Protected: “Negražus, neturtingas, bet vat mielas.”

2009-11-08 | 17:55 | This is the Life
08

This content is password protected. To view it please enter your password below:

Miss Arrogance is back!

2009-10-10 | 19:50 | This is the Life
10

Na, iš tikrųjų tai net neįsivaizduoju, ką čia Jums papasakot, mielieji draugai ir priešai, kad Jus panervinčiau. Hmmm. “Aš esu graži, o Jūs – ne.” Ne, šitas neskamba. OK. “Mieli mano zuikeliai, Jūs esate debilai.” Žiauroka, ahaha. Žodžiu, teks pasakot naujausias naujienas ir tiek. Na, ir pasimaivyt biškį ką nors. Vienu žodžiu, nieko naujo.

Žodžiu, su kablais jau praėjau kelias mylias ir netgi šokau (man sakė, kad nuo namų iki T-Bar yra apie pusė kilometro ar tai mylios, o ten aš kabluota variau jau ne vieną kartą). Užsidedu juos gana dažnai, nes jie – pernelyg gražūs, kad stovėtų. Bet niekada to nedaryčiau dienos metu ir būdama viena (na, nebent nešu šiukšles, kas yra pereiti per gatvę). Jaučiuosi nesaugiai tokiais atvejais. Ai, bet kai kurie mano “ėjimo į parduotuvę naktį” outfitai tai rimtai gąsdinantys – flip flops, paltas ir vyriškos pižaminės kelnės. Tada manęs paprašo ID. Nežinau, ar čia toji apranga mane jaunina, ar šiaip buvimas be make-up. Na, koks skirtumas. Kad ir ant kiek baisi būčiau, vis tiek niekas čia manęs nepažįsta. Kad ir ant kiek baisi būčiau, vis tiek jaučiuosi ne mažiau graži ir zjbs. Mažvaikėms siūlau šią pamoką (du paskutiniai sakiniai) įsikalti į savo kvailas, dar nesubrendusias galvas. Ir naudoti per amžių amžius. Amen.

Mano draugas, Piktybinis Auglys, sugalvojo labai gerą žodį neapibrėžtos tautybės juodžiams (babajams) pavadinti – ČIMČIMAI. Ahaha, net snarglys nubėgo iš juoko. Bet… gal ir ne dėl to.

Vakar pagaliau išsiaiškinau, kas buvo ankstesni šio buto gyventojai. Taip, ta boba buvo kažkokia advokatė, kaip ir sakė agentas. Taip, išties ji buvo tvarkinga, nors plytos švara manęs ir nedžiugina. Ne tik tvarkinga, bet ir tikriausiai labai draugiška, nes po savęs mums paliko dovanų – vibratorių. Ai, dar ji buvo lesbė ir turėjo bobą argentinietę. He he he. Garsų jos neleisdavo. Susipažinau vakar su kaimynu normaliau, tai ir papasakojo man jis viską. Kaimynas Gregas vilkėjo Technics maikę, kas yra geras ženklas – nebus problemų dėl garso. Dirba ofise prie namų, savaitgaliais mėgsta pavaryti kokainą (kaip ir visi anglai). Nu žodžiu, zjbs.

Beje, mano naujasis darbas jau nuo pat pirmų dienų ėmė mane džiuginti. Kadangi kompanijos, kurioje dirbu, vienas iš klientų yra žurnalas ELLE, jo prenumeratą aš gavau, galima sakyt, nachalia. O visiems prenumeratoriams dar duoda kilogramą špakliaus. Tiesiog nuostabu. Kaip tik tuoj baiginėtis viskas pradės. Einu away, nes reik pagaliau jovalą po vakar sutvarkyt. Ciao!

pagetop

  • Sena blogo versija su komentarais

  • Čia
  • Maistas Ausims Instagram’e

    Instagram
  • Blog’o autorė Instagram’e

    Instagram

  • Archyvai

  • Maistas Ausims on Facebook