Statistika, juodas humoras, geras tonas

2013-02-16 | 11:53 | This is the Life
16

Mane, kaip perdėtai geros* širdies individą, jau ima varginti tas 1 % žmonių, nesuprantančių mano, dažniausiai girtuose vakarėliuose pasireiškiančio, juodo humoriuko, kurį neduok dieve, dar sumano palaikyti įžeidžiančiu.**

Trumpas klausimėlis: o jus mokė kas nors manierų ir jau žinot, kad su jumis pasisveikinti sumanius kažkokiam, lyg ir nepažįstamam, žmogui (kas čia per deb?), reikia mandagiai apsimesti, jog jį prisimeni ir taip pat pasisvekinti, o ne sakyti „kas tu?“ arba „o mes pažįstami?“?

In other news: namie sužinojau, kad greitu metu dovanų gausiu vaikišką kėdutę ir seilinuką, nes, KAIP PAAIŠKĖJO, picos padažu tepti patalynę yra negražu.

 

P.S. Ai, atsiminiau, kad didelė šventė šiandien ant Lietuvos – 28-os mano tėvų vestuvių metinės. 😉

 

* Šitoj vietoj niekaip negalėjau parinkti žodžio. Lyg ir gera ta širdis, bet ir jautri ji gi irgi. Nu, ir dora, aišku. O ir švelnumo neatimsi iš jos. Nežinau net, kokia ji labiausiai – gera, jautri, dora ar švelni. Nes minėtos mano širdies savybės tiesiog lipa viena kitai ant galvos – kovoja, kuri geriau pavarys. Bet nerašysiu gi – „geros jautrios švelnios širdies“ – nes čia jau toks biškį pereboras kaip vienam sakiniui gautųsi. Na, žodžiu, supratot, ką norėjau pasakyti.

** Oi, koks ilgas sakinys gavosi, sorry. Maloniai prašau nepalaikyti manęs per burną triedžiančia kalbėjimo mašina – aš tuoj baigsiu.

“Tu darai apskaičiuotai gerai, o ne iš aistros.”

2009-09-13 | 05:17 | Bullshitism, Gyvenimo tiesa
13

Statistika, parodanti, kur pasaulyje daugiausia lietuviško funky jaunimėlio. TOP 10 mano blog’ą lankančių šalių:

Picture 10

Kai kurie komentatoriai man čia ne per seniausiai skundėsi, kad “neberašai apie Vilnių – uoj, uoj, kaip negerai”. Geriau pažiūrėkime, kiek turiu skaitytojų savo dabartinėje gyvenvietėje:

Picture 11

Na, na, tai  žiūriu, nemažai čia Jūsų Londone…? (ne retorinis)

– Nu, bet tu tai vis tiek maladiec – prasisuki bilekaip. Randi fuck buddies*, randi darbus. Nu, netgi geriau nei tam j*banam “Sex and the City”. Ir tašių bei batų randi.Picture 9
– Hahaha. Nu ne. Nerandu darbų, nes nelabai ieškau. Bet iš ko pragyvent tai randu ten kažką.
– Ai, tai čia kaip atlygis už gerą seksą? Ar darai kažkur cepelinus take away?
– …

Manyčiau, kad tą fuck buddies temą kažkada greitu metu reiktų aptarti plačiau. Kaip manote? Bet man kažkaip nesigauna kalbėtis tokiomis temomis – susigėstu aš kažkodėl. Imu raudoti, raudonuoti ir panašiai. Kitas dalykas – niekada nedarau to, ko man kažkuria prasme daryti neapsimoka. TAI ČIA KAIP TIK TAS ATVEJIS. Ahaha.

Picture 21

Kaip jau minėjau “Facebooke” ir tikriausiai “Twitteryje“, mano papai kažkodėl sumažėjo. Turiu pripažinti, kad mane labiau nervina ne pats sumažėjimo faktas, o tas dalykas, kad dabar neturiu sau tinkamų lifčikų – dabar jie yra pustusčiai. O be to, svorio aš kaip ir nenumečiau (kas būtų pateisinanti priežastis). Nu, ten nebent koks kilas arba du (ant manęs nesimato, vienžo). Tai gal čia simply nuo kiekvieno papo po kilą nukrito? Jesus. Telikas šiuo metu rodo Britney Spears – Womanizer.

*Honestly, nesu didžiausia šio skambaus pavadinimo fanė (nes jame pabrėžiamas seksas). Man kaip šventam žmogui (dar ir prie filologijos) labiau prie širdies – “friends with benefits” (nes jame pabrėžiama draugystė). Realiai, tai tos sąvokos netgi nėra visiškai identiškos. Bet geriausia – to nevadinti tiesiog niekaip. What for? (ne retorinis once again)

Žemaūgiai storuliai, kurie nevalgo bulvių

2009-06-06 | 18:25 | Gyvenimo tiesa
06

Šiandien atradau, kad lietuvių vyrų vidutinis ūgis yra beveik toks pats kaip mano – 176,3 cm (2006 m.). Nu, atsiprašau. Gražu, naxui. Nykštukų šalis (kaip ir daugelis kitų). Tiesą sakant, mane visada stebina vyrai, kurių ūgis mažesnis nei 178 cm. Nes aš tada galvoju – kaip gi čia taip jie neužaugo vargšiukai (???). Bet po to pagalvoju, kad čia gal aš tiesiog GERAI UŽAUGAU. Daug košės valgiau vaikystėje, matyt.

Dar man labai įdomu, kaip veikia genai. Nes šeimoje (neturiu omeny visos giminės) esu šviesiausių plaukų ir smulkiausia – mažiausio ūgio (!), mažiausio batų dydžio, smulkiausių kaulų, liekniausia, siauriausių pečių ir t. t. Tik su žandais nepasisekė. Ir šiaip stora. 😀 Ai, o mano aukšta draugė tai sako, kad nepasitiki mažaūgiais. O štai man kažkas minėjo, jog aš pasitikiu VISAIS. 😀

Taip pat šiandien atradau, kad anglai yra lieknesni už lietuvius. Rimtai? Ir italai irgi mol. Na, ir daug kitų (pvz., kaimynai lenkai ir latviai). Mūsų litovcai atseit priskiriami prie Europos storulių. Cha cha cha! Bet bulvių per metus daugiausiai suvalgo ne lietuviai, o latviai (kažkur apie 130 kg per metus). Man žiauriai įdomu, kaip jie apskaičiuoja. Pagal perkamumą per person? Nu, o gal aš išmetu arba naudoju kompresams. 😀 Kažin, kaip jie su čipsais elgiasi beskaičiuodami? Priskiria prie chymkės (kartu su narkais ir kečupais) ar bulvėmis laiko?

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook