“Alga puošia žmogų.”

2009-09-30 | 04:14 | Šiek tiek info apie mane
30

Man taip norisi tapti PRETTIER ir SMARTER. Net ne tai, kad SMARTER… Tiesiog mane užpisa, jog kartais (t. y. beveik visą laiką) aš mėgstu act like DEBILĖ. Not serious at all. Visokios durnos minos, žvengas ir blevyzgos. Prisisšnekėjusi nesąmonių, patiriu siaubingą gėdą ir negaliu užmigti. KĄ GI MAN DARYTI, DRAUGAI?

Na, o dėl PRETTIER, tai reik paprasčiausiai kažkaip prisiverst daugiau laiko skirt sau. Na, taip, aš nusilakuoju tuos nagus visada, skutu kojas beveik kiekvieną fucked up dieną (NX, KAIP NEKENČIU) ir taip toliau, bet aš pvz., nesportuoju, tingiu naudot plaukų balzamą (kiekvieną kartą AŠ KAŽKUR LABAI SKUBU, bet po to greičiau vis tiek nesigauna, nes remontuoju supjaustytas iki kraujų kojas), dažnokai išdrįstu nueit miegot su makiažu, o mano mityba – irgi tokia SO SO (daug kavos, cukraus, druskos, tai sveikai, tai šūdas totalus). Kosmetologė kiekvieną kartą mane gydo nuo veido dehidratacijos. Pagydo, bet po kiek laiko – apiat dvacat piat. Taip pat minėtina, jog nesu labai darbštus žmogus, kas reiškia, kad milijardų neuždirbu. Vadinasi, neturiu pakankamai pinigų rūbams. O tai manęs irgi nepuošia ir negražina…

Komentarai

vnž, mirsi nepisus.

petras ( September 30, 2009 at 8:41 AM )

ahahaha

evelina ( September 30, 2009 at 9:30 AM )

jo, nieko gero cia is taves jau tikrai nebebus. bet miegot su makiazu tai neik, ok?

Draugishkas ( September 30, 2009 at 10:34 AM )

aha, visiska zopa

slash ( September 30, 2009 at 11:48 AM )

jooo suprantu tave, ypac ta dali apie smarter. as irgi zinok daznai elgiuosi kaip debile ir pasirodau kaip debile nors galeciau visai kitaip. kartais pamanau, kad tai tiesiog nelemti moteru genai ir juose uzkoduota, kad ten kur yra priesingos lyties atstovu elgiesi lyg turetum per pus maziau smegenu nei ju turi istikruju…
o del alga puosia zmogu – true. grynai true. gaila kad as negaliu pasvarstyti apie galimybe uzsidirbt litu ir nusipirkt smutkiu, nors cia siaip visai i gera gal. nes jauciu kad ir galeciau, darbo visvien netureciau ir tada kaltinciau save kad esu tingine, o dabar apkaltinti galiu savo amziu:))

fetisistine ( September 30, 2009 at 12:47 PM )

o kaip dėl kojų skutimo kiekvieną dieną? aš pvz., kiekviena kartą išeidama iš namų, turiu būti taip susitvarkius lyg eičiau pasip*st. nes nu maža kas.

o rytinio sekso metu visuomet užsiparinu, kad nuo paskutinės depiliacijos jau praėjo beveik para ir jos nebėra idealiai švelnios… 🙁 fuck fuck.

evelina ( September 30, 2009 at 1:54 PM )

sako, kad didesnis plaukuotumas yra moters seksualumo ženklas.
ne išorinio aišku (dėl ko ir pisamės taip iki kraujo kasdien), apie hormonus eina kalba.

džiaugsmas per ašaras (?)

o balzamą tepkis, kad po to čia neraudotum dėl savo garbanų. mua

gerthru ( September 30, 2009 at 3:10 PM )

pastaruoju metu ir “smarter” nelabai islenda. boba pakankamai smart tada, kai nemala sudo. o jei ir pamala kartais nu tai pasakai durnele, nusisnekejai. ir paksteli i zanda. tai tu dar nepasiekei to smartness tasko, kai vietoj nusisnekejimo atsiranda kitokie pasnekesiai.

gurba ( September 30, 2009 at 3:21 PM )

kas uzknisa ,kad po nusisnekejimu atsiranda kazkoks nenulmaldomas noras perrepetuot buvusius pokalbius ‘kaip kitakart sakyciau’

madam_vodka ( September 30, 2009 at 9:13 PM )

lyg gyvenime tik blogas egzituotų. LOL LOL LOL. kalbėdama apie nusišnekėjimus ir protingumą, blogo neturiu omeny nei vienu procentu.

blogas smarter tai tikrai nebus. nebent dumber. 🙂 dumb stuff sells.

evelina ( September 30, 2009 at 11:01 PM )

Marketingą išmanai puikiai. Perverčiau tavo postų keliatą, ir visuose duodi savo skaitytojamas būtent tai, ko jie ir nori. dumb stuff sells. Internetiniame bloge tai visiška tiesa.

Dainius ( October 1, 2009 at 12:09 PM )

na, šitas blogas ant to ir kurtas. aišku, ne visiems tas daėjo, nors anokia čia paslaptis. 🙂

be to, man linksma, kai mane laiko dumb. it’s fun! 😀

evelina ( October 1, 2009 at 12:12 PM )

Nu žinai, brangi Evelina, smarteriškumu ir aš nepasižymiu kai aplinkui majačinasi koks cutie. Bet kiek išneša mano logika, vyrus akivaizdžiai smart moteriškos atbaido, tai kad manau apsimesti durnele nėra taip blogai 🙂 Nedaug jie iš tavęs tikisi, o tuo galima gerai naudotis.

Tos pačios problemos su makiažu ir mano gyvenime… Gaila, kad nuo tokių dalykų kaip miegojimas nenusivalius make-up’o likučių prideda raukšlių anksčiau laiko. 😀

Vienužo, tavo aprašytos problemos vienija dauguma moterų, tad man tai vienu metu ir graudu, ir juokinga – graudu, nes pati žinau, kad reik stengtis būti prettier bet kažkaip prisitingi ir kažkaip nu nelabai gaunasi [aha, jo, bandau teisinti save], o juokinga todėl, kad visos mes panos dėl to pačio stradalinam, nors išeitis priklauso nuo mūsų pačių.

Nusipezėjau jaučiu eilinį kartą. Kaip tipiška blondinė Lietuvos. 🙂

memu ( October 1, 2009 at 10:53 PM )

ne ne. viskas zajebis. 😀

evelina ( October 1, 2009 at 11:02 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook