Kaip gyveni, Lietuva?

2010-04-28 | 13:23 | This is the Life
28

Aš tai sėdžiu Ispanijoj, vargo nematau. Atostogų neėmiau, dirbu mol. Oras – puikus, bet pas juos čia dar atseit skaitosi ne žara. Na, lietuviška vasara, sakyčiau. Vanduo – 20-23 laipsniai, bet man (kaip ir daugeliui čia esančių) jis yra pernelyg šaltas maudynėms. Be to, dar vis nešiojuos kažkokią londonišką bacilą. “Still sound like a Bolivian hooker?” Hell yeah. Dar ir draugę apkrėčiau. Nu ką, padarysi. Kiti juk neturi rankų.

Vakar buvom kažkokiam gotiškam bokšte ir Valensijos ŠMC:

Šūdų kultinis tatuiruočių meistras siūlo savo laikinų kūno paveikslų paslaugas. Menininkas, ne kitaip:

Café bombón. Espresas ir zguščionkė – kas gali būt geriau?

Mes jau vaikštom su basutėm. O Jūs?

Bulvių kabakuose valandų valandas praleidžiam žaisdami kortom. Jo, jeigu seniau neminėjau, skubu pranešti – “Durnius” yra mano mėgstamiausias žaidimas. Bet girta daugiau nebežaisiu. Prastina reitingus.

Back to work.

“Jaučiu kaip smegenis beria iš vidaus.”

2009-11-25 | 04:22 | This is the Life
25

“Štai ir baigėsi tavo katino dienos Valensijoje.” – mintyse sau tarė Evelina, kuri kitur tai jau atseit dirba išsijuosus. Tiesą sakant, aš gal jau net ir pavargau ilsėtis… Sirgti irgi jau atsibodo (bet man atrodo, kad jau pasveikau). Taip pat man pabodo nebūti milijoniere ir aš pasiilgau savo manikiūrinių žirklučių “žnyplių”. Žnyplės kerpa gerai ir tiesiai. Picture 16

Nekenčiu pašto. Mano siuntinys iš Lietuvos į Ispaniją ėjo tris savaites ir… taip ir neatėjo. O aš jau išvažiuot turiu. O ten juk rūbai mano mieli (brand new!) siuntėsi, o ne kokios nesąmonės. Kas mane paguos ir apkabins sunkią netekties akimirką? Tikrai netikiu, kad juos atsiųs būtent rytoj – paskutinę dieną. Taip būna tik filmuose, o aš, nepabijokime pripažinti, gyvenu kažkur skaudžioje ir skurdžioje realybėje, kur mano noras nėra įsakymas, o laiškus gabena arkliai be kojų.

Picture 26

Na, nesvarbu. Dabar svarbiau – susirasti naujų pajamų šaltinių ir už bausmę paštui prisipirkti dešimt kartų daugiau daiktų nei prarasta. Tikiuosi, taip ir įvyks. Kažkas gali paaiškėti jau šią savaitę. Savaitgalis nusimato labai turiningas arba ne, bet man jokio skirtumo, nes aš vis tiek būsiu ką tik grįžus.

Norėčiau Kalėdų Niujorke.

Trumpas pranešimas

2009-11-20 | 21:50 | This is the Life
20

Sergu, guliu, miegu. Visą dieną. Tiek naujienų šiandien. Kas pas Jus blogesnio? Girdėjau, Lietuvoje ligos – irgi madoje.

IMG_2080

“They are called the Virgins, but that doesn’t mean they act like one.”

2009-11-15 | 02:36 | Šiek tiek info apie mane
15

Šeštadienio vakaras, Ispanija, šilta, o Evelina sėdi namie… Ir netgi mokėsi valandžiukę kokią šian, o dabar… SKAITO HOROSKOPUS. Nesvarbu, kad netikiu jais, kaip ir visi INTELIGENTAI. Vis tiek įdomu. Ir man dėl tokio vakaro praleidimo širdies visai neskauda, nes vakar buvo linksma, o rytoj (jei niekas nepasikeis) laukia SPA ir iškyla. Oro temperatūra – iki 28 °C. Ačiū tau, Viešptaie, kad pagaliau man leisi panaudoti savo maudymuką. Nes žiauriai graužė sąžinę, kad jį paėmiau, kai bagaže ir taip nėra vietos. Grįžtant prie horoskopų ir Mergelių…

“They do not have a desire to be in the spotlight. However, they can be very successful at promoting those who are.”

Taigi čia – visiška tiesa!!! Dar minima, kad Mergelės yra overcritical. Tai reiškia, kad ir toliau galiu ant visų varyti, nes kalta juk mano gimimo data, o ne aš.

“Virgos love material possessions and find it hard to accept anything that is not of the very best quality available.”

He he.

“Virgo is particular, practical and realistic rather than romantic. Virgos are slow-burning fuses in the art of lovemaking.”

LOL.

“They are unwilling to discuss their innermost feelings with anyone save a very trusted confidante or lover.”

True.

“Virgos are well-suited to be chemists, doctors, investigators, nutritionists, veterinarians, managers and entrepreneurs.”

Na o va čia tai jau yra didžiausias possible bullshit ever. Užtat radau dar GERIAUSIĄ Mergelės aprašymą:

Virgos are the Sexiest Sign in all The Zodiac. It is the only Zodiac sign represented by a female. The Virgin. They are called the Virgins, but that doesn’t mean they act like one. Virgos are actually quite sexual and love to please their partner over and over but they are not sluts, they would only do this when they are in a committed long-term relationship. They are a mutable earth sign (which means they adapt to change easily). Virgos tend to be organized, intelligent and helpful. Not all Virgos are like that (i’m Virgo and i’m messy and unorganized). There are many more factors that determine your personality besides your sun sign such as rising sign, moon sign, etc.

TIESA? Na ir pabaigai – dar vienas senas geras tėvelio patarimas:

“Visada jam pabrėžk, kad jis yra tik elgeta su geru bb ir sėkmingu horoskopu šiuo sunkiu karaliams metu.”

“UFB hopes to publish a culinary book someday.”

2009-11-13 | 05:59 | UFB pataria
13

Man ir vėl kilo nuostabi literatūrinė idėja. Gimė ji šiandien, lapkričio mėnesį. Sėdint prie šventinio, padruskintų kūčiukų stalo.

– Sėdžiu Valensijoj prie stalo su kūčiukais.
– Kuom kuom? – paklausė nenuovuokusis Mantas.

– Nu, žinai, kas yra kūčiukai? Tai pas mane jie – pailgi tokie.
– OMFG. Neužsprink.
– Valgau juos su pomidorų padažu, kurį pirkau, nes maniau, jog tai – pomidorų sultys. “Kad veltui nenueitų.”
– 12 patiekalų ant Evelinos stalo. Du jau turim. Paskui – 10 pakelių čipsų. Voila! Bring it on, Jesus!
– Šią savaitę čipsų nevalgiau.
– Insane.
– Ai, dar prie kūčiukų paėmiau salotos lapą. Aš – tokia originali.
– Nu, čia jau suktinuką kokį net gali pasidaryt ir dėt į savo kulinarinę knyga naują. Nes Agrolietuvoj žiauriai nauja banga atsirito. Kulinarinių knygų. Nomeda leidžia net. Tai aš net nebeturiu ką pasakyt. Beata Nicholson irgi leidžia. Linas Samėnas aka IKI virėjas išleido jau.
– Na, aš savo “Maistą Ausims” galėčiau pritaikyt ir burnai.
– Verbalika goes oralika. Blet, jau postini į kažkur?
– Ne.

Bet tikrai gera idėja, ane? Paliubomu visi pirktų, nes aš gi achujenai gaminu. Aš jau net sukūriau tagline savo būsimai knygai – “Jūsų paleistų vidurių niekada nekankins užkietėjimas!” Dabar galvoju, kokius virtvinius šedevrus galėčiau pasiūlyti savo mylimiems gurmaniūkščiams.

Kūčioms siūlyčiau savo special dish – kūčiukai pomidorų suloje.

Jums reikės:

– “Heinz” kečupo;
– pigiausių pomidorų sulčių
– lašo aliejaus (gyvulinis tegul būna)
– kūčiukų
– lapo (aisbergo ar pan.)

Kadangi Jūs nebūsite tokie žiopliai kaip aš ir per klaidą nenusipirksite į sultis panašaus padažo, siūlau Jums tą skystalą pasigaminti patiems. Kečupas, sultys ir lašas aliejaus – marmalą išmaišome šaukšto pagalba. Tada viską sumetame į vieną kibirą. Išmaišome vėl (šaukšto pagalba). Pastatome ant stalo plastikinėje lėkštutėje. Patiekalą pabarastome bazilikais, juodaisiais pipirais, pikantiškais picos prieskoniais bei smulkintais angliukais “pagal skonį” dėl grožio. Viskas. Galima valgyti!

Taip pat turiu receptą, pasakojantį, kaip iš lešių grūdų pasidaryti “Lašišos piurė”. Kaip iš čipsų pasigaminti “Sūriuosius traškučius”. Kaip iš omleto su brokoliais pasidaryti “Mėsą su grybais”. Visi šie dalykai yra mano asmeninė kūryba. Kažką, manau, pavogčiau ir iš kitų (protingesnių) žmonių. Į mano favoritų sąrašą įeina tokie virtuvės stebuklai kaip Hot Dog’as; Karamelinė svajonė; Vištiena “Made in China”, garantuojanti aukščiausios klasės kinišką kokybę (“Siūlau dar pridėti vienos spaustos citrinos sulčių ir apšlakstyti sojų padažu. Tikrai skanu, nepasigailėsit.”).

Jau įsivaiduoju, kaip ateityje lepinsiu savo būsimą vyrą, kurio pasak mano draugės, niekada nebus, nes “tu gi nemoki skusti daržovių”. Taigi ne skutime esmė. Esmė yra PJAUSTYME. Jeigu moteris pjaustydama maisto produktus nenusipjovė nago, vadinasi… GERAS NAGŲ LAKAS IŠPUOLĖ.

Ir pabaigai – tėvelio žodis:

– Kas tave įkvepia rašymui?
– Mane įkvepia sekmadieniniai giminės pietūs, kurių nebuvo dešimt metų.

“Mačiau, kad jis dar samprotauja. Vadinasi, nepavyks nusitempti į lovą per prievartą.”

2009-11-04 | 08:25 | This is the Life
04

16150_167447288401_788428401_2837205_5512409_n

In ya face.

Kartais, kai blog’inu, esu priversta SUSIMĄSTYTI. Apie pasėkmes. Svarstau pvz., į kurį akauntą šįkart rašyti (FB, Twitter, blog). Nes šitą akauntą skaito šitas, šito akaunto anas neskaito… NERVINA. Nes ką aš žinau, kur man dabar išlieti savo tuščios sielos nepasitenkinimą SAUGIAI. Aišku, visiškai saugaus būdo nėra. Čia kaip su kontraceptikais. Visada yra KAŽKOKS PROCENTAS. Aš asmeniškai esu linkusi rinktis prezikus, gulinčius stalčiuje. Ir tegul jie sau ten guli toliau.

Vienžo, kas čia dar blogo? Išbėrė nx, atrodau baisiai, iTunes groja šūdą (tingiu perjungt), varau ryt atostogų be atostogiško nusitekimo – tas nervina. Šiandien mano kambariokas irgi pavarė neprastai. Tipo sako man, kad darau skalbimą su nepakankamu kiekiu skalbinių. Tai OK – aš gal suprantu, kad nepatartina skalbti po mažai (čia tipo elektros taupymo sumetimais?), bet man tų rūbų reikia iki rytojaus, tai aš gi negaliu laukti, kol prisikaups. Tada jis man sako, kad mol reikėjo jo daiktus irgi sumesti. Tačiau aš negalėjau to padaryti, nes man šlykštu liesti svetimus skalbinius. Šitą momentą nutylėjau, nes galvoju, neduokdie įsižeis. Uoj, uoj. Nežinau, man rodos, kad galima liesti skalbinius tik tų žmonių, su kuriais miegi, nes jų bakterijos ir viskas, kas šlykščiausia ir taip tave aprėpia iš visų pusių (ypatingai – vidinę šlaunų pusę). Ir tu kažkaip net neapsivemi nuo to užkrato – fenomenalu. Ironiška, bet tau netgi patinka. Net jei tu mėgsti sterilumą (kaip aš). Ko jau ko, bet bažnytinio lentų sekso tai nepernešu KAIP DIEVĄ MYLIU. Šią savaitę įsisavinti bakterijų, jau matau, taip ir nebespėsiu. Žinoma, tai mane kažkiek liūdina, bet bent jau guodžia ta mintis, kad vis tiek menėsinės (nors kaip sako mano draugas – “Visada yra išeitis – žopa. Evelina, pradžiugink tu tą berniuką vieną kartą.”). Jų dėka, esu tokia nelaminga ir atvira šįvakar. T. y. šįryt. Mama pakraups paskaičiusi. Sakiau neskaityt. Pati kalta. Užtat mano kambariokas šiuo metu miega išsišiepęs. Tai mane gąsdina, nes mano pervertiška vaizduotė įsivaizduoja, kad jam linksma, mat jis sapnuoja, jog kažką pisa. Pvz., mane. 🙁 Tik nesakykite man prašau, kad negražiai kalbu. Vis tiek Dievas man atleis. Nes aš užrišau šiukšlių maišą ir padėjau jį prie durų, kad rytoj kas išneštų.

“Kai nėra kuo tikėti, aš tikiu horoskopais.” – Lori Pyrstas

2009-10-27 | 05:13 | This is the Life
27

Horoskopas žurnale, kurį radau namuose ant grindų šią savaitę man žada suteikti nemažai malonumų. Netgi du: LOVE and LUXURY. Kaip čia kažkas interpretavo: “Evelina, tikriausiai tai reiškia seksą naujajame palte.” Visko gali būti! “Savaitgalį nepamirškite užsiminti, ko tikitės – žvaigždės jus išklausys.” Čia apie ką? Aš pvz., tikiuosi, kad kitą savaitę ims lyti batais, nes jų man kažkaip pritrūko kažkurią čia dieną – kam šią naujieną turėčiau pranešti? Dievui, tikriausiai. O jis, beje, mane besąlygiškai myli. Pvz., šiandien jau maniau, kad mano vogtas internetas dingo per amžių amžius amen negrįžtamai, bet pasirodo, jog smarkiai klydau. Kol maukiau kavą gražiausiame miesto “Starbuckse” (kurio nekenčiu, nes jame nėra tūliko), jis ėmė ir atsirado. Nes aš to verta!Picture 9

Noriu TOKIŲ kojų ir tatuiruotės ant šonkaulių.

Nusipirkau bilietą į Valencią lapkričio penktai dienai. Tai kokias dvi savaites bloginsiu iš ten (darbo metu). Atgalinio bilieto dar nepirkau – gi neaišku, kas tokiai durnei kaip aš gali šauti į galvą su tom grįžimo datom. Galbūt aš nuspręsiu įkurti ten verslą ir negrįžti niekada… Arba kitais metais.

Ai, jau galutinai apsisprendžiau, kad per Kalėdas namo negrįšiu. Nes sausį vis tiek teks tenais varyti. Be to, kiek aš jau galiu skraidyt pirmyn-atgal neturėdama didelio reikalo. Taigi, greičiausiai liksiu Londone, nors ir yra minčių apie tą pačią Ispaniją (kuriomis aš abejoju). Nors iš tikrųjų labiausiai norėčiau išbandyti… Kalėdinį Londoną. Sako, kad šiame atvykėlių mieste anuo metų laiku būna tuščia (kaip Evelinos kašylioke per išpardavimus) ir liūdna (kaip Evelinos sielai, kai ji priauga lygiai vieną gramą) , bet manęs tai kažkodėl negąsdina. Mano kambarioko irgi per šventes greičiausiai nebus. Kažin, ar kas nors padovanos man bent kokį Kalėdinį meduolį? Kitokiu atveju, Kalėdos tikrai bus ne iš smagiųjų.

Noriu į tūliką bet negaliu pakelti užpakalio. Čia nuo to “Snickerso”, matomai. Antras saldumynas per vieną parą simbolizuoja padidėjusių papų periodo priartėjimą. Tai mane, žinoma, džiugina… bet ir kažkiek nervina, nes NEDUOK DIEVE, nespėsiu įvykdyti interpretuotų, ant grindų rasto horoskopo reikalavimų.

Tikiuosi, paltas pareis jau rytoj. Miaaaau!

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook