Šiaip revjūvais neužsiimu, bet visada malonu pataupyti jūsų pinigus ir laiką. „Bang Lithuania“ ištraukos.

2013-01-09 | 16:51 | INTERNESTING, Knygos ir filmai
09

Prieš porą mėnesių Delfis ir Feisbukas ėmė džiūgauti, rėkauti, sharinti ir laikinti – žodžiu, sukėlė didelį buzzą – apie kažkokią atseit šokiruojančią užsieniečio knygą, pasakojančią apie lietuvaites. Tiksliau apie tai, kaip jas nusitempti į lovą. Aš, aišku, užsisakiau tą knygą tą pačią dieną – įdomu gi man. Niekada nežinai, kokių skillsų gali prireikti gyvenime. Knyga pasiklydo pašte ir ją pagaliau gavau tik užvakar. Kaip ir žadėjau, pasidalinsiu įdomiausiomis knygos (tiksliau, mažos plonos knygelės) ištraukomis. Bandysiu nekalbėti apie autoriaus, kuris lankėsi tik Kaune, kvestionuotiną kompetenciją. Tačiau iš jo svetainės ir anksčiau skaitytų ištraukų galiu pasakyti, kad kartais jam tikrai netrūksta nei šmaikštumo, nei taiklumo.

The biggest issue you’ll face is bad English. Lithuanians speak the worst English in the Baltics. This is because the government has only recently made English a requirement in schools, meaning that girls over twenty-five or so will likely not be conversational in it. Even with young girls who speak English well, there’s a confidence problem that makes them especially scared of making a mistake and appearing stupid.

In the first couple minutes of a conversation it would be smart to compliment their English, even if it sucks. Say, “It’s okay if you make a mistake—even native speakers make a lot of grammatical errors.” This will make them feel comfortable talking, knowing that you won’t be silently mocking her. A Lithuanian girl’s biggest fear is that someone is taking her for a fool.

If she’s over 25 there’s a chance she wont know more than one-hundred English words.

Šitos mintys mane, tiesą sakant, šiek tiek nustebino. Nejaugi situacija iš tikrųjų tokia tragiška? Na, aš kažkaip nebandžiau šnekėtis angliškai gatvėje su lietuviais Lietuvoje, tai sunku būtų vertint. Bet mokykloj dauguma kalbėdavo tikrai žostkai. Žinoma, reikia nepamiršti fakto, kad autorius lankėsi Kaune. Kažkaip tikiu, kad Vilniaus gatvių situacija bent kiek geresnė.

Lithuanian girls have the most beautiful, feminine hair I’ve seen. Not only do they grow it extremely long, sometimes past their waists, but they put such delicate care into it that I felt like I was walking around on the set of shampoo commercial. It had the effect or raising a girl’s average beauty by one or two points. It won’t be uncommon for you to meet girls who haven’t cut their hair in more than five years.

Turbūt yra racijos. Tik mano nuomone, ilgaplaukės, kurios nesikirpo plaukų kelerius metus ar daugiau, yra biškį nevalos ir abejotina, kad tie nutriušę galai priduoda joms grožio.

As for bodies, the good news is that Lithuanian girls are thinner than Estonian and Latvian girls. Fat girls were rare, though you’ll still find the occasional thickie. The big problem with Lithuanian girls is that have no curves. Their breasts aren’t big and their asses can be shockingly flat, to the point where I had no motivation to ass spectate. Unfortunately, there are no big booty bitches in Lithuania. Their bodies were decidedly boyish and straight like Asian girls, but since they were thin and sexily dressed, it wasn’t all bad.

The best feature of a Lithuanian girl is without a doubt her face. Many girls have faces that are perfectly proportioned and symmetrical with beautiful eyes, full lips, and nice cheekbones. The only place that could even begin to compete with them in terms of pure beauty was Argentina. You won’t find yourself complaining that another country has significantly more attractive women.

Sako, lietuvaitės yra šaltokos moterys:

The universe has a way of balancing things out: Lithuanian girls are beautiful, but they don’t have a lot to offer besides that. Polish girls aren’t as pretty, but they’re much warmer and more affectionate.”

“Your best bet is to get with young girls because I’m not joking when I say that all attractive Lithuanian girls over the age of 22 already have boyfriends. Many girls told me that if a girl is 25 and single, something is wrong with her. Therefore there’s a mad rush by the women to get into a relationship with just about any dude who has a heartbeat. Go for the young girls who are still experimenting with their sexuality and haven’t yet been pumped and dumped by Carlos the Spainiard who promised big things only to abruptly leave the country.

Most girls had boyfriends and were reluctant to cheat with a foreigner who was just passing through. Lithuanian girls value relationships more than random hookups, unlike in the West.

Intarpas apie Lietuvos vyrus:

Lithuanian guys are the tallest I’ve seen, even taller than guys in Denmark. It’s no surprise that basketball is a popular sport in Lithuania.

Kadangi mano pačios ūgis yra 177 cm, lietuvaičiai man neatrodo tokie jau aukšti. Bet normaliai – ūgio situacija nėra bloga. Tikrai nesulyginsi su siaubą keliančiais Pietų Europos vyrais. Ir įsitikinau, kad statistika nemeluoja – olandai tikrai verti aukščiausių titulo. Tik nusiplaukit tą plaukų želė.

Toliau knygelėje eina ISTORIJOS. Pvz.:

Jei dar ką įdomaus perskaitysiu, papildysiu. Gero vakaro.

UPDATE:

Na ir šlykščiausia dalis:

Nėra nieko nemokamo:

 

 

Dienos citata

2010-04-21 | 04:14 | Citatos ir dialogai
21

“If you ask a Russian lady even an innocent question, like if she thinks sex is important in a marriage, she will feel awkward… But, nevertheless, will still agree to that threesome with you and the guy in the clown costume, and won’t ever question the fact you’re turned on by a corn cob in the ass.”

Atchodų kliedėsiai

2010-04-01 | 05:37 | Bullshitism
01

Pasakojau čia draugui neseniai (pachmo metu), kaip man patinka gėrimai, gal net “nesąmonės” ir kokia nedorėlė aš vis tik esu. Tiesą sakant, tiesos aš čia per daug apie save neskleisiu – man rūpi, kad gerai skaitytųsi. Taipogi man rūpi, kad nepereskaitytų kas nereikia.

<…> tikrai nepasakosiu, ar turėjau one night standų pastaruoju metu. Why should I? Aš nenoriu, kad žinotumėt BET KURIUO ATVEJU.

1) Jeigu turėjau, laikysite mane kekše (kokia ir esu) – o aš kaip tik šiuo metu kuriu naująjį įvaizdį. “Pamaldusis”. Šv. Evelinai virš galvos puikuojasi įsivaizduojama aureolė. Kitų atributų kaip ir nėra.

2) Jei neturėjau, laikysite mane žiopla lūzere. Galbūt net pamanysite, jog manęs niekas nenorėtų patvarkyti. O Dieve, kaip tai būtų siaubinga, kai pagalvoji! Neminėk Dievo vardo be reikalo, mieloji.

<…> Niekada nemėgau girtis savo “pasiekimais”. O kartais taip norėtųsi. Tačiau tada pagalvoji, kad nesi vyras, todėl “ereliški” būdo bruožai moteriškai giminei bonusų nepriduoda. 

Žodžiu, viską papasakojau draugui. Pasakiau, kad nežinau, ką man daryti, nes esu nevaldoma ir verkiu po to pastoviai. Nelaiminga ir nelaiminga. Verkiu, bet nesikeičiu. Vis tiek darau savo šūdus ir toliau.

Draugas man pareiškė, kad egzistuoja vienintelis būdas šiek tiek apsitvarkyti gyvenimą – susirasti diedą, kuris mane suvaldytų. 

Pagalvojau, kad jis yra teisus. Kita vertus, taip pat pagalvojau, kad gal nenoriu aš visai jokio diedo (O gal aš bandau save apgauti? Neįsivaizduoju – meluoju pernelyg gerai, kad atpažinčiau savo pačios blefą).

Galiausiai man iškilo klausimas – ar įmanoma mane suvaldyti? Nu bet rimtai – neįsivaizduoju savęs “in a relationship” šiuo metu. Aš nesu prieš santykius. Gink Dieve, tikrai NE. Bet aš bijau, kad jei įsitaisysiu rimtą bachūrą, ką nors įdomaus praleisiu per jį. Pavyzdžiui, geresnį bachūrą. Jaunystėje, jei jau turėdavau kokį “oficialų”, būtinai slėpdavau jį nuo “šiaip kavalierių”. Nes pastarieji sužinoję atseit manęs nebenorės. O man gi čia katorga būtų. Man gi reik dėmesio IŠ VISŲ. Ne iš vieno. Norėkite manęs visi.

P.S. Šitas postas nėra naujas. Tiesiog nepostinau jo seniau kažkaip.

P.P.S. Greičiausiai dėl to, kad po atchodų man jis tapo nebeaktualus.

Miau

2010-02-05 | 02:08 | This is the Life
05

Ūkininkė.

Žinau, žinau. Seniai nerašiau. Jaučiu, tokios ilgos pertraukos net nėra buvę. Kita vertus, tai – tik keturios dienos. Let’s say I was on vacation.

Tiesiog lygiai prieš savaitę gavau naują darbą, kas reiškia: aštuonias valandas prie kompo ir internete, kažkiek valandų prie kompo savo reikmėms, o tada eini kur nors praguliatsa. Vidutiniškai miegu po penkias valandas (aišku, tai nėra labai mažai, bet anyway…) ir šiandien man jau parėjo ŽOPA. Miegojau keturias valandas, kėliausi pusė septynių, o namo grįžau aštuntą vakare (sergu labai sunkia bedarbystės forma, todėl mano organizmas jautriai reaguoja į tokius “gydymo būdus”). Na, bet kai darbas patinka, tai ne parkė. Juolab, kai žinau, jog vėliau šiek tiek tas režimas apsitvarkys. Ypač turint omeny, kad ofise nereik per dažnai rodytis. Galėčiau netgi pasakyti, kad dabartinis mano gyvenimas man patinka, išskyrus kelias nedideles smulkmenas, kurių čia neminėsime. Kaip aš ten šian sakiau KAI KAM? “Šiuo metu išgyvenu labai didelę gyvenimo tragediją.” Taip ir yra. Bet tuoj baigsis – jau užuodžiu.

Sekso kvapą naujam kambary.

Grįžtant prie reikalų. Ką tik atsiminiau, kad šią savaitę nepažiūrėjau naujos “Desperate Housewives” serijos. Tik pradžią važiuodama traukiniu. Online. Man atrodo, mano “omnikonektas” visur gerai veikia, išskyrus chatą. Seniai įtariau, kad ši chata – prakeikta. Ir daiktai dingsta, ir nervai garuoja. Magic!

Baik čiulpt tą butelį man virš ausų, zajibal.

Kažkoks protingas mokslininkas kadaise pasakė: “Veidas (ar tai akys – na, nesvarbu) – sielos atspindys.” Ar esate linkę pritarti šiai teorijai? Nes aš, kai pasižiūriu į veidrodį ir pasiklausau savo minčių, tai mane ima mėtyti į šonus. Čia tas pats, kas gerti skinny kavą su plaktos grietinėlės toppingu. Aš taip pavarau kartais – vidutiniškai kas antrą dieną. Man atrodo, mano mitybos įpročiai turi įtakos mano figūrai (tai bent atradimas!). Ta prasme, aš esu ganėtinai skinny, bet iš tikrųjų tai žyrna. Plona su plaktų lašinių toppingu. Yra ką pamaigyt. Bwe.

Grietinėlės priešui neatiduodu.

Ir atnešk man tą “Twixą”, po galais. Jau prieš mėnesį prašiau. Ant “Snickerso” dar neperėjau. OK?

P.S. Man visada buvo įdomu, ar mano skaitytojai ieško ir randa paslėptų prasmių mano blevyzgose. Ne retorinis.

Jūsų laiškai II (UPDATED)

2010-01-13 | 23:29 | Šiek tiek info apie mane
13
Tavo vardas:
filosofinis klausimas
Dėstyk: *
Ar pačiulptum labai geram žmogui?

Dievinu bukas provokacijas. Visų pirma, papasakokite man prašau, kas yra “geras žmogus”? Kunigas? Ne, kunigui nečiulpčiau – nekrikščioniška. O gal čia tas, kur gerai uždirba? Ar tas, kur turi gerą galvą? M? Papasakokite, nesigėdykite, nes nesupratau klausimo. Tačiau galiu pasakyti tiek, kad mūsų didenybė viską padarytų dėl pinigų ir naudos. Aiškiau Tau dabar? 🙂

Tavo vardas:
filosofinis klausimas vėl trukdo
Dėstyk: *
Tikrai norėčiau paprieštarauti jūsų teiginiui, kad mano pirmasis klausimas yra buka provokacija. Tai nebuvo nei provokacija nei bukas klausimas. Tai tiesiog klausimas, kuris man kilo kai pastebėjau, jog merginoms labai svarbu, kad vaikinas būtų GERAS (t.y. geros širdies, supratingas, paslaugus ir t.t.). Turint omeny, kad ilgalaikiems santykiams galioja reikalavimas “geras žmogus”, man įdomu ar ši sąlyga galioja ir trumpalaikiems santykiams. Trumpai tariant:
Ar pačiulptum (trumpalaikiai santykiai) geram žmogui (sąlyga būtina norint užmegsti su mergina ilgalaikius santykius) ??
Labai dėkoju už atsakymą, pynda.

Priklauso nuo mano norų tą minutę.

“Ir sveika, ir skanu, ir nebrangiai.”

2010-01-04 | 23:13 | UFB pataria
04
Tavo vardas:
storuliukė
Dėstyk: *
tau savaime svoris neauga ar tenka pasidietinti ?papasakok apie savo mitybą

Nu gi pasakojau šimtą kartų. Auga tas svoris dar ir kaip. Kankinuosi visą gyvenimą. Mano mėgstamiausias patiekalas – čipsai, todėl nuolat patiriu smerkiančius supermarketų žvilgnius. Noriu Twix’o. Tiesiog kartais būna, kad valgai sveikai ir nedaug. Ir tas tau gaunasi savaime. O kartais būna, kad nori vien tik šūdo ir negali sau nieko padaryti. Nu, tai pavarai tada biškį šūdo, o po to jau valdaisi. Patariu kasdien po dešimt kartų vertinti savo kūno pokyčius veidrodyje. Man asmeniškai, vienas cemas ant pūzo kaip mat sumažina apetitą kelioms valandoms. Naujausias mano šaldytuvo mados klyksmas – chopped tomatoes. Kaip pasakytų reklamoje besišypsantis daunas: “Ir sveika, ir skanu (sąlyginai; papildomos sąlygos: druska, pipirai), ir nebrangiai”. Visoje skarboje – apie 50 kcal. Pvz., kokios nors pomidorų sultys irgi labai geras produktas šiuo atžvilgiu. Siūlau jį traktuoti kaip sriubą, o ne kaip gėrimą. Normalią pomidorų sriubą irgi myliu.

Tavo vardas:
labukaz
Dėstyk: *
mokyklos laikais galėjai save priskirti prie tų populiaresnių ar nelabai?

Labučiuksaz. Atsakymas būtų – love her or hate her… Ne visi mane mėgo, bet visi pažinojo.

Tavo vardas:
blowjob
Dėstyk: *
ar seksas trise yra normalu?

Aha. Galvojii pabandyt?

Tavo vardas:
susipainiojęs
Dėstyk: *
ė pupa, kaip čia dabar yra, kad tavo stilius pasikeitė? Anksčiau tai tokia konkreti p___da buvai, o dabar kažkokia politiškai korektiška lame ass bibliotekininkė…. WTF?

😀

Atsakau i gerbėjų laiškus

2010-01-03 | 18:08 | Šiek tiek info apie mane
03
Tavo vardas:
ne kalė
Dėstyk: *
tu kalė ar tokią tik primeti?

Aš kaip tik primetu ne kalę, bet realybėje skatinu žmones šokti nuo tilto.

Tavo vardas:
parūpo
Dėstyk: *
o tu kreipi dėmesį jei ant tavęs stuma?
neakivaizdžiai,už akių,kai tą iš pašalinių išgirsti?
parinies tada?ką darai?

Pastaruoju metu nelabai ką blogo apie save teko girdėti. Iškyrus tai, kad esu prasta lovoje… iš žmonių, kurie manęs nepisa (visom prasmėm). Ką tada darau? Parašau Gražiems Berniukams per Skaipą.

Plan B

28
Tavo vardas:
malvina
Dėstyk: *
nesusivaldau nepaklausus – kaip manai, verta but vyro meiluže? čiūvas zjb, su juo zjb, tik gyvena su boba ir tikrai ilgai gyvens. nu tipiška situacija, viena bėda kad nesinori jog jam taip gerai būtų – ir boba po ranka, ir va dar aš kartais po kaldra. kaip manai?

Aš nepasirašyčiau, nes negalėčiau pakęst buvimo antrame plane. Kita vertus, jei tau pačiai šitie santykiai kažkuo yra naudingi, tai WHY NOT. Aš jei ir ryžčiausi tokiai aferai, ilgai tikrai netverčiau. Arba aš, arba ji. O kaip tau ta jo boba? Nekenti jos? Ką jis šneka apie tai? Kodėl ryžosi eit na lieva?

Miau miau nx, I’m back!

2009-12-28 | 03:35 | This is the Life
28

Jeigu ieškodamas trauzų randi prieš mėnesį pamestas kojines, tai tikriausiai yra geras ženklas. Šis ženklas reiškia, kad rytoj prisnigs, o gal ir ne. Į tašę patartina įsimesti skėtį.

Mano blog’e voliojasi kokie trys postai, kurių aš niekada taip ir nebaigiau ir nepublikavau. Visi jie – poros dienų senumo. Na, patys suprantat – šventės, gražūs berniukai, visa kita. Nėra laiko. Net ir dabar jo nėra, nes tipo “nuėjau miegoti”. Tačiau galų gale nusprendžiau pasiaukoti ir vieną-kitą pastraipą skirti JUMS.

Miau miau. Su šventėm. Jūs esate protingi, kvaili ar gudrūs? Mes tai esame gudrūs. Taip nusprendė “gražūs berniukai” (kabutėse, nes tebūnie nuo šiol tai būna terminas). “Jūs esate gudrūs, bet nesate protingi.” – skėlė man vakar “gražių berniukų” kompanija. Nu, sakau z*jabis, nij*biot. Dabar man pasakykit prašau, kaip Jūs pamatuojate intelektą ir ypač – GUDRUMĄ? A? Gal žinote kokių gerų linkų su IQ testais? Man labai praverstų. Bet pasistenkit, kad jie rodytų realybę, o ne talentą trigonometrijai. Nors ten turbūt geometrijas labiau kiša.

Taip pat, man kaip žymiai filologei, visų pirma svarbu iššsiaiškinti žodžio etimologiją. Kas tas protingumas ir kas tas gudrumas? Protingas kaip knygnešys ir gudrus kaip žydas?

Gudrumas – nepaprastai ribotų žmonių mąstymo būdas, labai skiriąsis nuo proto, į kurį iš išorės jis panašus. – I. Kantas.

Ahaha, ČIULPK.

Gudrybė retai kada su dora vienu keliu eina.

O, čia jau man labiau patinka.

Kažin ką apie mane galvoja “gražūs berniukai” po mano šiandienos rytinių koncertų su telefonu. Tuo metu kaip tik kalbėjausi su Papinga Storule. Mes diskutavome labai rimtomis temomis. Pagrinde plepėjom apie… emmm… anatomiją ir psichologiją. Kiekvieno sakinio pabaigoje vietoj taško buvo numetamas skambus “aghahagahahgahahahahahhaga”. Vargšės “berniukų” ausys.

Pabandykite atspėti, kas man vakar nutiko, kai aš netikėtai per klaidą sumaniau nueiti į tualetą. Kad būtų lengviau atspėti, numesiu kelias užuominas (t. y. savo pačios citatas, išvydus TĄ DAIKTĄ). Klyksmas numeris vienas: NEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! Klyksmas numeris du: Tai – didžiausia nelaimė galinti ištikti žmogų. Jau geriau kas nors numirtų. Iš kambario tuoj pat pasklido toks pats skambus “aghahagahahahha”. Kas atspės, tam saldainis.

Aukštesnės jėgos sumanė man padaryti zapadlo. Pasvajok. Pisau aš tą Jūsų gamtą.

Šiandien specialiai pasitikrinau, kas gero yra mano telefono fotogalerijoje, nes kažkaip pasidarė įdomu, į ką “gražūs berniukai” ten vakar taip įtariai spoksojo. Na, tų šliundriškų fotosesijų gal ir nepublikuosiu, bet į čipsus pataluose paliube visiems įdomu pažiūrėti. Nuotraukose – ne aš.

Pusryčiai:

Pietūs:

Vakarienė:

AŠ NORIU DAR. ;_____; Kalbu TIKRAAAAI ne apie maistą.

Protected: Nekaltybė (pass – tas pats; jei ką, kreiptis user.friendly.biatch@gmail.com)

2009-12-20 | 18:51 | Šiek tiek info apie mane
20

This content is password protected. To view it please enter your password below:

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook