Nervai nelaiko. Nelaiko nervai.

2009-04-30 | 12:05 | Šiek tiek info apie mane
30

Neturiu laiko rašinėti, tad kalbėsiu trumpai. Kažkas žostko nutiko vienai mano akiai, nes ji – visa ištinus. Aš nesiparinu, kad baisiai atrodo (tam yra akiniai nuo saulės, o į tūsus šį savaitgalį neisiu), bet mane nervina, kad aš turiu patirti baisų diskomfortą. Man net žiūrėti nepatogu. Kai rankos neužimtos, tempiu voką žemyn. Bleeeeeeeet.

Beje, vakar man parėjo VS maudymukas, tai viskas OK ten su tais dydžiais, kaip kažkas klausė.

Nusižudysiu, blet. Ir šaibų šian visai neturiu. Net tiems DAR LABIAU atpigusiems taksams. Kaip aš į univerą varysiu? Nx viską.

“Jaučiuosi išalkusi. Pletkų ir kitų žmonių nelaimių.

16

00bx1k68

Bet tai kaip sunku prisiverst mokytis. Neįsivaizduojate. Štai ir dabar – ką aš darau? Mokausi? Ne. Rašau postą ir skaitau vieno savo dėstytojo straipsnius. Nesakysiu pavardės, bet čia tas, kur šiuo metu susidėjęs su ganėtinai žinoma jauna rašytoja (kuri, tikiuosi, pagaliau baigė neakivaizdines studijas mano fake). Apie tai rašė praeito mėnesio “Nuo…Iki”. Žurnalų neperku, bet taip jau gavosi, kad sėdėdama solerkej pavarčiau. Ten pasakojo apie poras, kurias skiria… amžiaus skirtumas. Tipo, wow. Na, ok. Mano dėstytoją ir tą rašytoją skiria dvidešimt metų, bet ten rašė ir apie porą, kurią skiria vos aštuoneri metai. Koks čia skirtumas? Čia yra norma. 5-10 metų skirtumas yra norma. Jeigu vyras už mane vyresnis ketveriais metais, aš jį laikysiu metais jaunesniu. Ahaha. Tokia jau ta matematika. Na, bet aišku, aš tikiu, kad kartais pasitaiko ir išimčių. Maždaug kas tūkstantis devyni šimtai šešioliktas sutiktas bernas ir yra toji išimtis (never happened to me).

“Ei, o tau rimtai tokia didelė parkė dėl kablų? Galėčiau tau atiduoti savo sugebėjimą vaikščioti ant kulnų su viena sąlyga – turėsi man atiduoti savo nesužalotus gaurus.”

Beje, norėjau priminti ir pranešti nežinantiems, kad mano batų dydis yra 38. Kartais nešioju 37-ą, bet geriau nerizikuokite ir imkite didesnį. Čia vat kaip tik vasara artėja – gal kas norės mane pasveikinti artėjančių egzų proga.

“Pas mane pilna šūdų iš BODYSHOPO, bet ne dėl to, kad aš juos naudoju, o todėl, kad turiu maniją pirkti kremus. Nu jie ten tipo papus didna, šikną mažina. Aš kartą išsitepiau, papai neužaugo, tai ir padėjau į lentyną pelyti.”

OMG, kaip tik pamiršau pasitepti šiknos kremuku! Ciao.

P.S. Pagaliau nusipirkau “Victoria’s Secret” maudymuką. Dabar beliko įsigyti new (skinny and not very healthy) body. Iki šiol nesuprantu, kodėl galvojau, kad jie nešipina į Lietuvą.

“Toks oras geras, o aš neturiu čiūvo.”

06

Kaip man skauda kojas nuo sporto. Mučinu gi aš save pastarają savaitę, o dar tas penktadieninis išėjimas su kablais… Nelabai aukšti, bet siaurėjantys, nestabilūs kulnai padarė savo. Krč, nuo sporto žiūriu, kad blauzdos jau visai zjbs, bet jos man ir taip visada patiko, tai toks čia ir pasiekimas.

Batus pavasariui-vasarai, atrodo, jau išsirinkau. Pagalvojau, kad reikia imti basutes atvirais pirštais, nes tada matysis visi raudoni pedikiūrai, kreivas pirštas ir kiti grožiai.

picture-57

Ir dar siaubingai noriu maudymuko. Mane ameniškai labiausiai priot amerikiečių džiaugsmo “Victoria’s Secret” pasiūla. Ir kaina normali palyginus. Bet kur man to džiaugsmelio gauti lengvai? Draugė sakė, kad žino kažkokį ten kažką. Reikės pasidomėti.

picture-12picture-15picture-111

Bet iš tikrųjų tai nervina, kad aš čia pati turiu sau viską pirktis ir juo labiau tręšti tėvus. O kur dingsta tie, kurie giria mano šikną, beautiful mind’ą ar dar kokį velnią? Ir tie, kurie kviečiasi mane į svečius pasivoliot su jais paryčiais? Būtent tą akimirką, kai man taip jų reikia. Kam man tie Jūsų komplimentai? Nei aš juos įsidėsiu į kašylioką, nei ką. Aš šmutkių noriu, supraskite tai. Mes, bobos, norime šmutkių. Dar man žiauriai patinka tokie prikolai, kai mol aiškina, kad tu čia pabūk su manim, o aš tau pirksiu PO TO. What??? Įdomu, kas čia stato sąlygas. Tarnai kažkokie iš kaimo sumanė pagudrauti eilinį kartą. Turbūt jau esu sakius, kad mane domina galantiški jaunuoliai iš miesto ir ne kitaip. Tačiau, jei Jūs visgi esate iš pirmosios (lopų)  grupės, tai bent jau tikslingai siekite, ko ten Jums norisi. Pirkite man tašes, batus, “Chanel” kosmetiką. Žiekit, gal ir meilę nusipirksit. Bet čiuju, kad ne, hahahaha. Na, bet bent jau vargšę mergaitę trumpam padarysit laiminga.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook