“Bobos – kaip gėlės. Jų reikia nelaistyti ir pačios nudžius.”

2009-04-20 | 02:28 | Bullshitism, Muzika
20

picture-41

Visiškai neturiu nuotaikos blog’inti šį vakarą, bet užtat turiu visiems puikių kalėdinių dovanų. Kažkodėl jos net iki dabar užsiliko nepastebėtos antresolėse. Na, o ta proga, kad mokytis nustojau prieš geras dvi valandas, čekinu style.com ir lookinu for thinspiration. Viso geriausio.

“Nieko tu nestora, mano rubensiškoji gražuole.”

2009-03-28 | 19:12 | Šiek tiek info apie mane
28

Nebegaliu ilgiau pakelti savo storumo. Tai tapo nebevaldoma. Tai yra kažkas neįtikėtino, nenormalaus ir sveiku protu nepaaiškinamo. Labiausiai nervuoja, kad mano namų sąlygos nėra pritaikytos badui (mama gamina ir nuolat prižiūri, kad vaikelis tik pavalgęs būtų). Nes man reikia gyventi vienai ir šaldytuve laikyti tik drožlių salotų atsargas šventėms, o paprastomis dienomis valgyti tik kavą ir vieną šokoladinį sūrelį per dieną. Iš kur tie kilogramai? Aš dar vis badauju penktadieniais ir dar vis neėdu fast foodo. Aš dar vis kavą laikau maistu. Aš dar vis geriu, bet nebepjaunu po kelias paras (gal tame ir slypi idealaus kūno ir grožio paslaptis?). Aš dar vis nešioju tas pačias šmutkes… Ak, kokia aš negraži ir nelaiminga šiandien. Tuos kelis priaugtus kilogramus buvau trumpam numetusi, bet jie vėl grįžo ir tapo naujuoju pastoviu mano svoriu. Nebegaliu taip gyventi. Iš nevilties netgi užėjau į “Impulso” puslapį. Bet nu aš gi taip tyyyngiu ten varyti. Baisu tiesiog. Nu aš tragiška esu iš tikro. Tinginė totali. Kaip Jūs manote, kodėl aš mečiau Pilates? Nes blet tinginių karalaitei per sunku buvo atsikelti, kad atvykti į treniruotę 12 valandą. Na, ir aišku, mane gi žiauriai vargina, kai reikia važiuoti kur nors visuomeniniu trasportu (mikriukais). Todėl aš niekaip negaliu atsidžiauti atpigusiais taksais. Mano namiškiai pakrauptų, jeigu sužinotų, kaip dažnai naudojuos taksi firmų paslaugomis. Nes jau ir taip sako, kad išpindėjusi. Nu o ką man? Kaip noriu, taip ir gyvenu. Dar aš čia eikvosiu energiją šūdinoms kelionėms. Tik jau nesakykite man, kad taksistai irgi yra šlykštus ir dvokiantys. Kažkodėl man visi gana padorūs išpuola. Arba gal Jūs tada geriau važinėkite “Martončiku” nesiskundę? Per daug įisijaučiau, hehe. Grįžkime prie svorio. Nu tai karoče, tingiu aš varyti į tą sporto klubą prakeiktą. Bet gal reikia kažkaip prisiverst, nu rimtai? Vienžo, einu aš geriau pažiūrėsiu kokių nors skinny manekenių nuotraukas – tikiuosi įkvėps mane badui ir sportui.

picture-39

Evelina mėgsta skaniai ir sočiai pavalgyti.

Vėliau galbūt parašysiu, ką veikiau vakar, jeigu netingėsiu ir turėsiu tam nuotaikos. Buvau labai kontrastingose vietose. Tačiau kol kas man skauda galvą ir eikite visi patys žinot kur. Bye for now.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook