Net ir rudžiausias šokoladukas turi jausmelių

2010-06-28 | 02:33 | This is the Life
28

Vargšė Tviksela. Sėdi sau liūdna apsitviksinus prie kompo. “Atsiprašau, kur čia pas Jus statusas apsideitina?” Windowsai – tau ne Bletberry operacinė sistema, chui pariši, kur čia ką rašyt.

Liūdesiuksas ir toliau raižo Tvikselai paširdžius – “Kas man tame Loldone pins kasas nx?” Per Skaipalą kasyčkų nepripinsi.

“Virginijos” interneto ryšio padugnės vis mums neįveda šniūrles0. Atvarysiu daryt tvarkos ar ką. Arba vėl dingsiu be žinios metams.

Nusprendžiau, kad šiemet gal jau reikia apsilankyti Stereoupėje. Kažkaip man šis Nutelos ir šeimyninių vakarienių ketvirtą ryto kupinas ilgasis savaitgalis labai jau neprailgo. Norisi tęsinio. Ant Čiužinuko. Šaukštu kabinant šviežutėlę Nutelą. Girtas tėvas ir Nutela visuomet pasirūpins sesės ir Tvikselos alkiu, kurio nėra. Apkamšys cepelinukais. O aš iškepsiu tau omletuką. “Čia ne aš, čia jis.”

Čiužinukas vakar prarado nekaltybę. Šeima labai didžiuojasi šiuo sūnelio pasiekimu. Tviksela ir Nutela šiandien nuvežė Čiužinuką tėveliams. Tada visi susėdę žiūrėjome filmuką “Čiužinuko kelionės”. Oi daug nukeliauta, oi daug. Mažius jau N kartų prie ežero lankėsi. “Užaugęs būsiu Guliveris. Apkeliavęs pasaulį, apsistosiu druskos kasyklose.”

Nerandu nuotraukos, imituojančios dviejų Twixo gabaliukų pisybą.

Varau biškį į Dormeo padormirint. “Jūsų dukra labai gražiai dainuoja portugališkai.”

Kitos serijos gali ir nebūti.

“A woman is a woman!” – Heidi Klum.

2009-09-18 | 02:32 | Gyvenimo tiesa
18

Ir vis tik šitas klausimas – vertas atskiro posto.

To wear a bra or not to wear a bra – that is the question!

Londone man beveik netenka to daryti, bet aš nerimauju, nes man reikia žinoti, kaip TIEMS LOPAMS labiau patinka. 😀 Realiai, su bra papai būna didesni, bet ką aš žinau – gi ne tik didyje esmė. Hohoho. Žinoma, reikia nepamiršti, jog mes nesame Holivudo žvaigždės su stovinčiais boobs iš stiklo plastiko ar ten kokio putų polistirolo ir jie neatrodo taip, kaip pas Jennifer Aniston.

I’m not tall, I just hang out with short people

2009-05-27 | 21:37 | Šiek tiek info apie mane
27

Visą gyvenimą nekenčiau būti aukšta. Bet pastaruosius porą metu jau esu pusiau patenkinta tuo savo ūgiu (177 cm). Bet šiandien sumaniau patikrinti, ar tik per klaidą nebūsiu paaugus DAR. Atsistojau prie sienos su mintimi – “Tik ne 178 cm, tik ne 178 cm.” Dievas mano maldą išgirdo ir centimetras parodė ————->176 cm. Yessssss. Na, bet pas daktarus kiek matavausi, tai 177 cm būdavo.

Bet pvz., bernai, kurie teigia, kad jų ūgis – 180 cm, atrodo lyg būtų mano ūgio arba net žemesni. Tai kaip čia dabar yra? Čia dėl to, kad vyrai visada žemesni atrodo lyginant su vienodo ūgio moterimis ar dėl to, kad vyrai PAMELUOTI mėgsta karts nuo karto?

Paimkime du pavyzdžius. Vieno pažįstamo berno ūgis buvo 184 cm ir jis buvo geru gabalu už man aukštesnis (nu, akivaizdžiai). O štai kito ūgis atseit – 183 cm. O jis su manim lygus. Nu, LOL. Taip pat kelios pažįstamos mergos, teigusios, kad jų ūgis – 178 cm, iš pažiūros tikrai neatrodė nė milimetru už mane aukštesnės.

Išvada: visi kažkodėl nori save paaukštinti. O štai aš pažeminti visai norėčiau. 🙁 O gal ir ne. 😀

Klausimas VYRAMS: Ar Jūs meluojate apie savo ūgį?

Draugas bėdoje – toy to fuck around with

24

Šiandien pasitarimo metu Lietuvos Respublikos robotų saugos ir sveikatos komisijos nariai vienbalsiai nusprendė, kad geriausia santykių forma yra taip vadinama sekso bičiulių (aka draugų bėdoje) santuoka. Tik nepabijokite skambaus žodžio “santuoka”. Tai nė iš tolo neprimena tradicinės santuokos, kai vargšui vyrukui kasdien tenka kęsti žmonos ašaras ir storėjimą. Šiuo atveju sąvoka “santuoka” reiškia raštišką (SMS, e-mail, Skype etc.) abiejų pusių susitarimą šeimos ūkio reikalais.

Bene daugiausia klausimų poroms sukelia sutarties punktas “žaidimas į vienus vartus”. Kai kurios poros šalia jo esantį langelį pažymi paukščiuku, o štai kitos renkasi kiek labiau apgalvotą variantą – langelį palieka tuščią arba jame įrašo kokį nors skaičių (tinka ir “N”).

Pagrindinis santykių su draugais bėdoje privalumas – inkvizicinių viduramžių laikų bausmių nebuvimas. Šių bausmių forma – ypatingai žiauri. Paprastai pasireiškia moralinėmis kančiomis, kurias sukelia smegenų veiklą trikdanti neadekvati kitos pusės kalbėsena.

Kaip ir visi NORMALŪS žmonės, draugai bėdoje irgi turi bėdų. Ir labai didelių. Sumanę prisirišti prie savo partnerio, jie kelia jam stresą, nemigą, įvairias priklausomybes. Kartais tokie dalykai gali paveikti psichiką negrįžtamai. Pasėkmės tada būna baisesnės net už inkvizicines bausmes.

Dienos dialogas. Mobilus celiulitas.

2009-05-12 | 19:42 | Citatos ir dialogai, Haha
12

– Mano viena boba taip nubaisėjo, kad BAISU. Pasitraukė už širmos “Nepisamos”.
– O kas jai nutiko? Celiulitas ant veido?
– Ant viso kūno. Išsėtinis. Kažkoks naujas celiulitas. Mobilus.

Letter of the day

2009-05-11 | 19:57 | Šiek tiek info apie mane
11

Ištrauka:

“Niekad nebūčiau pagalvojus, kad tokios nekaltos išvaizdos žmogus gali būti toooks kreizi.”

Pagaliau kažkas įžvelgė manyje nekaltumą. Sakiau! Čia viskas dėl spanielio akių. Einu aš toliau mokytis. Palinkėkite man sėkmės per egzaminą, nes nieko nemoku, muahaha. 🙂

This is sick? (vienas iš daugelio nevertų skaitymo postų)

14

Kai su kažkuo kalbu, labai dažnai pagaunu save modeliuojant pokalbio tęsinį. Aš įsivaizduoju, ką pasakys pašnekovas ir tada sugalvoju atsakymą. Dažniausiai pataikau. Kai nepataikau, susibiesinu nežymiai. Kartais būna, kad pašnekovas mane aplenkia (pasako mano sugalvotą atsakymą, neuždavęs anksčiau numatyto klausimo). Tokie žmonės mano akyse pasiekia kitą, GUDRUOLIŲ (t. y. prilygstančių man), levelį. Visa tai vyksta tik mano galvoje. Jie nežino, kurioje lentynoje juos laikau. Be to, visada galiu kažką suvadinti. Pvz., nustebusią. Dabar norėtųsi pasakyti, kad niekada negali žinoti, ką toji nekaltų akių savininkė galvoja iš tikrųjų. Bet viskas iš tikrųjų yra taip paprasta. Dažniausiai taip ir yra, kaip atrodo nuo pradžių. Bet po to smegenyse kažkas susimakaluoja ir pradedi abejoti, ane? Hahaha. Tai ir yra juokingiausia. Nu bet nieko. Man irgi pasitaiko nuolat. Nieko čia nepadarysi. Belieka tik gydytis – išsioperuoti abejonių geną.

Beje, man teko girdėti, jog esu apsimetėlė. Pfff. Ir dažniausiai tą sako trečiaplaniai mano gyvenimo teatro aktoriai (?), kurie “žino” viską geriausiai. Visada vertinau nebaigusių aktorinio cirko “aktorių” nuomonę.

Žodžiu, aš norėjau paklausti, ar tai yra normalu? Nu, tokios mintys ir visokie įsivaizduojami pokalbiai? Gal čia jau kokia šizofrenija ankstyvojoje savo stadijoje? Ir aš tas nesąmones mąstau/darau nuolat. Ta prasme, ir ilgesniuose procesuose. Suplanuoju viską jau pačioje pradžioje. Nuo A iki Z, papunkčiui. Tarkim, jeigu kabinu berną nuo nulio (nulis – kai jo net nepažįstu), įvertinu savo šansus, galimybes ir apskaičiuoju, kada maždaug rūkysiu cizą užsidėjusi šikną ant jo nenušveistos viryklės. Nuostabiausia yra tai, kad paprastai viskas susiklosto daug geriau ir greičiau, nei aš norėjau. Šiuo metu turiu planų porai metų į priekį. Konkretesnių – iki Naujako. Galiu tik pasakyti, kad viskas klostosi maždaug dvigubai per greitai. Tai man – labai netikėta. Bet vis tiek viskas yra šūdas ir ilgai laukti. Ir aš nežinau, ar tai ko aš noriu yra tai, ko man reikia. Ir aš bl, kaip kokia nesveika, kankinu save šitais klausimais ir mintimis. Kokio velnio aš gaištu laiką? “Tu atsipalaiduok.” Negaliu. Aš taip dirbu ant savo ateities batų kalno.

P.S. Ant viryklės greitu metu nesėdėsiu.

P.P.S. Man labai įdomu, ar žmonės su manim bendraudami gyvai (na, tie, kurie mažiau pažįsta) kur nors pritaiko informaciją perskaitytą čia. Tikiuosi, kad ne, ahahah. Nes po kokio pusmečio nebegalėsiu pist proto net daunams.

Ką ji norėjo tuo pasakyti?

2009-04-11 | 03:48 | An Issue to Discuss
11

Noriu trenkti tau į snukį.
Iš nago.
Nukirpto.
Kad ištrykštų tau ašara.
Iš bybio.

Interpretuokite.

“Plaunu indus ir ašarėlė rieda. Liūdnokas užsiėmimas.”

2009-03-04 | 04:53 | Citatos ir dialogai
04

Turiu aš kompe kelis folderius su daug daug skrynšotų. Keliais šimtais. Niekada nepanaudotų. Jie greičiausiai ir liks nepanaudoti, nes aš paprastai dedu tik naujausius. Tai šiandien sugalvojau peržvelgti tuos senuosius. Mano peržiūrų vaisiai:

– Krč, jis galvoja, kad aš esu protinga. Įsivaizduoji, kaip apipisau bachūrą. Hahaha.
– Zjbs. Dabar tik neišsiduok jokiu būdu.

– Tai kaip ten visgi yra – sūka aš ar nesūka po šio savo poelgio?
– Čia išvis, kur tu tokį savęs matymą susiradai – sūka ar nesūka, ant tiek ar ne ant tiek. Jei Anglijos karalienė dabar pradėtų parintis, kad jai rūmų kiek per daug, kas būtų? Tu mąstyk. Ji išvis nusižudytų su tokiu mąstymu. Išeitų į balkoną. Sakytų “aš esu sūka, sorry” ir skristų iš balkono su galva ant savo šuniuko.

“Žinai, aš tai iš jo žmogų padaryčiau, bet kam man savo paties sukurtą robotą pisti? Iškrypėliška.” (mano citata)

“Man sunku. Mane paliko eilinė neeilinė mano boba. Aš – palūžęs. Nuosmūkis. Krč, px. Dievas ją pasiėmė sau, nes ji man buvo per zjbs. Sako – AŠ NORIU JOS SAU. Sakau – OK, BET MAN TADA DVI NAUJAS DUOK ir davė, hahaha. Tai dabar turiu kenčiančią dukrą ir dvi naujas. Blt, gaila, kad daugiau nepaprašiau.”Gamtininkas. Robotas.

23

Aš labai jautriai reaguoju į meilę gamtai, į meilę su meile paruoštam maistui (ahaha, kiek meilės) ir panašiai. Pokalbis su gamtininku.

– Tu savęs nepažįsti.
– O tu manęs nepažįsti juo labiau.
– Aš to ir neteigiu. Tik sakau, ką matau. Nebandau burti iš tirščių.
– Šūdą tu matai. Ne toliau už apsnigtą medį su meile paruošto maisto fone.

Mane kaltina, kad aš į žmones žiūriu kaip į daiktus. Pokalbis su robotu.

– Vistiek tu mane įkvepi kažkiek. Čia jau yra nauda.
– Kaip tu mane užpisi su tom naudom ir pliusais.
– Hahahahaha. Užsipisk.
– Baik mane daiktinti.
– Aš tave robotinu. Robotas – irgi žmogus.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook