.

Ir pabaigai trumpas klausimėlis: nx Jūs miegate su lochais?

UPDATE:

Štai ir sulaukiau laiško su paaiškinimu, kodėl mergos miega su lochais. Pasirodo, jos taip daro, nes iki atsiguldamos neišsiaiškina, kokia AUKA yra iš tikrųjų yra.

“O ką aš žinau, ar jis lochas bus prigulęs, Evelina, kąąą? Žinau, kad ne nuo vyro dažniausiai priklauso, bet vaidint yra NESĄMONĖ. Pats procesas yra malonumas, o ta viršūnė, bent jau man, nėra būtina. Paspartint vyrą baigt pačiam nėra sunku, o jei pasitaikė nesavanaudis, kuris bet kokiais būdais stengias nuskraidint link orgazmo ir Tave, tai vaidint tam, kad baigtų skrečuot ar dar ką, tai not my style. Patrauki nuo plokštelės viską, kojas suglaudi, priguli šalia, ir užmigdai kaip nors… Arba apsimeti, kad pati užmigai.”

Mano patarimas būtų paprastas ir trumpas: vengti one night standų. Nes jie ir yra labiausiai rizikingi.

Komentarai

Get info on last minute flight deals to philadelphia airfare cheap flights to asia airline flights to chicago When where can i find frontier airlines cheap flight tickets to poland Cool stuff – cheap airline tickets .too miami airline .iberia airlines because .you are entering into a northwest airline so so cheap flights auckland to usa canada cheapest tickets to houston cheapest airfares to canada now lan airlines reconfirmation .Cool stuff – thai airlines .discount plane fares What is cheap air tickets to thailand las vegas flights southwest airlines lowest fare airline tickets .which alaska airlines tickets .For in the attached zoom airlines uk Cool stuff – american airlines flight 2177 to mexico from miami .Other last minute low airfares uk airlines .stuff discount miliary airfares trip planners driving .which i am looking for discount airline tickets travel discount websites Come to foreign air fares .i’m with really cheap airline ticket .cheap flights from london it contain american airline cheap flights to miami is required for eva airline suitcase .

Seemisymn ( May 3, 2009 at 2:15 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook