“Satta Outside” = šalta outside

2011-08-16 | 08:21 | Inner city life
16

Šimtą metų nebuvau Šventojoj. Pliaže dar vis parduoda šaltus čeburekus ir karštą alų. Namukai stovi tie patys kaip ir tada, kai man buvo aštuoneri metai ir aš prasiskėliau antakį. Namukų administratorės-vadybininkės nesikeičia po šešiolika metų. Seno kirpimo verslas klesti. “Prieš išvykstant sutvarkykite namuką ir išplaukite grindis.” Nustebau, kad tokiuose poilsiavietėse (?) nuoma kainuoja toli gražu ne pitaką. “Televizorių galit įsijungti, radiją – irgi, ant pleduko nemiegokit. Dušiukas tiek ir tiek litukų.” Atsimenu kaip kartą Palangoje kambario land lady pasakė man: “Bet į dušą tai turbūt neisit kiekvieną dieną.” Štai tokie smirdaliai vandens taupytojai gyvena Lietuvos pajūry. Gerai, kad tai Reginai, kuri mums lūšną išnuomavo, kažkas gandoną po langais numetė. Nors kažkiek širdis aprimo. “Neišnešėt šiukšlių iš tualeto.”

Apie tą “Sattą” tai net tingiu šnekėti. Viskas OK, ta prasme. Patiko DJ Saga ir “iDealo” laundžas (LOL dėl žodžio “lounge”). Upės vanduo – šaltas, jūros – kiek pakenčiamesnis. Arba stadija geresnė buvo tuo metu. Šeštadienio ryto šokiai man patiko labiausiai. Nors pala. Gal tai buvo sekmadienis? Nesusigaudau dienose, norėjau šian į Minimal Mondays eit.

Nemažai “Sattos” veiksmo vyko už jos ribų. Kas “Vikinge” geria, kas kopose grybus valgo, kas kristalais puošias. Šiame feste buvau pirmą kartą gyvenime ir iš vieno karto nusprendžiau, kad pagrindinis jo privalumas – jūra. Tikrai ne visi atlikėjai jame grojo MAN. Visi groja MAN… “Sūpynėse”. 🙂

Negaliu nepaminėt, kad po Šventosios užvarėm į Palangą. Kaip buvau pasiilgus šūdų kulto sostinės! Ir ji manęs tikrai nenuvylė:

IŠVADOS:

Festas be narkų – dengi na veter.

Ne kiekviena kiaulė yra undinė. (čia pliažo išvada)

P. S. Apie tūsą parašiau minimaliai, nes jis tikrai nebūtų įspūdingas, jei patys sau jo nepasidarytume.

Kas iš Jūsų baigė Salamą?

2009-08-02 | 03:23 | This is the Life
02

Jeigu atvirai, šiandien bloginti tingiu tiesiog MIRTINAI. Vakar buvo ilga diena ir dar vis iki šiol nesijaučiu pailsėjusi. Na, bet papostinti, ką šian radau pašto dėžutėje, ačiū Dievui, daug energijos ir laiko neužima.

Grįždama namo apie 16 valandą staiga suvokiau, kad nevalgiau šimtą metų ir ŽIAURIAI NORIU ČIPSŲ – jau nuo pat ryto besivartydama lovoje svarsčiau, kaip čia greičiau suėsti tai, ko neturiu. Galiausiai nuvariau į pardę ir ką ble – negaliu išsirinkti. VISŲ NORIU. VISŲŲŲŲŲŲ. Na, tai paėmiau trijų rūšių, kad nestovėt ten per ilgai (jeigu atvirai, nei vieno skonio čipsai nebuvo KAŽKAS TOKIO – todėl suėdžiau kiekvienų tik po dalį poko). Žiūriu, kad ir vėl netyčia užsišnekėjau.

Krč, nesuprantu, kodėl visi galvoja, kad aš baigiau Salamą. Man net sako, kad “žinau, kurioje kartoje tu buvai ir su kokia chebra tūsinai” – WTF??? Ir taip sako žmonės, kurie kažkiek mane pažįsta – BENT JAU TIKRAI GERAI ŽINO, KAIP AŠ ATRODAU. Nu tai žodžiu, atseit ten mokėsi boba kažkokia labai panaši į mane… Beje, vakar “Sattoj” kaip tik sutikau vieną Salamos veikėją emigrantą – Vidą Banį. Ech. Smaguma.

OK. Tai gal žiūrim pagaliau, ko man čia prisiuntėt.

Tavo vardas:
gailute
Dėstyk: *
klausimas nuo gailutes: ar kai klubuose, baruose buna tie shot’ai, tai vienas stikliukas kainuoja apiw 15-20lt, ar ju ten kelis is kart duoda?

Vienas šotas paprastai mažiau kainuoja, todėl yra tikimybė, kad bus keli. Bet čia, aišku, priklauso nuo vietos. O realiai tai turėtų būti nurodyta, kiek ten tų staparikų. Na, o apie kitą “pletką” nelabai ką ir galiu komentuoti. Įdomu, kas čia parašė, nes kažkokių panašių laiškų (su prisipažinimais) yra buvę ir seniau.

Tavo vardas:
ne pletkas o teisybė
Dėstyk: *
Jau greitai žmonės pradės rašyti tave nagrinėjančias knygas, kaip kokį reiškinį. Kodėl moterys slapta nori būti panašios į tave, o vyrai gulėdami šalia savų moterų slapčia galvoja apie tave. Nice, isn’t it?

Cheating on the dancefloor

09

Žmonės šneka, kad kartais juos užvaldo velnias, kai šie užsuka į “Sattą”. Ir tikrai kasdien prie įėjimo ten nedalina nemokamų patys žinot ko. Taip pat žmonės šneka, kad “Sattoje” neretai (ypač paryčiais) galima išvysti antros pusės išdavystę. Pvz., su vaikinu X besilaižančią neaukštą blondinę. O štai jos vaikinas, pasak patikimų šaltinių, “labai simpatiškas vaikinas, atsakau”. Tai kaip čia dabar yra? Aš maniau, žmonės slepiasi bent jau tūlikuose. Nu bet gal aš čia pagal save, išauklėtą mergaitę, sprendžiu…

“Pagaliau tu esi tikra degradė.”

2009-03-21 | 15:43 | Muzika, This is the Life
21

“Man atrodo, tau reikia išgerti. Imk iš baro ką nori. Leidžiu. Aš apsipūtęs – imk ką nori. Rytoj parinsiuos, bet šiandien imk ką nori iš baro. Naudokis proga.”

Sėdžiu lovoje, pachmo nejaučiu, bet vis tiek negaliu pajudėti, kaip ir kiekvieną šeštadienį. Vakare reikės kažkur eiti? Davai ne. Kaip bebūtų keista, bet alkoholį vakar ragavau gana saikingai. Nors geriau pagalvojus apie tai, kas buvo gerta (vodkė, tekila, samagonas) taip neatrodo. Taip pat žengiau vieną labai rizikingą žingsnį – alkoholį maišiau su linksmaisiais krapais, ko paprastai nedarau, nes po to man pasidaro negera. Bet šįkart buvo gera. “Grave” buvo nuobodoka, bet tikėjausi, kad bus dar blogiau, nes gviazda gi neatvyko. Užtat labai maloniai nustebino “Satta” su (daug geresniu už patį popso dievą aka lopą Mr. Timberfleiką) Taprikk Sweeze pasirodymu. Dar vis puikiai atsimenu tą tūsą, kai susilaužiau kojos pirštą dviejose vietose ir nešiojau gipsą iki kelių:

Vakarykštė “Satta”:

Čia pasirodymui einant į pabaigą. Nufilmavau dar porą filmukų (kur pjauna daug labiau ir yra vokalo), bet jų garso kokybė tragiška, tai net nedėjau į jutūbą.

“Įdomu, koks būtų Evelinos BLOGas, jei ji dar ir porno žiūrėtų?”

08“P*si man protą, kad mol gaila tau kažko. Tai eik rytoj ryte į bažnyčią tada. Aš per pietus ateisiu, pasiimsiu tave alpstančią ir išsivešiu, nes jau būsi užp*sus pusę parapijos. Bedarbių.”

Aštuntą vakaro susitikome mes mol papletkinti. Su draugu. Apie jo bobas visokias neaiškias ir mano bernus, kurių nėra. Įkalėm vodkės tvartelyje pavadinimu “Chaplin”, tada dar užsukom pas draugę išgerti ir į viešbutuką vieną tokį DAR IŠGERTI. Tada – “Gravas” ir ryte – “Satta”. Bet, aišku, užpuolus mintims apie namus, man būtinai reikėjo sutikti porą vyrukų, kurie suvilios mane degtinės kerais ir išves iš doros kelio. Vertė gerti vodkę staparikais. Turiu pripažinti, kad rytmečiu man tas sekėsi itin prastai (ko nepasakyčiau apie “Gravičio” GPLus vakar). Balių baigiau dešimtą ryto, bet dar ilgai mane vargino kažkokie neaiškūs pasikartojantys muzikiniai garsai – MATYT, DARĖ GABALĄ. Kolegos nustojo loti balių tik apie pirmą dienos.

Savaitgalio išvada: pasirodo, visi mano draugai ir pažįstami turi pornuškės savo kompuose. Tai rimtai čia taip yra? Negaliu patikėti. Sako: “Tai tu žiūrėk gerą pornuškę.” Sakau: “Tai ką man dabar kapstytis šūduose, kad mažiausią šūdą surasčiau?” Gal aš tiesiog dar nesubrendau tam. Reikia iš pradžių bent nekaltybę prarasti, hahaha.

Taip pat eilinį kartą įsitikinau, kad visi žmonės yra baisūs pletkininkai. Ir bachūrai šioje srityje pasireiškia ne ką mažiau už mergas.

Turėtum apgalvoti viską ateityje darydama sprendimus, nes prasidedi su tais, kurie tavęs iš tikrųjų net nemyli. Su savo meilės reikalų ūkvedžiais. Toks net gali pvz., mėgint žudytis. Kokia nors niekinga praktiška priežastimi. Kad daug laiko investavo į šitą bobą ir jų santykiai bankrutavo. “Kokia gėda prieš pažįstamus ir draugus. Tu – toks nevykėlis.” – skamba jam ausyse. Tas balsas pakuždės, aišku, ir ką toliau daryti. Durnoje galvoje atsimušęs aidas pavirs į kokią nesąmonę: “Nušok nuogas nuo tilto.”

– Realiai yra taip, kad tu vis dar save apipisinėji, jog tik vaidini kalę. O iš tikrųjų jau esi tikra kalė.
– Iš ko sprendi? Aš gi nepašiku žmonėms, o kalių esmė yra šikti pakampėse. Tai kada tapau kale pagal tave?
– Tapsi kale, kai prišiksi visuose kampuose. Politikoje ir kitur. Tada ir būsi KAŽKAS. O dabar esi viso labo kalaitė.

Privertė susimąstyti. Tai kaip ten yra iš tikrųjų?

P.S. Grįžau į seną svorį.

Kodėl man šiandien skauda šikną?

2009-02-28 | 23:05 | This is the Life
28

“Nebepageria, matyt, žmogus. Visai nualinai jį.”

Krč, kaip mane užpisa tos parkės su alkoholiu (kad negalima po dešimtos jo pirkti). Kur tai matyta? Kažkur po devynių sėdim mes, mergos, kiekviena savo chatoje, puošiamės. Ir bl nei viena negali nuvaryti į pardą nupirkti vodkės, nes nespėja mol. O laikas tai bėga. O gerti tai reikia! Na, bet po to kažkaip sutvarkėm tą reikalą ir galų gale gavom tą savo išsvajotąjį “Absoluto” butelaitį. Vakarą pradėjome viename gimtadienyje, Trakų gatvėje, priešais barą “BoBo”. Prisimenu, kad ten buvo labai dušna. Beje, kažkuriuo momentu, kai mums pritrūko sulčių, ėjome jų nusipirkti būtent į “BoBo”, nes “šalia nėra parduotuvių”. Litro kaina – 35 Lt. Prabangiąsias sultis taupėm užgerdami vodkę “Redbuliu”.

Tūsų pasiūla buvo gan skurdi. Tiesą sakant, nevyko visiškai nieko padoraus, apart Milligano “Mulen Ruže”. Bet aš žinojau, kad tokia lokacija man sukels gilią depresiją, todėl vakarėlį ramia sąžine tiesiog skipinau. Gal ir išsipisinėjimas, bet kas gi man gali uždrausti išsipisti (atsiprašant)? Žodžiu, nusprendėm varyti į “Supadevynias”. Kadangi nieko įdomaus tenais neišvydome (neskaitant girtuoklių ragaujančių guminius blynus), nukeliovome “Sattos” link. Kai atvarėm, sienas ramstė du hiphoperiai, apsitempę kandonkėmis ir žiūrėjo vienas į kitą lyg norėtų vienas kitam padaryt ką nors intymaus. Nes paprastai “Sattoje” veiksmas prasideda tik paryčiais. Todėl neilgai trukus dalis mano kompanijos pradėjo nuobodžiauti. Kelionė į “Makdonaldą” atseit turėjo numalšinti jų skausmą. O štai aš nukeliavau prie baro.

Po to barą perkėlėm laukan – gėrėm vodkę iš plastikinių puodelių eidami peškom atgal į “Supadevynias”. Tos kelios stiklinės, matyt, ir buvo didžiausia mano klaida aną vakarą. Vakarėlyje neužsibuvau, nes staiga prastai pasijaučiau. Namo grįžau po trijų (man tokie stebuklai nutinka itin retai).

Šiandien ryte mane pažadino telefono skambutis – “Einam išgerti cepelinų?” Atsisakiau, nes išlipusi iš lovos vos sugebėjau susipilti stiklinę vandens. Kiek vėliau mane pradžiugino ne eilinis vaizdas veidrodyje – pasirodo, grįžusi namo aš netgi sugebėjau nusiplauti tūsinį make-up. Tokie dalykai mane ištinka taipogi itin retai. Tikriausiai buvau tokia girta, kad net pamiršau, ant kiek tinginė aš iš tikro esu. Netrukus atradau dar vieną “dovanėlę” – mėlynę ant viršutinės kairiojo šiknos žando dalies. Iš kur ji atsirado, istorija nutyli, bet galiu pasakyti, kad šiuo metu išgyvenu lengvą skausmelį.

“Beje, kad šikną skaudėtų iš tikrųjų, siūlau suvalgyt tailandietiškų čili pipirų.”

P.S. Šiandien sėdžiu namie po lengvo šopingo “Panoramoje”. Pirkau striukę, tašę ir picą išsinešimui.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook