2011-09-17

2011-09-17 | 19:02 | Bullshitism
12

Žinot tą jausmą, kai ant pachmo vidurius TUOJ PALEIS. Jausmas yra maždaug toks:

Eini sau ramiai, lyg niekur nieko, kai staiga kažkas tau šauna į šiknaskylę. Nujauti, kad tą šūvį reikia užblokuoti. Tryda vis stipriau beldžiasi į duris. Viskas OK, jei esi namie. Tačiau zakon podlasti visada pasirūpins, kad tai nutiktų būtent tada, kai esi viešumoj tarp milijardo žmonių. O viešojo tualeto, aišku, nėra kilometro spinduliu. Tada galvoji – ir nachuj aš iš vis ėjau iš namų ant šito pachmo? Nejaugi negalėjau apsieit be savo dietinės kolos? Vandenuko, matot, nepakanka jai.

Anyway, ačiū Dievui, neapsišikau. Pagaliau sėdžiu lovoje. Gurkšnoju limonadą. Ramiai laukiu iš lėto artėjančio žopos aliarmo.

Kol stovėjau kasoje (kurioje, ofkorz, būtent man esant kažkas nutiko, kas užtruko gerą pusvalandį), ėmiau fantazuoti, kas būtų, jei vis tik apsišikčiau. Po tokio bajerio tai tik žudytis nebent. Bandau įsivaizduot tą smarvę. Heh, alkoholiniai šūdai – visada patys kvapniausi. Turbūt apsiverkčiau ir pasislėpčiau krūmuose. Skambinčiau draugui, kad atneštų rūbų ir tualetinio porą rulonų.

Komentarai

Kas tiesa, tas nemelas. Pachmelingi samanociai patys smardziausi

smooth twist ( September 17, 2011 at 7:11 PM )

Get a human toilet slave haha

Tvartenis ( September 17, 2011 at 7:34 PM )

zajebiškiausia situacija tai kai taip nutinka su 7 kolegomis užstrigus valandai tight lifte. kada nors nufilmuosiu šitą!

korta stebuklė ( September 17, 2011 at 8:43 PM )

OMG, pernai šaltą žiemą teko 7 valandas praleisti autobane Vokietijoje, in the middle of nowhere. Neįmanoma buvo pamyžt. Ne dėl to, kad į tave žiūri milijonas žmonių ir furistų. O dėl to, kad kai bandai pradėt myžti, šūdas pradeda lįsti. Nx, galvoji sau tada, kad tik į jutūbą neįdėtų. Pagalvoji, ir lieki nei vieno, nei kito nepadaręs. 🙁

Evelina ( September 18, 2011 at 10:31 AM )

Eveliute tai sekantis postas laukiam, kad butu apie Scataloginius pabandymus

Kaimietiz ( September 18, 2011 at 11:00 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook