Alga puošia žmogų

2010-01-26 | 23:15 | This is the Life
26

Nors kažkoks tolkas iš sesijos – ant literatūros visada patraukia. Vakar vakare ta proga varčiau visus einamiausius žoltos presos žurnalus. Na, gerai – ant galo biškį ir Henry Millerio pavarčiau.

Nors paskutinis postas neatrodo labai optmistiškai, skubu visiems pranešti, jog šiomis dienomis esu šiek tiek laimingesnė. Bet dar ne galutinai. Negaliu būti laiminga, kol yra laimingesnių už mane. Manau, kas nors paaiškės iki savaitės galo. Hm. Arba ne.

Šiaip aš esu žiauriai psichuota. Neturiu batų. Išsikepiau kažkokį šūdais dvokiantį šūdą, tai teko jį nuleisti į klozetą. Dabar reikia tą šūduotą keptuvę praskalauti greičiau, nes paviršiuje plaukiojantys šūdai atrodo neestetiškai. Fū, nachui. Gyvenime mane pradžiugina tik Twix’as.

Ir vis tik nesuprantu. Kodėl aš, blet, buvau įsitikinusi, kad jei tik gausiu tą darbą, tai iš karto būsiu LAIMINGA ir RAMI. Nu gavau, nu ir ką? Nu ir px man. Pasidžiaugiau penkias minutes ir vėl grįžau į depresą. WTF? Dabar noriu į kitą chatą kraustytis. Tipo, po kraustynių pagal idėją irgi turėčiau “palaimingėti”. Bet turiu negerą įtarimą, kad šis dalykas manęs taipogi nepatenkins. Tendencingai.

Tai kada gi aš būsiu patenkinta jau pagaliau?

Komentarai

Sportas ir po to alkoholis. Vienintele forma gauti pasitenkinima. Sausas vynas, ne vodiara. Gink dieve nesinervinti. Susiktas sokoladas. Ir dar sudyti riesutukai neblogai. Mazdaug kaip cipsai.

Andrius ( January 26, 2010 at 11:25 PM )

vat apie sportą ir aš mąstau. gal jis suėstų mano nervus? ir kitokios naudos duotų. reikia gi pagražinti tai, ko dievas nepagražino. pakūdinti tai, ko nepakūdino šaldytuvas.

ai man pizda, žinok.

evelina ( January 26, 2010 at 11:27 PM )

Plaukymas zjb. Niekam proto nepisa. Va, del pirties po to abejoju. Uzpisa visi ten sedintys kartais. Kolektyvine dzakuzi galetu buti kokia iskrypeliu pasilinksminimo vieta. Priesingu atveju, jos funkcijos nesuprantu.

Andrius ( January 26, 2010 at 11:33 PM )

ne. plaukiot nemėgstu. man patinka tik vandenyno bangos arba jūra per audrą. taip pat mėgstu pazagarat’. bet ne per ilgai.

pirtelė zjbs. bet tik dvi minutes. 😀

dėl jacuzzi pritariu. nebuvau šimtą metų. jo, visai neatsisakyčiau. be abejo, išrypėliškais tikslais ten eičiau.

evelina ( January 26, 2010 at 11:36 PM )

Sudas yra dzakuzi.

Andrius ( January 27, 2010 at 12:02 AM )

jo, bet ne šūdas yra iškrypėlių vakaronės ahahah

evelina ( January 27, 2010 at 12:03 AM )

Neisiu ten daugiau. Tik profilaktikos tikslais.

Andrius ( January 27, 2010 at 12:07 AM )

kodėl tu ne angliškai knygas skaitai? lol

dainora ( January 27, 2010 at 1:03 AM )

nu šitą turėjau ir buvau neperskaičius. realiai, vienintelė knyga, kurią čia turiu. 😉 sekanti bus angliška for sure.

evelina ( January 27, 2010 at 1:06 AM )

O tu pabandyk paziuret filma The Secret, gal biški prablaivėsi 🙂 (nors ne visi ta filma teisingai supranta)

Mantas ( January 27, 2010 at 8:42 AM )

būsi laiminga, kai požiūris į viską pasikeis 🙂

Gabriele ( January 27, 2010 at 9:39 AM )

O gal pasakysi koks darbas?
(Be to, kad “ne padavėja, ne pardavėja ir ne pisėja” ar pan.)

anda ( January 27, 2010 at 10:49 AM )

kai pasakai pareigų pavadinimą ir jos būna lievos, tai tada visi ima rėkti – oi oi oi, lopė emigrantė. jei pareigos būna zjbs – visi ima pist protą, kaip tu čia maivaisi mol ir kam bybį nučiulpei. bet kuriuo atveju būna žmonėm NEGERAI.

apie pirmą variantą siūlyčiau net negalvoti, nes aš seniai sakiau, kad fizinių darbų nedirbu. 😉

evelina ( January 27, 2010 at 1:18 PM )

agurkas labai gerai patenkina žmogų. Galima naudoti salotoms pasidaryti, galima salotų nedaryti… matomai ten endorfinų dachuje.

žetame ( January 27, 2010 at 5:18 PM )

Paprastas pasiūlymas – praskalauk keptuvę tualete. Elementaru!

m ( January 27, 2010 at 5:27 PM )

man idomu, koki NEFIZINI darba imanoma gauti be ishsilavinimo? zmones baige normalias specialybes lietuvoje turi dafyga sunkumu jei nori isidarbint uzsienyje, o ka jau snekant apie LT filologija – kalba, kurios mokejima net nustojau rasyt i savo CV nes visiem ant jos px.

salmonelioze ( January 27, 2010 at 8:41 PM )

kokį? įvairų. daug ką gali, jeigu sugebi kažką. negi galvojat, kad nieko nesugebu? 🙂

dauguma darbdavių žiūri į darbo patirtį labiau, negu į išsilavinimą kažkokios ten lietuvos. px filologija ar fiziką tu ten mokeis. beje, filologijas ir kitokias studijas visada galima gražiai pateikti. kai kurie dar duoda kokią užduotį prieš kviesdami į pokalbį ir pagal tai sprendžia. mano atveju irgi taip buvo.

evelina ( January 27, 2010 at 11:22 PM )

Zemlickui gali pasiulyma pateikti. Reto grozio debilas. Pas ji daug paneliu praeina. Noretusi isgirsti, kad “Evelina tvojo redaktoriui i veida”.

Andrius ( January 28, 2010 at 12:10 AM )

Siandiena nakti prostititoshnoj ;ietuvidkpj Angels prabuta. Super merginos palaike mooda Kas yra pistis? Parodys anksciau ar veliau.

Andrius ( January 28, 2010 at 6:25 AM )

prieš tai dar narkatos hujni.

petras ( January 29, 2010 at 9:26 AM )

salmonelioze,

Be issilavinimo gali gauti daug ir iaviriu nefiziniu darbu, bet dazniausiai tuos darbus sugebetu atlikti ir gerai isdresiruota bezdzione.

lalal ( February 4, 2010 at 6:20 PM )

Nesamone.yra lietuviai kurie suda mala ir su diziausiais ishsilavinimais kfc burgerius varto:D o yra tu kurie iesko ir randa ir nesvarbu kad ir vidurines nebaige.diplomas tai ne viskas.uzsieny daugybe duru atsidaro,lietuvoj be popieriaus gabalo duris uztrenkia. Taxistas blemba advokatas lietuvoje:D all depends on who knows who;) x

Deeelaila ( February 16, 2010 at 1:20 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook