20100218

2010-02-18 | 17:07 | This is the Life
18

Negaliu pakęsti neperskaitytų laiškų inboxe. Inboxas visada turi būti švarus – visi laiškai privalo būti “perskaityti”.

Taip pat negaliu pakęsti, kai matau, jog yra nepravalytų spamo laiškų (prie “spam” boxo yra koks nors skaičius). Buvau pripratusi kiekvieną kartą, kai Gmailas atsinaujina viagros naujienomis, nueiti į spamo dėžutę ir jas pravalyti. Darydavau tą vidutiniškai šimtą kartų per dieną. Kad ir kaip negalėčiau pakęsti nuobodžių pasikartojančių veiksmų, mano emeilo švara yra svarbiau už viską. Dabar suradau išeitį – paslėpti spam ir trash boxus (mano trashas irgi turi būti švarus – kitaip negaliu žiūrėti). Dievinu tvarką. Ta proga netvarkysiu šian kambario.

Vakar supratau, kad pagaliau pasenau, nes mane pradėjo kabinti mažvaikiai.

Tavo vardas:
lama
Dėstyk: *
Kokie Pringles’ai tau labiausiai patinka?

Kažkada labiausiai mėgau žalius. Na, tuos su onion. Dabar tas cheminis aromatas jau gerokai pabodo. Tiesą sakant, šiuo metu čipsus esu išmetusi iš savo raciono (tikiuosi, ne laikinai) – nusibodo visi. Ypač Pringles. Tačiau jei pirkčiau Pringles, tai būtų Pringles Spicy Cheddar (ar kažkaip panašiai – neišsigūglina kažkodėl bjaurybė prakeikta).

Duokite man dovanų

2009-12-16 | 23:00 | This is the Life
16

12469_175259168401_788428401_2897395_1254301_n

Man skauda gerklę. Aš ir vėl sergu. Nelabai stipriai, bet vis tik nervina. Baisiausia, kad manęs niekas nepaguodžia. Išskyrus pusę dežės Pringles raudonų. Žodžiu, man labai liūdna. Neturiu ką apsirengti ir manęs nemyli bernai. Dovanų šiemet irgi nelabai gausiu. Nes geros mergaitės niekada negauna, ko nusipelnė. Štai pvz., ar Jūs kada nors pagalvojote, kad Jūsų rašytojėlei reiktų atsiųsti kokią mielą molinę statulėlę, kurią ji tik išpakavusi išmes į šiukšliadėžę? Žinoma, kad ne. Mes gi tingim nueiti iiki pašto ir šiaip nėturim šaibų. Tik jau nemeluokite, kad kartą metuose neuždirbate batams MAN. Labai neįtikinamai skamba man šitokios fantastinės istorijos. Ta proga einu kavos ir vaistų.

Jeigu kažką vis tik domina mano adresas (Kalėdinio stebuklo ir šiandien Londone iškritusio sniego proga), rašykite man meilu: user.friendly.biatch@gmail.com.

“Taip šneka tik filmų vertėjai.”

2009-09-01 | 23:02 | This is the Life
01

Kaip užpisa sirgti – neįsivaiduojat. Ir ypač tada, kai TIKRAI YRA KĄ GERO NUVEIKTI. Štai pvz., rytoj į Londoną atvyksta viena mano geriausių draugių ir aš TIKRAI pageidaučiau būti FORMOJE. Kita vertus, taip man ir reikia – aš gi niekad nevengiu po laukus bėgioti nuoga. O nesirgau jau kokį šimtą metų. TAI KAIP IR METAS SUSIMOKĖTI.

Šiandien visa kaip iš lavoninės prikelta ėjau į pokalbį dėl darbo. Tipo viskas zjbs, Fashion PR agentūra ir taip toliau – FAU FAU etc. Bet aš kažkaip nelabai susižavėjau ta vieta. Nežinau, nežinau – mažas ofisėlis ir nėra ten labai jau mirtinai POSH. 😀 Nors turiu pripažinti, kad akį džiugina prie kompo stovinti pakaba su gražiais rūbais, kuriuos po to skolins kokiam nors “Vogue”. Tada tu turėsi surašinėti, kas kam ką skolino ir kas kam ką turi grąžinti. Taip pat tau duos “Oysterį”, kad karts nuo karto ir pats galėtum kažką suvežioti. Po šių nuostabių žodžių mano ir taip pusėtina nuotaika, žinoma, smuko dar labiau – žemiau nulio. T. y. į minusą. Na, bet tai turbūt nieko nestebina – juk visi nuo seno žino, kad didžiausia viešojo transporto fanė  Marijos Žemėje esu būtent AŠ. Krč, tikiuosi, nepriims.

Beje, persikrtausčiau į kitą chatą. Location’as visai netgi geras. Viskas netoli ir gana lengvai pasiekiama – pradedant Brick Lane, baigiant lošimo namais.

Evelina, prašau maldauju tavęs būk gerutė – PASVEIK IKI RYTOJAUS. PLZ PLZ PLZ.

Ai, kažkam (pvz., mano mamai) čia dar kažkada knietėjo sužinoti, kokį šūdą sėdėdamą Londone aš ėdu. Labai geras šūdas, tarp kitko. Demonstruoju viską, ką turiu:

ėdalas

Atradom čia vieną neblogą gėrimuką kažkada. Primena sveiką “Sprite’ą” (žr. pavadinimą):

gerimas

Kokią “nuostabią” parduotuvėlę aptikau kažkada čia:

stratford

Sakė, ten kainos keičiasi kiekvieną dieną. LOL.

What’s your favorite food?

2009-08-07 | 03:42 | This is the Life
07

Šiandien per vieną dieną mane aplankė net du žvėriško alkio priepuoliai – ryte (kai atsikėliau, švelniai tariant, pachmielinga) ir naktį (nu, nes naktį geriau eina visada).:D Ryte apžiūrėjusi šaldytuvą iš visų pusių (ir jo turinį, aišku) supratau, kad potencialių mano išbadėjusio skranduko gyventojų ten NĖRA. Tačiau mano žvitri akis netyčia pamatė kiaušus, kas reiškė, jog šiandien išaušo OMLETO DIENA.

Aišku, džiaugsmas mane aplankė per anksti – “kruopų stalčiuje” nebuvo miltų. Užtat man pavyko rasti grikių, ryžių, makarų, “Nordic” košių ir… DŽIUVĖSĖLIŲ. Juos ir panaudojau.:D Nu, ką aš žinau, skonis nelabai skiriasi nuo miltinio omleto, tik kepa jis kažkaip nerangiai. Bet juk ne svečiams gaminau (ta prasme, lygaus nelūžtančio blyno man išgauti nepavyko)… Dar į patiekalą dėjau brokolių, pieno, druskos…

Krč, mirštu iš bado. Einu agurko. Bet labiausiai dabar norėčiau savo all time mėgstamiausių patiekalų:

“Twix’as” – mano mėgstamiausias šokoladinis batonėlis nuo pat vaikystės. Pamenu, tais laikais, kai pinigais buvo laikomi kažkokie ten talonai, tėveliai pirkdavo sau “Snickersą” arba “Marsą”, o dukrelė pageidavo dviejų “Twix’o” pirštelių. Daugelis sako, kad “Twix’ai” yra labai saldūs. Taip netgi rašo šokoladukų review’vų blog’e (apie mano naująjį favoritą – “Twix White”): “I haven’t had a Twix in a good while, and I’d forgotten just how sweet they are. I certainly couldn’t manage the second bar.” O man tai jis toks geras!!! Kaip ir tas senas. O gal net geresnis… Ir kas sugalvojo, kad šokoladai neturi būti saldūs?

Man labai patinka daržovės. Jų turi būti kiekviename mano ėdamame patiekale. Žalios, virtos, troškintos ar marinuotos – man nėra jokio skirtumo. Tačiau rugštus daržovių marinatas visada yra laukiamas mano lėkštės svečias. Na, ir saulėje džiovinti pomidorai (gaila, kad realybėje jie primena papuvusias rausvas kojines aliejuje).

Jeigu pietauju kavinėje, 8 iš 10 kartų aš užsisakysiu kokią nors trintą sriubą (grybų, pomidorų, špinatų – kitokių nedaug kur ir duoda pas mus). 1 iš 10 kartų aš imsiu salotas (dažniausiai graikiškas arba Cezario – žodžiu, nieko originalaus). O dar vieną likusį kartą aš nuspręsiu paimti ką nors NAUJO. Pvz., kokią apkepėlę, kuri nuotraukoje primena omletą (šitokios asociacijos man žiauriai imponuoja). Žodžiu, labiausiai mėgstu sūrius dalykus: sūrius, alyvuoges, čipsus… Beje, jeigu eičiau į pasimatymą su kokiu galantišku jaunuoliu, trintos pievagrybių sriubos greičiausiai neimčiau. Mat ji primena vėmalus. O tokie dalykai nelabai tinka prie mano veido. Prie mano veido neblogai tinka KOKTEILIAI.

O čipsus stengiuosi pirkti mažais pakeliais, nes neturiu jiems saiko.

Apetito apmažinimui žiūrinėju: http://www.uglyfood.com/

Svajoju apie pilną vonią “Pringles”…

2009-06-26 | 22:18 | Šiek tiek info apie mane
26

Supermarketo rojaus kampelis.

…ir amžinai tuščią šaldytuvą namuose. Tačiau gyvenant su tėvais tai yra NEĮMANOMA. Labai retais atvejais pasitaiko tokia laimė ir ten nebūna nieko gero. Tačiau net ir tada (kad ir kokia iš pažiūros prasta namų šeimininkė aš atrodyčiau) aš vis tiek pasigaminsiu kokį nors savo kūrybos ŠEDEVRĄ. Vadinasi, visokių kruopinių atsargų namuose laikyti irgi nepatartina. Laikyčiau tik veggies & cheese. O maistą pirkčiau tik TAI DIENAI. Nes tada bent jau žinai, kad neviršisi TOS DIENOS dozės. Aišku, galima naudotis vien tik kabakų paslaugomis, bet kad juose daugelio normalių patiekalų porcijos – per didelės. O jei gerai pagaminta, tai nesinori ir palikti. Na, nebent turi vyrą, kurį gali naudoti kaip šiukšlių kibirą. Ahahahaha.

Dar vienas ženklas, kad jau pats metas palikti namus?

P.S. Neverta užsiimti visokiom jogom? Na, žiūrint kokio rezultato nori.

“Neprišik tik į lovą iš laimės. Linkėjimai.”

2009-06-18 | 01:43 | Haha
18

Šiandien gavau vieną gražiausių video palinkėjimų ever. Netgi nežinau, kokia proga. Bet argi reikia progos, kad mane pasveikint? Žinoma, kad ne. Sako, čia čipsėdrų viral’as. Nufilmuota specialiai man. He he.

Mua mua.

www.pyrst.lt
facebook.com/loripyrstas

“Tu gal geriau miegok šį vakarą, kad nepadarytum man gėdos.”

2009-04-24 | 18:45 | Haha
24

Šiandien esu pasiryžusi mokytis (tą darau jau ilgiau nei valandą), todėl nelabai turiu noro/laiko nei blog’inti, nei tūsintis (mieste nieko gero ir nevyksta). Bet negaliu nepranešti dienos LOLų:

1. “I wasn’t prepared for losing sight of my lower region. I’d say, ‘Dean, how’s it looking down there? Do I need to shave?’ But of course I couldn’t shave. So Dean had to shave me. He’d hold up a mirror and say ‘How’d I do?’ Or he’d take a picture with his Blackberry to show me.”

Tori Spelling, on her hairy puss when she was sperminated, in her new book Mommywood.

(via perezhilton.com)

2. Egmonto Bžesko muzikos imperija ir kertinis jos akmuo – geidžiamiausia Lietuvos merginų grupė „69 danguje” – išgyvena sudėtingus laikus. Tūkstantinius honorarus gaudavusi grupė, atsižvelgdama į susiklosčiusią ekonominę situacija, buvo priversta beveik trečdaliu nuleisti savo honoraro kartelę.

– pasirodo, grupėje ne vien Pareigytė atlieka dišovkės vaidmenį.

(via klubas.lt)

3. Raudoname pakelyje supakuoti, druskos skonio, beskoniai čipsai “Pringles” – nekenksmingi! Skirtingai nei visi kiti prieskoniniai (sūūūūūūrūūūs) mano draugai.

(via sveikasvaikas.lt)

4. “But how I know I can trust you? Evelina is single and you might do daft stuff.”

– draugės bachūras anglas apie jos kelionę į Lietuvą in July. Ji jam atsakė, kad jai teks daryti tą “daft stuff”, cause she won’t have a clue, ką jis veikia, kol ji sėdi tėvyneje.

5. “Geriausias statymas (5.00 Lt) dar nepasiekė minimalios pardavimo kainos!”

MTV parduoda nevažiuojantį automobilį-interjero detalę. Mano nuomone, kovoti su krize yra daug efektyviau parduodant inkstus.

UPDATE:

Pasak M. Veselio, tačką tenka parduoti, nes keičiamos dekoracijos ir “nėra kur dėti sienos”.

(via mtv.lt)

P.S. Nusiprikau permatomas balerinas. Tai buvo paskutinis mano pirkinys šiame gyvenime. Pagaliau esu pasiruošusi vasarai.

P.P.S. Ai, ne. Dar šortų trūksta. Kilniems tikslams, ahaha (kam reikia, tas suprato).

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook