Žemaūgiai storuliai, kurie nevalgo bulvių

2009-06-06 | 18:25 | Gyvenimo tiesa
06

Šiandien atradau, kad lietuvių vyrų vidutinis ūgis yra beveik toks pats kaip mano – 176,3 cm (2006 m.). Nu, atsiprašau. Gražu, naxui. Nykštukų šalis (kaip ir daugelis kitų). Tiesą sakant, mane visada stebina vyrai, kurių ūgis mažesnis nei 178 cm. Nes aš tada galvoju – kaip gi čia taip jie neužaugo vargšiukai (???). Bet po to pagalvoju, kad čia gal aš tiesiog GERAI UŽAUGAU. Daug košės valgiau vaikystėje, matyt.

Dar man labai įdomu, kaip veikia genai. Nes šeimoje (neturiu omeny visos giminės) esu šviesiausių plaukų ir smulkiausia – mažiausio ūgio (!), mažiausio batų dydžio, smulkiausių kaulų, liekniausia, siauriausių pečių ir t. t. Tik su žandais nepasisekė. Ir šiaip stora. 😀 Ai, o mano aukšta draugė tai sako, kad nepasitiki mažaūgiais. O štai man kažkas minėjo, jog aš pasitikiu VISAIS. 😀

Taip pat šiandien atradau, kad anglai yra lieknesni už lietuvius. Rimtai? Ir italai irgi mol. Na, ir daug kitų (pvz., kaimynai lenkai ir latviai). Mūsų litovcai atseit priskiriami prie Europos storulių. Cha cha cha! Bet bulvių per metus daugiausiai suvalgo ne lietuviai, o latviai (kažkur apie 130 kg per metus). Man žiauriai įdomu, kaip jie apskaičiuoja. Pagal perkamumą per person? Nu, o gal aš išmetu arba naudoju kompresams. 😀 Kažin, kaip jie su čipsais elgiasi beskaičiuodami? Priskiria prie chymkės (kartu su narkais ir kečupais) ar bulvėmis laiko?

Sakiau!

28

Relationships are so yesterday.

Dating culture is dead – instead, young New Zealand women are regularly getting drunk and cruising around in packs looking for men to have sex with.

They are reported to have an average of 20 sexual partners, double that of their Australian and British counterparts and almost three times the global average of seven.

Čia per visą gyvenimą ar kaip suprasti? Ahaha.

If the first-up sex wasn’t any good women weren’t prepared to waste their time progressing the relationship.

Of course. Jie čia aprašo lyg tai būtų kažkoks keistas reiškinys. Bet juk taip ir turi būti. Kam gaišti laiką? Na, kartais galima duoti ir second chance, atsižvelgiant į pirmo karto aplinkybes (pvz., girtumas).

P.S. Man rodos, šiandien pagaliau baigiau savo long-term & long-distance relationshipą su čipsais. Mano meilė baigėsi. Teko juos mesti už borto (trečdalį pakelio į šiukšlyną).

“Tu gal geriau miegok šį vakarą, kad nepadarytum man gėdos.”

2009-04-24 | 18:45 | Haha
24

Šiandien esu pasiryžusi mokytis (tą darau jau ilgiau nei valandą), todėl nelabai turiu noro/laiko nei blog’inti, nei tūsintis (mieste nieko gero ir nevyksta). Bet negaliu nepranešti dienos LOLų:

1. “I wasn’t prepared for losing sight of my lower region. I’d say, ‘Dean, how’s it looking down there? Do I need to shave?’ But of course I couldn’t shave. So Dean had to shave me. He’d hold up a mirror and say ‘How’d I do?’ Or he’d take a picture with his Blackberry to show me.”

Tori Spelling, on her hairy puss when she was sperminated, in her new book Mommywood.

(via perezhilton.com)

2. Egmonto Bžesko muzikos imperija ir kertinis jos akmuo – geidžiamiausia Lietuvos merginų grupė „69 danguje” – išgyvena sudėtingus laikus. Tūkstantinius honorarus gaudavusi grupė, atsižvelgdama į susiklosčiusią ekonominę situacija, buvo priversta beveik trečdaliu nuleisti savo honoraro kartelę.

– pasirodo, grupėje ne vien Pareigytė atlieka dišovkės vaidmenį.

(via klubas.lt)

3. Raudoname pakelyje supakuoti, druskos skonio, beskoniai čipsai “Pringles” – nekenksmingi! Skirtingai nei visi kiti prieskoniniai (sūūūūūūrūūūs) mano draugai.

(via sveikasvaikas.lt)

4. “But how I know I can trust you? Evelina is single and you might do daft stuff.”

– draugės bachūras anglas apie jos kelionę į Lietuvą in July. Ji jam atsakė, kad jai teks daryti tą “daft stuff”, cause she won’t have a clue, ką jis veikia, kol ji sėdi tėvyneje.

5. “Geriausias statymas (5.00 Lt) dar nepasiekė minimalios pardavimo kainos!”

MTV parduoda nevažiuojantį automobilį-interjero detalę. Mano nuomone, kovoti su krize yra daug efektyviau parduodant inkstus.

UPDATE:

Pasak M. Veselio, tačką tenka parduoti, nes keičiamos dekoracijos ir “nėra kur dėti sienos”.

(via mtv.lt)

P.S. Nusiprikau permatomas balerinas. Tai buvo paskutinis mano pirkinys šiame gyvenime. Pagaliau esu pasiruošusi vasarai.

P.P.S. Ai, ne. Dar šortų trūksta. Kilniems tikslams, ahaha (kam reikia, tas suprato).

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook