“Tavo gražios pėdos. Žiūrėk, kad būtų kuo atviresnė avalynė.”

2009-09-03 | 21:56 | Inner city life
03

Sveiki, melieji skaitytojai,

Aš neturiu pinigų, o Jūsų jau yra pakankamai, todėl pagaliau atėjo metas atsiskaityti už visus mano GERUS NUOSTABIUS NEPAKARTOJAMUS postus. Šitas įrašas yra ne kas kita, o pati tikriausia REKLAMA. Taip, taip, aš parsidaviau. Labai nebrangiai, tarp kitko. Prašom skaityti kuo atidžiau:

“Mados naktis” pirmąkart neleis miegoti ir Vilniui

Fashion's Night Out

„Fashion’s night Out” arba „Mados naktis” – tą pačią dieną, rugsėjo 10-ąją vykstantis globalus renginys, vienai nakčiai pažadinantis boutique’us, dizainerių studijas bei parduotuves ir įkvepiantis klajoti po mados aistros apimtą naktinį miestą.

Tą naktį  nuo Maskvos iki Paryžiaus, nuo Niujorko iki Bombėjaus, nuo Šanchajaus iki Milano mados žurnalų redaktoriai, modeliai, garsenybės, mados kūrėjai bei pardavėjai dalyvauja naktiniuose renginiuose, kurie įžiebia meilę madai. Šiemet pirmąkart ji įsižiebs ir vienai Vilniaus nakčiai.

Rugsėjo 10-osios vakare rūbų, kosmetikos, parfumerijos parduotuvės, dizainerių boutique, grožio salonai Vilniuje ne tik veiks ilgiau, bet ir pasiūlys daugiau.

Ar įsivaizduojate pačiame Rotušės aikštės viduryje stovinčią tikrų tikriausią kirpyklos kėdę ir joje sėdintį modelį? Ir patį salono “Yury” savininką, kuriantį specialią “Mados nakties” šukuoseną? Išskirtinis stilisto šou vyks ketvirtadienį, rugsėjo 10 d. nuo 17 val. Dar daugiau – nuo 19 val. Visiems mados mylėtojams, besiruošiantiems į “Mados nakties” vakarėlį, salonas “Yury” (Rūdninkų g. 4) dovanos specialius madingus sušukavimus.

Vintage rūbų parduotuvė “De’Žavu” parodys, kad “vintažas” irgi gali būti glamour. Ir prie vyno taurės padės pasiruošti renginį vainikuojančiam vakarėliui. Parduotuvė “Pudrinė” taip pat pakvies prisėsti prie vyno stalelio bei padiskutuoti apie mados tendencijas. Aukštosios gatvės mados skleidėjai “Block 190” pasiūlys ypatingų akcijų savo klientams.

Visos “Coffee Inn”  vietos mados klajokliams pasiūlys specialią “Mados nakties”  kavą tik šią naktį. Restoranas “Zoe’s” pakvies ragauti ypatingo, šiai progai skirto kokteilio.

Netikėtų pasiūlymų ieškokite “Pilies galerijoje”, parfumerijos salone “Creme de la Creme”, parduotuvėse “Vintage boutique”, “Kandis”, Ievos Ševiakovaitės ir Lilijos Larionovos bei Egidijaus Rainio mados salonuose, makiažo salone “Make Up Store”. Šis mados nakties dalyvių sąrašas – toli gražu ne galutinis. Tą naktį laukite netikėtumų visur.

Svarbiausias, glamūriškiausias bei žaviausias „Mados nakties” akcentas, be abejo, bus specialus vakarėlis. Į jį susirinks ir visi, tą vakarą klaidžioję madingo Vilniaus gatvėmis, ir tie, be kurių mados Lietuvoje nebūtų apskritai. Visus mados mylėtojus nuo 22 val. “Mados naktis” kviečia į kokteilių barą “Villa Latina” (Didžioji g. 28), kur lauks nemokamas šampanas, improvizuotas naktinis mados šou bei mada alsuojanti aplinka. Vakaro aprangos kodas: high fashion/glamour. Beje, jis – privalomas.

Vakarėlio muziką suks “DM family” – tikri muzikos gurmanai. Vakaro muzikinį kokteilį pradės plakti Oizeek su pirmaisiai Jackin’ ir Chicago house ritmais. Aštrus nakties ingredientas – TeaMan maišomas Latino house. Dico, Nu-Disco ir funky house jūsų ausims dovanos Akmo. Audringai vakarėlio pabaigai – žaismingi Eddie “sunkiosios artilerijos ritmai”.

Ateikite pasiruošę. Nuotykiui. Pokalbiams. Unikaliai mados patirčiai. Fotografų blykstės būtinai atsisuks ir į Jus.

Informacija nuolat atnaujinama šioje rubrikoje: www.cityout.lt/archive/mados-naktis

KONTAKTAI PASITEIRAVIMUI                                            INFORMACINIS RĖMĖJAS

Tomas Grizas www.CityOut.lt | Gyvas miestas

Your browser may not support display of this image. +37065525333

tomas@mediaklinika.lt

Aš čia sudalyvauti, deja, negalėsiu. Bet užtat sudalyvausiu ČIA. 🙂 In ya face!

Dienos naujienos. Pokštai tualetuose.

2009-03-12 | 20:32 | Bullshitism, This is the Life
12

Pamenate tą nuostabią naujieną apie “Ryanair” tūlikus? Pasirodo, viskas buvo tik šmaikštus (?) pokštas:

“Ryanair” atstovė Vokietijai Anja Seugling šiandien pasakė leidiniui „Ostthueringer Zeitung daily“, kad „tai buvo tik pokštas“, ir pridūrė, jog galbūt M. O’Leary tiesiog garsiai mąstė.

Kitoje naujienoje pranešama, kad “lėktuvų keleiviams rankiniame bagaže bus vėl leista vežtis skysčių didesniuose nei 100 ml talpos buteliukuose. Draudimas, kuriuo siekta apsisaugoti nuo galimų oro lainerių sprogdinimų, atšaukiamas, nes oro uostose turėtų būti įdiegti naujos kartos bagažo patikros aparatai.”

Kuo gi dar mane šiandien “Delfis” džiugina? Ogi nuostabiais baneriūkščiais! Just take a look:

Šviežia gryfka ir vintage “Apple” keyboard

2009-03-04 | 15:28 | This is the Life
04

Šiandien buvau kirpykloje. Kaip smagu nueiti į ją, kai tavo plaukai dar nėra žopoje. Žinau, kad po savaitėlės jau bijočiau išeiti į gatvę. O tada stovėčiau eilėje į kirpyklą… Būtų labai blogai. Taip pat šiandien užsukau į “Pravdą”, kur manęs laukė dovanos…

…ir nenuėjau į univerą, kaip planuota. Ai, nu kitą dieną. Px yra. Kokių pletkų?

Apie ką pletkas?
apie tave
Dėstyk: *
zinai, kartais noriu pavadint savo drauge suka! bet visada tas noras praeina kai susivoki kad kazkur yra dar didesne suka nei ji, tai tiesiog tas drauges keikimas netenka prasmes. o ta didziausia suka esi tu! niekas kitas taip gerai neraso apie koksa, vodke, babkes, bybius, afterius ir visa kita kas gadina lietuvos jaunimeli!

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook