An issue to discuss: INTUICIJA

2010-01-22 | 04:31 | An Issue to Discuss
22

Šiandien, kai mano kojos mirko tazike, o akys žiūrėjo į nuo šalčio paskubom einančius žmones Vilniaus gatvėje, staiga sucypsėjo mano telefonas. Mano telefonas cypia bjauriomis melodijomis. Nes normalias pašalinau ir neina jų dabar persikelt kažkodėl. Ai, žinau, kodėl – nes neveikia bluetoothas ir nerandu laido. Krč, px. Gauta žiniutė buvo gera. Tai buvo gera naujiena. Vos neapsimyžau. Gal iš laimės, o gal dėl pėdų, mirkstančių karštokam vandeny.

Vakarop iš to džiaugsmo begalinio net ėmė skaudėti galvą. Išgėriau tabletę. Pasėdėjau su svečiais. Mama sutaisė mano paltą. Aš susidėjau čemodaną. Pakroviau telefonus. Nepasitikrinau e-mail’o. Nenuėjau miegoti anksčiau.

Nes aš negaliu eiti miegoti, kol nesugalvojau, ką sapnuoti. Tai yra būtina tam, kad patikrinčiau, ar veikia mano naujausias išradimas. Aparatą pavadinau “Patarėju”. Patarėjas gyvena smegenyse, bet jomis nesivadovauja. Jis – lyg nepriklausoma sala smegenų vingių respublikoje. Aparatas veikia labai paprastai. Kai mane kankina koks nors klausimas, mintyse aš jau turiu susigalvojus kelis atsakymų variantus, bet nežinau, kuris iš jų yra teisingas. Smegenys sako viena, širdis sako ką kitą, o horoskopas apie tai išvis nekalba. Tada suveikia aparatas. Aparatas veikia smegenis panašiai kaip gastroezofaginis refliuksas veikia skrandį. Protas apsinuodija galvojimu dienos metu ir naktį “atpila” man sapną… SU ATSAKYMU.

Greičiausiai tą atsakymą aš pasąmoningai žinojau pati. Bet dėl visokių išorinių faktorių nesugebėjau jo nustatyti. Atsakymas sapne apsireiškia kaip įvykis post factum. Na, maždaug: jeigu mane kamuoja klausimas “daryt taip ar nedaryt?”, sapnas parodys, kas nutiks, jei aš tą padarysiu. Ryte galėsiu nuspręsti, ar noriu tokio rezultato, ar vis tik geriau pasėdėk tu tyliai vieną kartą.

Gaila, kad ne visada prisimenu, ką sapnavau. Gaila, kad tie atsakymai toli gražu ne visada yra tokie, kokių norėčiau… Na, ką padarysi. Teks tobulinti technologijas eksperimentuojant. Gal turit kokių patarimų?

Beje. Kodėl paso nuotraukos visada tokios baisios?

Komentarai

mano paso nuotrauka nebaisi 🙂 tik kad vis tiek į mane nepanaši, nes aš ten tooookia gotė lol 🙂
sapnavau ateivius vakar. Creepy, ateiviai man nepatinka.
jau atgal važiuoji? Gero skrydžio 🙂

Apyt ( January 22, 2010 at 11:57 AM )

yep, 17 kylu 🙂 ačiū.

evelina ( January 22, 2010 at 12:09 PM )

Labas,

Galima treniruotis, kad geriau atsimintum savo sapnus. Taip pat verta pasidomėti apie lucid dreaming – jei nežinai. Apie visą tai čia:
http://www.fourhourworkweek.com/blog/2009/09/21/how-to-lucid-dream/

Geros dienos.

Saulius ( January 22, 2010 at 2:54 PM )

As siemet kaip tik pasa keiciausi, tai po 5 karto bandymo fotografuotis pasu poskyryje kai toliau inirtingai purciau galva kad ir sita foto netinka, eileje laukiantys berniokai gera fraze pasake: “Taigi ne vestuvinem fotkem fotografuojies, galvoji idomu kokiam banke ar skrendant kur rodant pasa ten dirbanciam zmogui ar tavo ‘pravodkes’ vietoj ir ar akys nezvairuoja? Bele panasi i save butum” 🙂

Traleliushke ( January 22, 2010 at 3:42 PM )

žinau, bet nesidomėjau (sauliui).

aš nusifotkinau iš antro karto, nes pamačiau, kad progreso nelabai buvo lyginant su pirmuoju.

evelina ( January 22, 2010 at 4:12 PM )

haha, ir as sian pasui fotkinausi, irgi is antro karto, nes nenorejau per daug ten ju varginti, vistiek maciau, kad neisspausiu bent jau tenkinancio varianto 😀

jokia ( January 22, 2010 at 6:12 PM )

As tai pasui fotkinausi po 5 buteliu vyno ir 4 valandu miego nes mat reikejo man kavos eit pagert su eveliute nesimacius 2 Metus dbr 10 metu ziurint I ta foto prisiminsou kaip galva sukosi taxe ir kaip ketvirta ryto po krumu zagsejau:D I hate u bitch!!! X

Deeelaila ( February 16, 2010 at 1:29 AM )

hahaha, taip tau ir reikia.

evelina ( February 16, 2010 at 2:49 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook