В мире животных

2010-01-21 | 04:58 | This is the Life
21

Nekenčiu nemigos ir nuotaikų kaitos. Atsiguliau su zjbs nuotaika, po to kažkaip mąstyt per daug pradėjau. Rezultate ji sugedo ir nebegalėjau užmigti. Tada pradėjo skaudėti galvą – teko kelt šikną ir eit iki virtuvės tabletės. Mane labai lengva sunervinti. Negerai. Noriu į Londoną. Nenoriu į Londoną. Aišku, kad noriu. Bet… Na, kam reikia, tas žino, kas tas “bet”.  Nx, nesikeikiant.

Kažkas iš skaitytojų manęs šian užklausė labai šauniai – “Diedo tai neturi, tai kaip smaginies?” Hm… Jaučiuosi pervargus, kad sugalvočiau intriguojantį atsakymą. Kitokie netinka šitokio pobūdžio klausimams. Mane tenkinantis atsakymas turėtų sukelti dar daugiau klausimų – o tai su kuo gi ji duodas? gal su kokiu afro-pakistaniečiu? o gal su moterimi? o gal su niekuo… KAIP LOPĖ? Duoduos, su kuo noriu – toks būtų atsakymas.

Taip ir nesusitikau su Tėvu. Nei vienu, nei kitu. Gal dar spėsiu. Nors abejotina, nes mano valandos jau suskaičiuotos. Kiekvieną kartą, kai iš kur nors grįžtu į Loldoną, mane apima jausmas lyg pradėčiau kažkokį naują gyvenimo etapą. Problema tame, kad nuo mano atvykimo tenais pirmą kartą, atvirai šnekant, nelabai kas ir pasikeitė. Ir šį kartą aš jau imu dėl to nerimauti. Nes jau matau, kad mano kantrybė – ant išsekimo ribos. O dalykai, kuriuos jau seniai norėjau išspręsti, JAU GAL TEGUL IR IŠSISPRENDŽIA. Po galais.

Sėdžiu ant skardžio krašto. Už nugaros girdžiu atbėgančių vilkų bandą. Jie nori mane suėsti. Jei nušoksiu apačion – AMEN. Jei nenušoskiu apačion – irgi lygtais AMEN’as gręsia. Kad išsigelbėčiau, turiu išmokti skraidyti, pavirsti “nividimka” arba kažkokiu man nežinomu būdu suvaldyti tas išalkusias miško sabakas.

Dar galiu apsimesti, kad tie vilkai yra tik avinai.

Jo, teisingai, Evelina. Reikia keisti požiūrį.

Komentarai

prie užrašo gyvūnijos pasaulyje, galėjaii dar kokią nuorodą įdėt su intro muzikėle legendine. (jei pameni, laidą apie gamtą 🙂 per ostankiną kur transliuodavo )

petras ( January 21, 2010 at 2:59 PM )

“grįžtu į Loldoną”

geras 😀 Dar sugalvok kaip prie Vilniaus LOL’a pripaišyti 🙂

Marytė Melnikaitė ( January 21, 2010 at 3:35 PM )

tai aš pavadinimą ir rašiau su aliuzija į tą laidą 😉

evelina ( January 21, 2010 at 6:50 PM )

Pize bliadj grynai iš tinginystės neprašė romano apie savo bledžių-tinginių-feisbukinių kartą pernai, bet kokį šiemet gražų skardį su kažkokias bl “atbėgančiais” ir “norinčiais suėsti” vilkais-avinais išsigalvoja…

Tai jau tikrai nuo tinginystės diržas nepadeda, tik vilkas avino kaily…

Dėdė ( January 22, 2010 at 2:17 AM )

ką rūkei? 🙂

evelina ( January 22, 2010 at 2:23 AM )

Idomiai rasai, tik keikies kazkaip labai nenaturaliai ir tiesmukai. Gal nori tuom atkreipti demesi, nezinau, bet kazkaip prie tavo rasiniu turinio tie keiksmai visai netinka. Cia siaip pastebejimas 🙂

Kriste ( January 25, 2010 at 5:06 PM )

Komentuok

TrackBack URL :

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook