“Jei neklausysi mamytės ir tėvelio, Kalėdų senelis tau atneš tik dešrelę su šonine.”

2009-05-23 | 20:50 | This is the Life
23

picture-3

Šiandien sapnavau “Facebooką” ir kad kažkoks vaikinas man komentuoja statusą – “Tu esi liekna”. Šis sapnas parodo, kas yra UFB galvoje. BBB (boys, body, bullshitting online) – šitie trys dalykai. Nieko kito ten kaip ir nėra.

Vakar mieste blioviau nedidelį balių, bet žiauriai tingiu apie tai šnekėti. Todėl trumpai: buvau “Cozy” (One more bottle of wine, please!), “Tarantino” (Tu gal jau nebegerk.), “ŠMC” (Nebandyk manęs apgauti, kad nuo plaformų skauda kojas.), svečiuose (Daryk kratą didžėjaus namuose.)

Sustokime ties svečiais. Ten iš manęs ėmė interviu. Pati filmuotos medžiagos dar nemačiau, bet man sakė, kad atrodau “gatava, bet PROTINGA”.

– Tik montuodamas iškirpk tas vietas, kur aš atrodau girta.
– Jo, gatavumą reikia konvertuoti į antigatavumą, bet neturiu pluginų.

picture-151

Tiesą sakant, neprisimenu pusės, ką kalbėjau. “Neprisimeni, ką kalbėjai? Logink kitą kartą. Daugiau neisi į miestą be mikrafo.” Ištrauka iš interviu:

– Kodėl tu myži ne viena?
– Todėl, kad aš myžu su žmonėm. Ta prasme, kaip tu pisiesi su žmonėm, o ne vienas, taip tu ir myži ne vienas. Nes pistis vienam – lieva. Myžti vienam irgi yra lieva.
– Žmogus gimsta vienas ir miršta vienas, tai kodėl jis nesipisa vienas?
– Aš atsiprašau, bet kai motina pagimdo vaiką, jis būna ne vienas. Jis būna šalia savo motinos. O vakarietiškais atvejais šalia motinos dar ir vyras stovi. Ir žiūri į ją. Į tą melžiančią karvę. Kuri melžia savo, blet, vaiką.

Etc. etc. etc…

picture-13

picture-6

Tiems, kas laikosi dietos siūlau dažniau lankytis puslapyje this is why you’re fat. Vaizdai puikiai mažina apetitą. Patartina žiūrėti prieš kiekvieną valgymą.

Skanaus.
– O žinai ką, brangute? Aš mielai dabar sukimščiau kad ir tokį ŠŪDĄ. Ir iššikčiau dar iš jo “Statoilo” bybį su šonine. Ant “Vilniaus vartų” stogo.

picture-181

Reikia varyti naktį į miestą ir nukąsti kam nors galvą. Ką Jūs šian?

2009-05-22 | 16:32 | This is the Life
22

Aš tai ramiai. Išlįsiu trumpam ir tiek.

picture-141

Bandau suprasti, koks čia oras šiandien ir ką čia rengtis.

“Svetimo skausmo, iš kurio kažkas nesijuoktų, nebūna.”

2009-05-18 | 01:03 | Šiek tiek info apie mane
18

1

2

3

Vakar iš ŠMC išėjom nesusimokėjusios už gėrimus, ahaha. Bet po to “padarėm” skambutį, kad sutvarytų tą  reikalą, nes nu rimtai pamiršom. Būna gi, ane?

200905161609dsc_1910omg

Kaip viskas blogai man šiuo metu yra, tai nenoriu net kalbėti. Tik neklauskite manęs, už ką balsavau, nes kaip bebūtų liūdna ir ne laiku, šiandien mane kankino vienas baisiausių pachmielų ever. Ryte jau maniau, kad paskutinioji pagaliau užsuko ir į mano chatą. Lyg tyčia tuo metu, kai namuose nebuvo nieko, kas apsauguotų mane nuo aštraus Giltinės dalgio. Likau gyva, bet jaučiuosi stora ir negaliu susitvarkyti su plaukais. FML.

Beje, valgyti šokoladą užsigeriant vodke – normalu? Čia aš ne apie save, jeigu ką.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook