“Ką tie daktarai išmano? Geriausia yra šnioti koksą nuo ‘Statoilo’ b*bio po Pedagoginio tiltu.”

2009-05-25 | 03:38 | Šiek tiek info apie mane
25

226475_800_a46e27Rytoj esu suplanavusi skambutį į polikliniką. Norėčiau užsirašyti pas zondų į burną kišėją. Sakoma, jog šita procedūra – labai gera pramoga vaikams. Labai malonu tada jiems būna. Nereikia ryte valgyti mamos grūdamos manų košės be cukraus (“dantims kenkia – nesaldink, vaikeli”) ir panašiai. Nes košytė tokiais atvejais išeina ne pro tą pusę, kur reikia – vaikutis dar ir paspringti gali.

Ar aš pagaliau išprotėjau galutinai? Dieve, kaip aš noriu žudyt. Aš net turiu susigalvojus savo svajonių žudymo būdą (kuris, beje, tinka tik gražiems berniukams), kurį galiu nebent pašnabždėti į ausį, nes jei paskelbsiu bloge, istorija gali baigtis negeruoju. 226479_800_362f79

Šįvakar esu psichuota ir norėčiau nudėti kaip minimum tokį nereikalingą gatvės baldą kaip bomžas. Nes nagus niežti – ni to slovo. Jie dabar drąsko mano pačios delnus. Sąžinė liepia nesigadinti manikiūro. Draugas sako, kad jau penktadienį matėsi, jog mano nervai – lengvai pakrikę. Nors tada, palyginus, dar visai rami buvau. Tačiau aš susiimu, surimtėju ir paimu pavyzdį iš filmo, kuriame sako “aš – ne psichas, aš – ekscentrikas” ir ramia sąžine pisu atmazą in your face: “esu kvailas daiktas – man viskas atleidžiama”.

“Jei neklausysi mamytės ir tėvelio, Kalėdų senelis tau atneš tik dešrelę su šonine.”

2009-05-23 | 20:50 | This is the Life
23

picture-3

Šiandien sapnavau “Facebooką” ir kad kažkoks vaikinas man komentuoja statusą – “Tu esi liekna”. Šis sapnas parodo, kas yra UFB galvoje. BBB (boys, body, bullshitting online) – šitie trys dalykai. Nieko kito ten kaip ir nėra.

Vakar mieste blioviau nedidelį balių, bet žiauriai tingiu apie tai šnekėti. Todėl trumpai: buvau “Cozy” (One more bottle of wine, please!), “Tarantino” (Tu gal jau nebegerk.), “ŠMC” (Nebandyk manęs apgauti, kad nuo plaformų skauda kojas.), svečiuose (Daryk kratą didžėjaus namuose.)

Sustokime ties svečiais. Ten iš manęs ėmė interviu. Pati filmuotos medžiagos dar nemačiau, bet man sakė, kad atrodau “gatava, bet PROTINGA”.

– Tik montuodamas iškirpk tas vietas, kur aš atrodau girta.
– Jo, gatavumą reikia konvertuoti į antigatavumą, bet neturiu pluginų.

picture-151

Tiesą sakant, neprisimenu pusės, ką kalbėjau. “Neprisimeni, ką kalbėjai? Logink kitą kartą. Daugiau neisi į miestą be mikrafo.” Ištrauka iš interviu:

– Kodėl tu myži ne viena?
– Todėl, kad aš myžu su žmonėm. Ta prasme, kaip tu pisiesi su žmonėm, o ne vienas, taip tu ir myži ne vienas. Nes pistis vienam – lieva. Myžti vienam irgi yra lieva.
– Žmogus gimsta vienas ir miršta vienas, tai kodėl jis nesipisa vienas?
– Aš atsiprašau, bet kai motina pagimdo vaiką, jis būna ne vienas. Jis būna šalia savo motinos. O vakarietiškais atvejais šalia motinos dar ir vyras stovi. Ir žiūri į ją. Į tą melžiančią karvę. Kuri melžia savo, blet, vaiką.

Etc. etc. etc…

picture-13

picture-6

Tiems, kas laikosi dietos siūlau dažniau lankytis puslapyje this is why you’re fat. Vaizdai puikiai mažina apetitą. Patartina žiūrėti prieš kiekvieną valgymą.

Skanaus.
– O žinai ką, brangute? Aš mielai dabar sukimščiau kad ir tokį ŠŪDĄ. Ir iššikčiau dar iš jo “Statoilo” bybį su šonine. Ant “Vilniaus vartų” stogo.

picture-181

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook