“Susirask bičą ir pamilk jį kažkokiu būdu, man nežinomu. Tada pakviesk mane į vestuves. Kas bus skanaus valgyti?” (N-18)

23

Picture 25

Vėl rašau ir vėl ne į blog’ą. Jau aprašiau tris ne itin padorias savo gyvenimo istorijas. Nelabai įsivaizduoju, kur jas panaudoti. Gal tiesiog palaukti? Na, kol užsimirš. O tada publikuoti kaip “Vaikystėje buvau gera… šliundra”. 🙂 Cha, cha. Juokauju, aišku.

Picture 59

Rytoj (t. y. šiandien) pagaliau PIRMĄ KARTĄ ŠĮ SEZONĄ išbandysiu naują maudymuką (ne toks jau ir naujas – pagulėjęs). Prikrausiu pilną čemodaną žurnalų ir gelbėsiu nykstantį įdegį. Vienintelė bėdelė – reikia anksti keltis. Kokią devintą. 🙁

Picture 1

Beje, o Jums normalu, kai žmogus, kuriam pasakėte, kad nenorite bendrauti, staiga pasiūlo susitikti? Jūs gal savigrabos turėkite, Jėzus Marija. Man pvz., yra šlykštu, aš nenoriu, “mano situacija šiuo metu tam nėra tinkama” – taip jam rašiau prieš kurį laiką. O šian apsireiškia – “Varom su baidarėm”. Nei aš mėgstu baidares, nei tu man vapšie reikalingas. Jau geriau FANTASTINĮ filmą pažiūrėsiu.

Picture 2

Šiandien mano “Facebook’o” friend list’e netikėtai atsirado veikėjas, apie kurį Jums pasakojau gruodį. Tikriausiai nelabai kas atsimena. O aš irgi tingiu knistis po seną blog’ą. Nu žodžiu, ten buvo trumpa ir skandalinga istorija su lūžusiais gyvatukais, tualeto dangčiais ir panašiai. Ir išdavystėm. Ne iš mano pusės, žinoma. 😀 Nes aš juk visada būnu SINGLE.

Picture 41

Peržvelgiau VEIKĖJO nuotraukų albumus. Pasirodo, jog tai jo bobai niekas taip ir nepranešė apie nelegalią vyro veiklą. Taip atrodo peržiūrėjus šeimynines fotosesijas. Vardan visko, kas yra šventa (visokiausių santuokos sakramentų), labai tikiuosi, kad jie neskaito mano blog’o. 🙂 Na, bet aš juk pasižymiu išskirtiniu gailestingumu – nerašau vardų. Nes… kaip ten mane mokė per tikybą pradinėse klasėse (po to perėjau į etiką, nes versdavo eiti į bažnyčią kas sekmadienį, o mano užimtumas jau tais laikais neleisdavo suspėti to padaryti)…??? Ai, va: MYLĖK SAVO ARTIMĄ, KAIP PATS SAVE. AMEN ir LOL.

Picture 4

The bitch is back

2009-07-14 | 06:19 | Batai, tašės & more
14

Pagonybės laikų lietuvių patarlė teigia – visur blogai, bet namie blogiausia. Kaip teigia, taip ir yra. Savaime suprantama, kaimo šamanų išmintimi suabejoti aš nė nedrįsčiau, nes anuomet, Davilo ir Maukoldo laikais, žmonės buvo išmintingi IŠ TIKRŲJŲ (ne taip, kaip dabar, vien tik bandiūgos kažkokie). Ir jie visai nebuvo tokie jau baisūs barbarai, kaip manė visokie krikščionys ir kiti vagys.

Tuščias kašyliokas, pilnas šaldytuvas ir kitos namų bėdos, kai bandai blaiviai pamąstyti, yra nelabai išsprendžiamos. Bet ačiū Dievui, žemėje egzistuoja toks dalykas kaip RŪBAI, ant kurių peties visada gali pasidėti savo neaiškiais skysčiais varvančią nosį. Beje, jei kam nors rūpi, kaip aš gyvenu, galiu pasakyti visą tiesą nuoširdžiai – mano fronte nėr nieko naujo, apart naujų rūbų, kuriuos tuoj pat pademonstruosiu. Na, dar BlackBerry, kurį šiandien gavau dovanų. That’s what boys are for! Juokauju, aišku (arba juokauju, kad juokauju greičiau). Vieni velniai težino, už ką dangaus pašto pajėgos man siunčia šitokią malonę. Matyt, gera mergaitė buvau KADAISE.

Picture 17

Rūūūūūbai (visas nuotraukas galima pasididinti). Mėlyną maikę gavau chaliavai su žurnalu. Ta oranžinė man labai patinka, nes ji yra šiek tiek permatoma. Bernai liepė nešioti be lifčiko. Taip ir darau, nes esu paklusni moteris, kuri visuomet lengvai pasiduoda valdovų (t. y. vyrų) diktatūrai. Nereali juodos maikės nugara. Miau.

maikemaike3maike4

Batus jau rodžiau, išskyrus vieną porą. Nuo šiol esu pasiruošusi kovoms su gladiatoriais ir laukiniais žvėrimis.

Picture 18

Supertrumpa juoda suknelė. Jau vieną kartą buvau užsidėjus. Einant gatve, laikantis skubantiems jaunuoliams už parankės, tenka nuolat taisytis šikną, kuriai vis užeina nenumaldomas noras PADARYTI PASIRODYMĄ. Nesu tikra, ar iš PASIRODYMŲ sulauksiu kokios nors praktinės naudos, bet vis tik pirkiniu esu patenkinta. Visiškai mano stailas – juoda spalva, nuogas petys, mini, “palaidos balos” pasiūvimas (čia kai rūbas būna laisvas, bet gražiai krenta). Turiu krūvą tokių bliuzkų.

Picture 20

Gražioji Kate Moss for Top Shop suknelė. Nu, man tai ji – LABAI LABAI. 🙂

Photo 279200907141872

Visiškai nedievinu polka dots rašto (nors prieš keletą metų sakyčiau priešingai), tačiau ši suknelė man kažkodėl iš karto krito į akį. Faina forma ir medžiaga. Ir kaina. 😀 Vietoje 57 svarų mokėjau tik 10. Todėl paėmiau ją net nesimatuodama ir manau, kad nesuklydau. I like kišenės and ilgis. 🙂

12

kisene

Oro uoste už paskutines babkes prisipirkau žurnalų. Ne rūbas, bet vis APIE RŪBUS.

zurnalai

Šitą žurnalą prigriebiau važiuodama taxi. Gražus jis man kažkoks.

grazus

Auskarai draugei.

auskarai

Nusipirkau ir sau kelias poras auskarų (juodų, nes kitokių nelabai nešioju), bet niekaip negaliu jų rasti. Gali būti, kad palikau Londone… Nejaugi teks grįžti pasiimti? 🙂 Gražiųjų apatinių nepamečiau, bet nelabai galiu rodyti, nes nebus po to ką žmonėms intymioje aplinkoje demonstruoti.

Na, o šioje nuotraukoje Evelina sėdi svečiuose ant stogo pas Mažylį ir Karlsoną. Evelina valgo Karlsono uogienę, kuri įkrito jai į batus. Ją nutraukė miela panelė, fotkinanti nuogus žmones. Kadangi į svečius užsukti bei degtine pasivaišinti užsimanė ir taifūnė Catarina, drabužius blog’o autorei teko pasilikti ant savęs. Ir tai dar ne pati blogiausia vieta šitoje istorijoje! Labai gaila, bet vieną dieną Mažylio ir Karlsono kantrybė baigėsi ir jie nusprendė pabėgti nuo iš už lango įsikūrusio uogienės fabriko sklindančių garsų (mėsisinkas negailestingai bruknėms kirto galvas). Bėgo jie gan toli – į kitus apartamentus: “Nuo šiol pro langą mes pageidaujame girdėti nebent kondensuoto pieno čiurlenimą.”

rooftop3-lo

Nyžajsk jausmajs, ponial

2009-05-10 | 00:43 | Gyvenimo tiesa
10

Jau nuo neatmenamų Bizantijos imperijos laikų žmonėms, gyvuliams, žemės kirminams ir kitiems mūsų planetos gyventojams buvo gerai žinoma, kad neištikimybė – negeras dalykas. Tačiau apie tai, kaip reikėtų traktuoti neištikimųjų bendrininkus (t. y. tuos, kurie nieko neišduoda, bet šoka jonvabalių meilės šokį su įkalintaisiais santykių narve) pradėta kalbėti tik 1487 metais, inkvizitorių vadovėlyje “Raganų kūjis”. Knygoje kalbama apie žmones, mėgstančius daužyti/valdyti kitų žmonių likimus. Anuomet juos vadindavo eretikais, nes jie atseit tikėdavo ne tomis vertybėmis, kuriomis reikia. Tuo metu valdingumas ir pislumas dar nebuvo laikomi dorybe. Žmonės labiau vertino kilnumą, atsidavimą bei saviapgaulę. Turgavietėse buvusios prostitutės prekiaudavo nekaltybės diržais. Pasak naujausių “Dabartinės lietuvių kalbos žodyno” leidimų, dabar tokios moterys vadinamos raganomis, o vyrai – donžuanais (rečiau – alfonsais). Šiais laikais jų nėra tiek jau daug. Raganos ir donžuanai gimsta kiekvieno amžiaus 87-aisiais metais. Toks skaičius pragaro valdovų pasirinktas neatsitiktinai. Būtent 87-aisiais Lietuvą ištiko krikštas (1387) ir pirmą kartą buvo išspausdintas minėtasis “Raganų kūjis” (1487). Taigi šiuolaikinių pabaisų gimimo liudijimuose galima rasti skaičių “1987” (būtinai patikrinkite savo “Facebooko” draugų skiltį “info”).

Apie juos neseniai rašė netgi The New York Times – “they’re getting off on power”, o štai Vakaro Žinios liūdnai pranešė, kad “demonai degtinę geria dažniau nei kitų visuomenės sluoksnių respondentai”. Statistikos duomenimis, raganos kartą per porą metų mėgsta pažiūrėti į svetimus bernus. Tačiau kai šie atsilaisvina, raganų interesas sumažėja iki nulio. Kaip rodo Adomo, Ievos ir Evelinos patirtis, uždraustas vaisius – daug skanesnis. Tačiau inkvizitoriai (g. 1981) nenori girdėti jokių pasiaiškinimų. Šią patologiją turinčius žmones jie teisia viešai Katedros aikštėje ir spaudoje vadina geimeriais (mėgstamiausias žaidimas – “Playing with Fire”). Nors žurnale “Psichologija TAU” teigiama, jog žaisti jausmais mėgsta abi priešingos stovyklos.


Mergaitė (spėjama, auganti ragana) ir vyras žaidžia kroketą.

Kita vertus, niekas niekuomet nepyktų dėl kažkokių ten žaidimų. Bet esmė yra tame, kad žaidėjai net ir dalyvaudami žaidime sąmoningai, prieš žaidimą pamiršta susitarti dėl taisyklių. Net ne dėl taisyklių. Kokios gali būti taisyklės, kai vienas prieš lošdamas partiją varo į “Žaislų planetą”, o kitas – į golfo aištelę?

Mergaitė ir vyras žaidžia kroketą po “Monopolio” partijos.

Jau daugelį metų bene populiariausias pasirinkimas žaislų parduotuvėse – ne itin romantiškas stalo žaidimas “Monopolis”. Jame viskas sukasi vien tik apie pinigus, butus Vilniaus, Londono, Berlyno, Niujorko ar kito didmiesčio geriausiuose rajonuose ir pan. O štai nedidelei daliai damų kažkodėl patinka elegantiškesni sprendimai. Pvz., kroketas. Nuotraukose matyti, kaip reikia žaisti šį žaidimą. Akivaizdu, jog žodis “flamingas” etimologiškai yra glaustai susijęs su žodžiu “falas”. Statistikos departamento duomenimis, ištekėti besiruošiančios moterys renkasi dar neįprastesnį variantą – taip vadinamąjį “bridal camp” (google it). Ten jos žaidžia kareivėlius.

I’m done. O Jūs čia galit sau  ir toliau pramogauti. Nors ir NAMUS sužaiskite. Tuo tarpu aš dar kartelį pabandysiu atsipjauti pernai užšaldyto literatūros mokslo pyrago gabaliuką. Nesąmonių fone:

Žiauriai užšalęs. Man atrodo, tuoj sulūš peilis. O aš taip ir liksiu alkana.

picture-19

3 pranešimai

2009-04-22 | 17:58 | Bullshitism, This is the Life
22

1. Šiandien meilu man parėjo ženklas. Iš aukščiau:

picture-32

2. Norėjau dar šio to paklausti vyrų. O Jūs mėgstat gerti pieną iš šaldytuvo? Jei mėgstat, būkit geri ir nebegerkit, nes labai šlyščiai atrodo. 🙁 Kas kart, kai pamatau tą ritualą, pradėtu laukti jo tęsinio tualete. Bet niekada nesulaukiu. Stiprūs tie Jūsų skrandukai, matyt.

3. Šiandien ryte sapnavau, kad pagaliau atvarė kurjeris su mano drabužiais. Ir akurat – po kokios valandos mane pažadino šio kilnaus žmogaus skambutis į duris. Moteriška intuicija?

“Taigi tu pas mus gabi mergaitė. Susidorosi.”

21

picture-17

Nežinau, koks debilas sugalvojo frazę “anksti kėlęs – nesigailėsi”, bet akivaizdžiai tas žmogus buvo lengvai susipykęs su protu. Šiandien aš atsikėliau prieš septynias ir galiu pasakyti, jog visa mano diena buvo sugadinta. Nes dėl šio fakto sutriko mano savijauta. Visa kita klostėsi gana gerai.

Manau, žinot tą nuostabią savijautą, kai pamiegi tris valandas? Dieną numigti nepavyko.

Tuose plepaluose apie grožio miegą, pasirodo, yra dalelė tiesos. Nes šiandien atrodžiau ypatingai baisiai. Mano paakiai vienu metu buvo ir užtinę, ir pamėlę; veidas – perbalęs; o tuščias daunės žvilgsnis žiūrėjo į baldų salonų vitrinas. Nes ten parduoda lovas. Vaikščiodama gatvėmis mintyse kelioliką kartų kartojau “Tėve mūsų”, kad tik nieko nesutikčiau.

Grįžusi namo bandžiau mokytis ir tas man sekėsi palyginus neblogai. Nesąmones skaityti lengva. Būtų malonu jas dar ir įsiminti. Nu krč, px – pasidėsiu knygą po pagalve prieš egzą. Girdėjau, padeda.

smegenys

“Imk ginklą ir einam lupti netikėlių.”

2009-04-21 | 11:02 | This is the Life
21

picture-152

Rašo man šiandien ponas X:

“Tu – galingiausias trendsetteris lietuviškoje blogosferoje. Tuo negali pasigirti nei vienas tavo kolega. Aš tavimi didžiuojuos. Pažiūrėk, kiek mergų tave kopijuoja. Dabar tu turi parašyti apie savo liemenukus, kojines ir triusikus. Na, suasmeninti BLOGą DAR LABIAU ir leisti daugiau į savo miegamajį įlįsti. Reikia porno! Durne tu, gi kurk savo sektą. Priimk po sparnu tave kopijuojančias žiurkes, išmokyk jas koksą uostyt ir bybius skirstyt pagal piniginės storumą. Tapsi įtakinga. O tokie myzeriai tik padės tavo įtaką skleisti. Nejaugi nežinai, kad priešus reikia globoti ir neleisti jiems nuklysti nuo kelio?” picture-161

Renkuosi juodos spalvos apatinį trikotažą. Na, o dėl tų kopijuojančių blogų… Kartais į pletkų boxą gaunu linkų su prierašu “nesėkminga tavo kopija” ir pan. Esu mačius jau apie dešimt skirtingų. Žinoma, mergaičių neplaksiu aikštėje viešai, nes reklamą dedu tik už pinigus. Krč, pašnekėsime vėliau, nes šiandien kėliausi prieš septynias – negaliu mąstyti.

– Zjbs, kad apskritai rašo žmonės.
– Kas čia zajebaus?
– Nieko. Išmoksta kompais dirbti.

Mėnulyje brangsta pašto išlaidos

2009-04-16 | 04:16 | Šiek tiek info apie mane
16

“Mokykis kablus nešiot. Nieko sudėtingo, tik skauda kojas. Aukotis reikia dėl grožio bet kokiu atveju. Skausmas – px. Seksas ir nemokama byčka atpirks. Ble, aš šneku kaip tu. O čia tai yra pzda… Einu pakalbėt su kokiu profesoriumi.”

Žiūrinėju aš ir toliau tuos kvailus batus (bele nesimokyti, u know) ir niekaip negaliu išsirinkti… Ši bėda mane vargina nuo tada, kai išvydau juos. Jie manęs nori, bet aš negaliu jų nusipirkti. Kaip sakė mano draugė, tokius batus turi pirkti zuikiai, o ne tėvai. Ir juo labiau jų negalima pirkti už savo prakaitu uždirbtus pinigus. Kadangi prakaito aš privengiu, o ir zuikį šiais laikais išvysi nebent per žiūronus stebėdama Mėnulio gyventojus, šitoms mieloms basutėms vasarą puošti mano kojų neteks. Labai gaila, nes iki grožio joms (kojoms) trūksta kaip tik šitos vienintelės batų poros. Reikalauju užuojautos.

Peržiūrėjusi trilijoną įvairiausių batų porų, aš pagaliau supratau vieną dalyką – geriausiai atrodo aukštakulniai, kurių kulno aukštis yra kažkur aplink 5 inches. Todėl aš sugalvojau, kad iki Naujako norėčiau ĮVALDYTI (t. y. ne tik nusipirkti, bet ir išmokti vaikščioti) būtent tokius. Mano svajonių batų kulnas būtinai turi būti 13-os centimetrų aukščio, nes šis skaičius yra labai simboliškas – pasak raganų, jis neša nelaimę. Kadangi man patinka rizika ir šampanas, noriu vaikščioti su kiekviename žingsnyje manęs tykojančia sulaužyto sprando galimybe.

Laiko liko labai nedaug. Motyvacijos irgi nelabai yra (kol kas). Bet aš tikiu kalėdiniais stebuklais. Ir pranašingais sapnais. Kažkada sapnas man liepė rūkyti kitas cigaretes. Aš taip ir padariau. Galbūt dabar susapnuosiu Perkūną, besikesinantį į mano galvą. O nuo mirties mane išgelbės tik kulnas, kuris galingiausio senovės lietuvių dievo šūvį nukreips tiesiai į ilgą, kabantį, pyragaičio formos auskarą.

Taip, taip. Times are tough.

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook