Serdos sukelia vėžį, cheeseburgeriai, kiaušai ir kitos svarbios temos

2015-10-27 | 15:20 | An Issue to Discuss
27

Mane erzina, kai žmonės patys neseniai atsivertę į vegetarizmą, apie tai pasakoja kaip kokie daktarai, kurie gal jau ir nuo gimimo tokiais tapo, nes ir jų tėvai (irgi daktarai) tokie buvo. Gerai, kad skleidžia šviesią žinią, bet dažniausiai jie tą daro su tokiu lengvu paniekos poskoniu – tipo aš geresnis už tave ir geriau žinau, nes matai, jau net du mėnesius ar du metus pats nevalgau mėsos! O tu ką, ble?! Tas mane ir erzina. Čia net nebūtinai apie vegetarizmą. Atrado, matai, vakar sveiką mitybą ir sportą, tai šiandien jau tau gali aiškint, kiek proteino turi būt tavo dietoj.

Jeigu kam įdomu, koks mano požiūris į MĖSYTĘ (nuo šito žodžio mane taip supurto kaskart…), tai galiu pasakyt tiek, kad mano santykis su ja visada buvo on and off. Nekenčiu jos, bet iki galo taip ir neatsisakau. Trūksta valios ir trukdo vyras namuose. 😀 Paliubomu, kad lengva kaltinti kitą, sakysit. Tai aišku, kad lengva. Todėl tą ir darau. Duh. Bet visokios pusiametės mėsos neėdančios supermamos man tegul neaiškina, ką aš turėčiau daryti, nes garantuoju, kad jos per visą gyvenimą Klaipėdos dešrelių suėdė tiek, kiek aš su savo on and off nespėsiu suėst net jei išgyvensiu iki 250 metų amžiaus.

Praeityje septynis metus buvau nevalgius raudonos mėsos, kas man sekėsi labai lengvai. Kitą mėsą valgydavau itin retai. Paslydau būdama broke Londone. Tą dieną nusprendžiau: „Nu davai, tik vieną Mako cheezą, tik šiandien, niekas nesužinos.“ Tiek pat metų nebuvau buvus Makdonalde apksritai. Tą kartą vos nenualpau nuo cheezo skonio – juk kadaise, vaikystėje, tai buvo mano mėgstamiausias sumuštinis. Paslydus vieną kartą, antrą kartą paslyst buvo lengviau, o trečią – dar lengviau.

Dabar mąstau apie pescatarian dietą (žuvis, seafoodas, kiaušai –  galima), ką esu varius ne vieną kartą, bet visada paslysdavau dėl gerų jūros produktų trūkumo. Nes man gi vis reikia, kad būtų skaniai. Pvz., nėra lašišos pardėj, tai kaip aš tau valgysiu pusryčius ant jų neužsidėjus kažko sūraus? Nėra lašišos, tai paimu beikono, nes compromaizinti flavorio nenoriu. Jei tai yra pietūs, kokioj nors pvz., Gvatemaloj esminiai patiekalai yra mėsos troškiniai, kuriuos užmeta ant ryžių. Kai kuriose vietose yra tik jų ir kokio mėsos bbq. Nevalgysiu gi aš tau plain ryžių, atsisakiusi viso kito. Jau geriau nieko, nei kažkas plain. Tik per savo lavoną aš gadinsiu vietą skrandyje beskoniui maistui. Ak, kaip nelengva būti manimi. 😀

screen-shot-2016-09-22-at-12-08-25

Evelinos Shakshuka. Foto iš mano Instagramo: https://instagram.com/stundziene/

Ir dar vienas dalykas. Nė už ką gyvenime neatsikysiu savo mėgstamiasio maisto produkto – kiaušinių. O tie, kas dar tiki 80’s trydom apie kiaušų cholesterolį ir nesveikumą, tai galit mane velniop trint iš FB draugų. Sunku patikėt, kad dar ir šiandien yra žmonių, kurie stato kiaušus šalia beikono, kaip vienodai nesveikus dalykus. Nes cheminė granola paliubomu yra sveikiau. LOL. O kalbant apie kiaušus ir vištų gerovę, tipo ar etiška juos valgyt, tai čia man neįdomus jokie argumentai, nes kiaušus valgiau, valgau ir valgysiu, nepaisant nieko. Tokia aš jau esu pratyvna. Buh bye.

Miau miau nx, I’m back!

2009-12-28 | 03:35 | This is the Life
28

Jeigu ieškodamas trauzų randi prieš mėnesį pamestas kojines, tai tikriausiai yra geras ženklas. Šis ženklas reiškia, kad rytoj prisnigs, o gal ir ne. Į tašę patartina įsimesti skėtį.

Mano blog’e voliojasi kokie trys postai, kurių aš niekada taip ir nebaigiau ir nepublikavau. Visi jie – poros dienų senumo. Na, patys suprantat – šventės, gražūs berniukai, visa kita. Nėra laiko. Net ir dabar jo nėra, nes tipo “nuėjau miegoti”. Tačiau galų gale nusprendžiau pasiaukoti ir vieną-kitą pastraipą skirti JUMS.

Miau miau. Su šventėm. Jūs esate protingi, kvaili ar gudrūs? Mes tai esame gudrūs. Taip nusprendė “gražūs berniukai” (kabutėse, nes tebūnie nuo šiol tai būna terminas). “Jūs esate gudrūs, bet nesate protingi.” – skėlė man vakar “gražių berniukų” kompanija. Nu, sakau z*jabis, nij*biot. Dabar man pasakykit prašau, kaip Jūs pamatuojate intelektą ir ypač – GUDRUMĄ? A? Gal žinote kokių gerų linkų su IQ testais? Man labai praverstų. Bet pasistenkit, kad jie rodytų realybę, o ne talentą trigonometrijai. Nors ten turbūt geometrijas labiau kiša.

Taip pat, man kaip žymiai filologei, visų pirma svarbu iššsiaiškinti žodžio etimologiją. Kas tas protingumas ir kas tas gudrumas? Protingas kaip knygnešys ir gudrus kaip žydas?

Gudrumas – nepaprastai ribotų žmonių mąstymo būdas, labai skiriąsis nuo proto, į kurį iš išorės jis panašus. – I. Kantas.

Ahaha, ČIULPK.

Gudrybė retai kada su dora vienu keliu eina.

O, čia jau man labiau patinka.

Kažin ką apie mane galvoja “gražūs berniukai” po mano šiandienos rytinių koncertų su telefonu. Tuo metu kaip tik kalbėjausi su Papinga Storule. Mes diskutavome labai rimtomis temomis. Pagrinde plepėjom apie… emmm… anatomiją ir psichologiją. Kiekvieno sakinio pabaigoje vietoj taško buvo numetamas skambus “aghahagahahgahahahahahhaga”. Vargšės “berniukų” ausys.

Pabandykite atspėti, kas man vakar nutiko, kai aš netikėtai per klaidą sumaniau nueiti į tualetą. Kad būtų lengviau atspėti, numesiu kelias užuominas (t. y. savo pačios citatas, išvydus TĄ DAIKTĄ). Klyksmas numeris vienas: NEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!! Klyksmas numeris du: Tai – didžiausia nelaimė galinti ištikti žmogų. Jau geriau kas nors numirtų. Iš kambario tuoj pat pasklido toks pats skambus “aghahagahahahha”. Kas atspės, tam saldainis.

Aukštesnės jėgos sumanė man padaryti zapadlo. Pasvajok. Pisau aš tą Jūsų gamtą.

Šiandien specialiai pasitikrinau, kas gero yra mano telefono fotogalerijoje, nes kažkaip pasidarė įdomu, į ką “gražūs berniukai” ten vakar taip įtariai spoksojo. Na, tų šliundriškų fotosesijų gal ir nepublikuosiu, bet į čipsus pataluose paliube visiems įdomu pažiūrėti. Nuotraukose – ne aš.

Pusryčiai:

Pietūs:

Vakarienė:

AŠ NORIU DAR. ;_____; Kalbu TIKRAAAAI ne apie maistą.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook