Kodėl man šiandien skauda šikną?

2009-02-28 | 23:05 | This is the Life
28

“Nebepageria, matyt, žmogus. Visai nualinai jį.”

Krč, kaip mane užpisa tos parkės su alkoholiu (kad negalima po dešimtos jo pirkti). Kur tai matyta? Kažkur po devynių sėdim mes, mergos, kiekviena savo chatoje, puošiamės. Ir bl nei viena negali nuvaryti į pardą nupirkti vodkės, nes nespėja mol. O laikas tai bėga. O gerti tai reikia! Na, bet po to kažkaip sutvarkėm tą reikalą ir galų gale gavom tą savo išsvajotąjį “Absoluto” butelaitį. Vakarą pradėjome viename gimtadienyje, Trakų gatvėje, priešais barą “BoBo”. Prisimenu, kad ten buvo labai dušna. Beje, kažkuriuo momentu, kai mums pritrūko sulčių, ėjome jų nusipirkti būtent į “BoBo”, nes “šalia nėra parduotuvių”. Litro kaina – 35 Lt. Prabangiąsias sultis taupėm užgerdami vodkę “Redbuliu”.

Tūsų pasiūla buvo gan skurdi. Tiesą sakant, nevyko visiškai nieko padoraus, apart Milligano “Mulen Ruže”. Bet aš žinojau, kad tokia lokacija man sukels gilią depresiją, todėl vakarėlį ramia sąžine tiesiog skipinau. Gal ir išsipisinėjimas, bet kas gi man gali uždrausti išsipisti (atsiprašant)? Žodžiu, nusprendėm varyti į “Supadevynias”. Kadangi nieko įdomaus tenais neišvydome (neskaitant girtuoklių ragaujančių guminius blynus), nukeliovome “Sattos” link. Kai atvarėm, sienas ramstė du hiphoperiai, apsitempę kandonkėmis ir žiūrėjo vienas į kitą lyg norėtų vienas kitam padaryt ką nors intymaus. Nes paprastai “Sattoje” veiksmas prasideda tik paryčiais. Todėl neilgai trukus dalis mano kompanijos pradėjo nuobodžiauti. Kelionė į “Makdonaldą” atseit turėjo numalšinti jų skausmą. O štai aš nukeliavau prie baro.

Po to barą perkėlėm laukan – gėrėm vodkę iš plastikinių puodelių eidami peškom atgal į “Supadevynias”. Tos kelios stiklinės, matyt, ir buvo didžiausia mano klaida aną vakarą. Vakarėlyje neužsibuvau, nes staiga prastai pasijaučiau. Namo grįžau po trijų (man tokie stebuklai nutinka itin retai).

Šiandien ryte mane pažadino telefono skambutis – “Einam išgerti cepelinų?” Atsisakiau, nes išlipusi iš lovos vos sugebėjau susipilti stiklinę vandens. Kiek vėliau mane pradžiugino ne eilinis vaizdas veidrodyje – pasirodo, grįžusi namo aš netgi sugebėjau nusiplauti tūsinį make-up. Tokie dalykai mane ištinka taipogi itin retai. Tikriausiai buvau tokia girta, kad net pamiršau, ant kiek tinginė aš iš tikro esu. Netrukus atradau dar vieną “dovanėlę” – mėlynę ant viršutinės kairiojo šiknos žando dalies. Iš kur ji atsirado, istorija nutyli, bet galiu pasakyti, kad šiuo metu išgyvenu lengvą skausmelį.

“Beje, kad šikną skaudėtų iš tikrųjų, siūlau suvalgyt tailandietiškų čili pipirų.”

P.S. Šiandien sėdžiu namie po lengvo šopingo “Panoramoje”. Pirkau striukę, tašę ir picą išsinešimui.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook