“She’s gullible, I’m bored — we’re perfect for each other.”

14

picture-28

Šiandien sapnavau baisiausią košmarą ever – kad aš susiradau darbą ir jis prasideda 7.00 ryto. Baigiasi – 17.00. Dirbdama aš stengdavausi atsigulti anksčiau, kad tik rytinė katorga mažesnė būtų. Bet žinoma, nifiga neužmigdavau be keturių. Tada jau kokią devintą ryto pradėdavau skaičiuoti – KUO KADA JAU TOS PENKIOS? Nenoriu dirbti niekada… 🙁 Nebent darbą namuose. Savo pačios sugalvotu grafiku.

Niekada gyvenime daugiau nebegersiu TO ŠŪDO. Aš realiai TOKIŲ ŠŪDŲ niekada ir negeriu, bet baigėsi vynas, o po ranka kaip67140_800_3a7abe tik pasimaišė TAS ŠŪDAS. Negeriu aš rudų, bet visko pasitaiko. Todėl (būdama pripratusi tik prie vyno, vodkės, vodkės, vodkės ir šampės) vakar ryte grįžau kaip lavonas, išmėčiau viską po kambarį, ne tik nenusiploviau makiažo (čia kas antrą kartą taip būna), bet ir nusirengti nesugebėjau. Ačiū Dievui, užteko proto nusiimti kelnes. Bet visokie ten liemenukai ir kita komfortą miegant užtikrinanti atributika liko ant manęs. Auskarai (trys poros) man turbūt labai trukdė miegoti, todėl ryte radau juos padėtus ant svarstyklių prie lovos. Tikriausiai buvau sušalusi, nes kojas man šildė skirtingų spalvų kojinės.

Ir vis dėlto aš tokia protinga tampu, kai išgeriu. Patys geriausi sprendimai ateina būtent tuo metu. Tais atvejais reikia skubėti ir padaryti, ką esi sugalvojęs, kol galva neišsiblaivė. Nes ryte viskas atrodys kitaip. Dingsta ir drąsa, ir ryžtas, ir noras. Ateina pachmielas, neretai su savim pasiimdamas ir moralkių dozę. Vienžo, racionalumi – NE.

Beje, grožio miegas tikrai veikia, nes vakar aš miegojau visą dieną su pertraukomis, o šiandien veidrodyje išvydau nuostabų rezultatą. Vaizdas – kaip po kosmetologės procedūrų. Kita vertus, nemiegojusi dvi paras aš atrodau DAR GERIAU. Cigaretės, alkoholis ir kiti priedai labai nuostabiai nuvargina veidą, o pamėlę paakiai man puikiai tinka. Ir žandų nebelieka. Labai gražu.

Man nė kiek nerūpi saldumynai, tačiau šiandien aš noriu torto. Kokio nors su kondensuotu pienu ar panašiai. Net nežinau kodėl. Anyway, jokio torto nebus. Manęs laukia nebent sportinės bausmės už dvi pernelyg tingias dienas. Va taip va. Na, ir “How I Met Your Mother” dar reik pažiūrėti.

Komentarai

taigi šalia torres stovėjo, kam ėmei tą šūdą, latre??

yshtabi ( June 14, 2009 at 7:08 PM )

neeeee. ballantines geriau už torres fo sho. 😀 bet man visi RUDI – ŠŪDAS. 😀 visi brendžiai ir viskiai. visi visi visi. o savijauta nekokia buvo greičiausiai dėl maišymo. ;___;

evelina ( June 14, 2009 at 7:11 PM )

ir dėl sekso trūkumo, manyčiau. Bet šildė bent skirtingų spalvų kojinės 😀

yshtabi ( June 14, 2009 at 7:14 PM )

nu sakoma, kad seksas – gerai ant pachmo. 😀 sveika labai ir NORISI. bet man paprastai tuo metu ne tas galvoj būna.

evelina ( June 14, 2009 at 7:16 PM )

Jack Daniels rudas. myliu ji.

Reda ( June 14, 2009 at 7:34 PM )

Kaip prajuokinai, Evelina ;DD
siandien kaip tik rijau kondensuota piena, ir tik tada supratau kad kazkaip nelabai tvirtau zinau ka reiskia kondensuotas ;D

fetisistine ( June 14, 2009 at 7:40 PM )

vodka is my one and only friend.
kondensuotas pienas – fenomenaliai skanus produktas, nuo kurio, deja, susiklijuoja skrandis. 🙁

evelina ( June 14, 2009 at 7:45 PM )

vodka man irgi patinka. man dabar patinka apple pie, kuris irgi rudas pakankamai, bet su vodka. 😉 ragavai toki?

Reda ( June 14, 2009 at 7:53 PM )

nea, neteko. aš pastaruoju metu dažniau už vodkę vyną geriu. bet vis tiek esu vodka girl. 😀

evelina ( June 14, 2009 at 7:56 PM )

siaip tas apple pie geriausias yra Rygoj, ten ji daro su obuoliu ryte, obuoliu sultim, vodke ir cinamonu. tokiom didelem stiklinem, mochito pas mus i tokias paprastai pila.

bet buitinis variantas irgi skanus: trecdalis shoto vodkes, tada uzbarstai biski cinamono, tada iki shoto virsaus pili obuoliu sultis. ir geri. 😉

Reda ( June 14, 2009 at 8:03 PM )

jo, as nors ir noriu vis isbandyt kazka naujo, bet visvien islieku vodka girl, vodke visvien visada islieka geriausias pasirinkimas.

fetisistine ( June 15, 2009 at 11:45 AM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook