“He’s being a nice guy. Walk around naked a bit, at least.”

2009-10-04 | 05:38 | Šiek tiek info apie mane
04

icanteachyou

Galvoju, kokią čia susigalvoti tatuiruotę, kad ji nieko nereikštų. Nieko nereiškiantis piešinys, realiai, turėtų labai simbolinę reikšmę – kad man niekas nieko nereiškia. Hmmmm… Gėlių aš kaip ir nenorėjau, bet dabar pagalvojau, kad tas augalas gali visai gražiai atrodyti, o ant kūno jo net nereikės laistyti. Be to, jis nieko nereiškia, kaip aš ir noriu. Jis parodo tik vienintelį nereikšmingą dalyką – mano meilę gamtai. Ne daugiau. Užpisa mąstyti.

UFB – ūkiška fabulous blonde

2009-09-14 | 17:12 | This is the Life
14

200909122101

Nu, ką. Nuėjau į parduotuvę, pagaminau pietus, sutvarkiau “virtuvę” (studio flatuose tokia nelabai egzistuoja) – dabar galiu pablog’int. Ach, dar nepaskaičiau, kas “Google Readeryje” dedasi – what a pity. Na, šitą padarysime vėliau.

Vakar bandžiau normaliai sutvarkyti chatą. Bet to nelabai įmanoma padaryti, nes niekas niekur netelpa. Bet tuos tris futbolo kamuolius vis tik kažkaip sukišau ant spintos. Tačiau batai dar vis stovi vidury buto. Kaip bebūtų keista, visos šitos buitinės nesąmonės manes visai neužpisa. Taip, taip – that sucks a lot less, negu aš kada nors galėjau įsivaizduoti! Aš netgi išmokau naudotis skalbimo mašina. O mano sugyventinis dar iki šiol negali patikėti, kad “princesė tvarkosi ir gamina ėdalą” ir “netgi daro tą gerai”. In ya face! Visi gi nuo senovės laikų žino, kad Evelina nieko nedaro ir nieko nemoka. Realiai, tame yra dalis tiesos – jei gyvenčiau viena, paliubomu daryčiau daug mažiau, nes man to paprasčiausiai nereikia. O kai jau gyveni su vyriškos lyties draugu (pabrėžiu – tik DRAUGU), tai nešersi gi jo sumuštiniais ir sriubomis iš pakelio (mmm, yummy!!!). Iš tikrųjų, tai aš nesu labai tvarkinga, kaip čia dabar bandau pavaizduoti, bet bordelio nepernešu taipogi. Todėl tvarkausi tiek, kad manęs nenervintų ir nebūtų murzina kaip kiaulių tvarte. Negaliu pakęsti nešvarių indų, todėl juos plaunu dešimt kartu per dieną. Jau matau, kad šiandien teks persilakuoti nagus nuo šitų namų ūkio darbų.

Kalbant apie maisto gamybą, niekada gyvenime negaminčiau nieko sudėtingo. What for? Čia viskas taip paprasta ir jau paruošta NAUDOJIMUI. Mano didžiausia gamyba tikriausiai buvo vištos krūtinėlės atšaldymas, voliojimas prieskoniuose ir kepimas. Nors ne. Su pesto omletais, makarais ir kokias nors ten risotto pažaisti reikia kiek daugiau (bet vis tiek mažai, palyginus su kokiais cepelinais – bwe).

Žiauriai noriu naujos tattoo, kaip jau minėjau šimtą kartų. Ją norėjau darytis šlaunies viršuje, iš priekio. Bet prieš porą dienų man patarė geriau darytis kur nors apačioje, nes ten, kur noriu, atseit labai išsitampo. Nu, žodžiu, vietoj to, kad parinčiausi apie piešinį, dabar parinsiuos ir apie piešinį, ir apie vietą. Šiaip su kojos apačia man viskas zjbs, bet aš norėjau, kad tai būtų tokia vieta, kurios nesimato paprastą dieną. Man patinka, kai niekas neišlenda vilkint net ir pačia trumpiausia suknele bei atviromis basutėmis. Bet apie tai dar verta dar pagalvoti. Nejaugi rimtai tamposi tos leškos labai? Ar čia gal tik nėščiosioms? Nes tokiu atveju man tas būtų neaktualu, kadangi aš nežadu savo gražaus gyvenimo kada nors baisinti vaikais.

Prieš akis jau matau piktus mamos e-mail’us po šio post’o (prašau tik nerašyk man nieko – I’m a big girl now!). Anyway, neturiu tam šaibų šiuo metu. Berno, kuris man padarytų tokią kalėdinę dovaną šįkart irgi nėra.

P.S. Išprotėsiu kaip trokštu šopingo.

P.P.S. Vakar buvau T-Bar’e su kablais. Neįitikėtina. Mano draugas sako, kad moku jais naudotis ir visai neatrodau kvailai (kaip man pačiai atrodo), bet aš juo netikiu.

P.P.P.S. I’m not pretty enough!!! Noriu naujų plaukų, rūbų ir dietos lengvos. 🙁

“Tu kažką turi. Nežinau, ką, bet kažką. Turi kažką viduje – turbūt vidaus organus ir asmenybę.”

2009-08-10 | 14:28 | Batai, tašės & more
10

Ta proga, kad kitą pirmadienį išvykstu į nedidelę kulinarę kelionę, man tenka po biškį kraustyti spintą ir spręsti, ką gi vilkėsiu per visas tas iškilmingąsias vakarienes. Šiek tiek nervuoja, kad man patinka tik suknelės ir nuogumai, kas nelabai tinka per lietų ir šaltį, kuris paliubomu vieną dieną ims ir užklups mane iš nugaros netikėtai. Būtinai paimsiu dvi poras kablų, nes viename iš dviejų mano išvykos planų yra punktas – išmokti naudotis “tuo šūdu”. Be to, svetimame mieste gal nebus taip gėda vaikščioti gatvėmis kaip invalidei. Na, o kas gi dar yra mano planuose – klausiate Jūs. Aš noriu naujos tatuirtuotės. Noriu seniai, o buvimas ne Lietuvoje, mano nuomone, yra puiki proga įamžinti tą buvimo SVETUR etapą. Idealiu atveju pasidovanočiau ją sau per gimtadienį (08-26!!!), tačiau žiūrint realistiškai, mes matome tuščią piniginę, gulinčią šalia tuščio popieriaus lapo su užrašu “Evelinos tattoo idėja”. Gerai, kad bent jau sugalvojau vietą, kurioje ji turi būti. Aišku, vieta buvo parinkta ne atsitiktinai – aš nemėgstu tatuiruočių, piercing’o ir kitų nesąmonių labai matomose vietose. Tos puošmenos turi būti lengvai paslepiamos. Būtent todėl dabartinių mano kūno pričendalų irgi nesimato. Ta prasme, nuoga nugara, pilvu ir iškišus liežuvį aš gi nevaikštau. Na, o naujosios tatuiruotės aš noriu šlaunies viršuje iš priekio. Kad išlįstų iš trauzų apačios. Daugelis darosi nuvalkiotai – kad išlįstų iš viršaus. Todėl pas mane turi lįsti iš apačios. Nors draugas sako, kad geriau daryčiausi ne šlaunies viršuje, o vidinėje jos pusėje. LOL. 😀

[8/10/09 1:30:52 PM] vytas: is vidaus gal..
[8/10/09 1:30:53 PM] vytas: (;
[8/10/09 1:30:56 PM] Evelina: hahahahahahhaha
[8/10/09 1:30:58 PM] Evelina: manai?
[8/10/09 1:31:01 PM] Evelina: nee
[8/10/09 1:31:04 PM] Evelina: ahahahah
[8/10/09 1:31:29 PM] vytas: galetum atsigulus praskesti kojas tai koks efektas butu!
[8/10/09 1:31:34 PM] vytas: hahaaa
[8/10/09 1:31:37 PM] vytas: (:

Kas čia dar šiandien geresnio? Besikrapštydama spintoje radau seną gerą daiktą – apyrankę iš “Aukso avies”. Gavau ją per gimtadienį prieš trejus metus. Man rodos, šiemet nieko negausiu. Na, bet aš pati kalta, kad nebūsiu namie.:( Nors aišku, kas mane labai myli, visada gali mylimai draugei pervesti pinigų į banko sąskaitą.:D

200908101924200908101925

Ai ir dar. Screenshot of the day:

Picture 41

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook